ARKADAŞIMIN SEVGİLİSİNİ BENİ JAKUZİDE SİKER MİSİN DEDİ

0
318

ARKADAŞIMIN SEVGİLİSİNİ BENİ JAKUZİDE SİKER MİSİN DEDİ

Ben Celal 26 yaşında bir ateistim maddi olarak dernek desteği alıyorum ve dernekte hizmet veriyorum o yüzden hiçbir sorun yaşamıyorum. Hayatımda belki de tek inandığım şey seks idi ailem benim ateist olduğumu öğrenince beni ret etmişti, dernekte tanıştığım Açelya diye bir arkadaş ile beraber bir ev kiralayıp beraber yaşamaya başlamıştık. Sevgililik olayına girmemiz biraz zaman almıştı ama Açelya da benim kafadan olduğu için aramızda aşk olmasa da seks devamlı oluyordu. Birlikte yatıp kalkıyorduk aralıksız her gün beraber oluyorduk seks artık bizim için bir hayat felsefesinden çok rutin bir hal almaya başlamıştı.

Bu durumdan ikimizde rahatsız olmuyorduk belki de böylesi bizim için daha iