APTAL KADINLARI RUH ÇAĞIRMA SEANSI DİYE GÖTTEN SİKİYORDUM

0
742

APTAL KADINLARI RUH ÇAĞIRMA SEANSI DİYE GÖTTEN SİKİYORDUM

Ben Haldun 30 yaşında fit vücutlu uzun boylu esmer yakışıklı biriyim. İşimin bir adı yok medyumluk diyelim ama ciddi anlamda para kazanıyorum bu işe bir arkadaşımla başladık. Kendisi safkan bir piç olduğu için bu fırsat kaçmaz dedi. Başlarda ufak tefek işler yapıyorduk ama fena para kazanmıyorduk değil. Zengin evlere gidiyorduk amatördük sallama işinde yine de inandırıyorduk arada güzel seks olaylarımızda oluyordu. Hiçbir zaman dini alet etmedik yıldızlar astroloji fal falan. On liraya aldığımız süs küresi bizim geleceği gösteren aletimiz di. Kızılderililer tarafından kutsanmış yer kabuğu adını verdiğimiz küreydi iki tane kalem pille çalışıyordu.

Bir yıl kadar böyle devam ettik, biraz para ve çevre yapmıştık. İşleri büyütme kararı aldık arkadaşımla çoğu işi o yapardı ben gelenlerle ilgilenirdim. Lüks bir semtte bir ev kiraladık dekorasyon yaptırdık. Kamaralar dinleme aletleri falan zaman geçiyordu müşteriler gelmeye başladı. Ben onlara duymak istediklerini söylüyordum bunları bana arkadaşım söylüyordu. Müşterileri araştırıyor ne duymak istediklerini öğreniyordu ufak bir ekip kurmuştu. Özel gruplara çağırılıyorduk çevremiz büyüyor ben ise arkadaşıma başımız derde girecek diyordum. Amına koyayım ne derdi oğlum biz zorla mı para alıyoruz diyordu. Ünlü ünsüz geliyordu herkes bir gün kırklı yaşlarda seksi bir kadın geldi. Kocası aldatıyordu önceden haberi almıştım büyü yapılmış falan diyecektim ama kadını görünce aklıma değişik bir fikir geldi.

Koltuğa oturdu küreye bakmıyordum elini ver dedim ve sallamasyon başladı. Kocan seni aldatıyor kocanı evine bağlamak istiyorsan başka bir erkekle beraber olmalısın. Bir gece boyunca bu bir ayin şeklinde olmalı ve böylelikle kocan seni aldatmayacak dedim kadın şoktaydı. Bu ayin nasıl olacak dedi bu gece bana gel ayini birlikte yaparız dedim ben bu kadar aptal bir kadın görmedim tamam dedi. Seksi iç çamaşırları giyinmen lazım diyordum kadını kendime ayin ayağına hazırlıyordum. Kadın ağlıyordu ağlama bu gece her şey bitecek dedim kadın zengin bir ailenin tek kızıydı. Kocası ise çulsuz aşk işte bırakmıyor kocasını evine bağlamaya çalışıyordu. Akşam evime geldi yatağın yanına mumlar yakmıştım etrafına da un döktüm çember yaptım. Başladım atmaya salama laflarla sözde ayin yalaman lazım diyordum ne dersem yapıyordu.

İstediğim gibi sikiyordum ayinin tamamlanması için götünü sikmem lazım dedim hiç sesini çıkarmıyordu. Sabaha kadar siktim paramı aldım gönderdim arkadaşa durumu anlattım ekibi ile adamı bulmuş müşteri kaybetmek istemiyordu. Aldatma esnasında fotoğraflarını çekmiş adamı tehdit etmiş karını aldatmak yok bugün gidip özür dileyeceksin ve bir daha yapmayacaksın. Bu tip adamlar zengin karılarını kaçırmak istemez adama karısına gidip denileni yapmış tabi ki kadın bize geldi paralar veriyor. Kocam bana döndü ayin işe yaradı diyordu biz tehdit etmiştik kadın ise sikildiği için kocası döndü sanıyordu.

Bir mühlet sonra arkadaşım ruh çağırma işine giriyoruz oğlum paranın ve kadınların dibine vuracağız dedi lan oğlum sakat işler çarpılmayalım dedim her şeyi ayarladım eski bir bina var orayı tutacağım düzeneği kuracağız ekip sağlam her şeyi görmüştüm. Sahte hayaletler her şey ışık yansıması gerçekten öte sesler konuşmalar mekan masa sandalye böyle bir şey olamaz. Çevremize reklamlar başlamıştı zengin meraklılar geliyordu ilk müşterilerimiz hiç unutmuyorum. 30 ile 40 yaşları arası üç kadın bir erkekti ruh çağırma evimize gitmiştik. Arkadaşımın bir haftalık araştırması ile müşterilerin her şeyini biliyorduk.

Paralar alınmıştı müşteriler geldi onları evin ruh çağırma odasında karşıladım. Yardımcım yanımda uzun bir elbise giyinmiş tabi ki piç arkadaşımdı rolümüzü güzel oynuyorduk müşteriler ile ufak bir sohbet yapmıştım. Kendi belirlediğimiz kurallar ruh gelince ayağa kesinlikle kalkmayım gözüne bakmayın. Tam bir taşak geçme yani masa ve sandalyelerde titreşim vardı. Eksik hiçbir şeyimiz yoktu arkadaşım kızları biraz soy dedi ışıklar söndü sallama laflar söylendi ışıklar yanıp sönüyordu. Masa titriyordu her şey durdu ışıklar yandı ne oldu dediler kızlar üzerinizi çıkarmanız lazım süt yen ile kalacaksınız. İki kız bizde süt yen yok dedi o zaman öyle kalacaksınız kıyafetinizi istemiyorlar dedim. Kızlar soyundu kız dediysem kadınlar memeler biraz sarkık ama iş yaparlar tekrar başladık.

Masa sandalye titriyor ışıklar yanıp sönüyor korkunç sesler ile müşteriler korkuyordu masadaki eşyalar hareket etmeye başladı. Enerji çok yüksek dedim kapı gıcırtısına kadar ve ilk ruhumuz kendini gösterdi oyun olduğunu bilen ben bile hafiften korkuyordum. Kadınlar çığlık attı sakin olun sakın ayağa kalmayın dedim şuan yardımcım boyut değiştirdi. Bu ruh kimin için geldiyse onu gösterecek dedim. Bir kadını gösterdi sorunu sor dedim bir soru sordu sözde ruhumuz cevap verdi. Sıra ile böyle oluyordu müşteriler tamam artık seansı bitir aklımızı yitireceğiz dediler.

Benimde beklemediğim bir şey oldu iki ruh geri çıktı bizim gitmemiz için sizin sikişmeniz lazım dedi. Grup yapacaksınız gülmemek için kendimi zor tutuyordum. Bu çok önemli dedim yoksa size de bize de rahat yok kadınlar hemen kabul etti. Yapalım gitsinler bizim arkadaşlar rahat durmuyor ki ruhlar götten vereceksiniz dediler. Kadınlar tamam nerden olursa olsun dedi ve benimde beklemediğim bir şey oldu. Üç tane yatak duvardan düştü piç her şeyi düşünmüş ben birini alıp yatağa geçtim. Diğerleri de öbürkü yataklara , öpüşmeye başladım beni çok sert sik yoksa gitmez diyordu. Korkma dedim ağzına verdim yalıyor emiyordu.Tam bir grup sikiş yeriydi.

İyicene ıslatmıştı arkasını döndü götüne dayadım zorla sokmaya başladım dar deliğine bağırıyordu sakın bırakma diyordu. Dibine kadar in inmiştim aşağı yukarı üzerinde zıplıyor kanırtarak sikiyordum. Arada çıkarıp ağzına veriyordum. Kucağıma aldım zıplıyordu üzerimden inip domaldı sakın bırakma hemen boşalma diyordu. Yarım saat kadar sikişmiştik diğerleri işini bitirmişti biz devam ediyorduk. Değişik pozisyonlarda sikiyordum zevk alıyordu bende artık tamam dedim. Ağzına boşaldım ışıklar açıldı bitmişti üzerimizi giyinip gittik iş güzel olmuştu. Hem para al hem sik şimdi ayda üç dört kere bunu yapıyoruz aptal kadınlar geliyor götten verip gidiyorlar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here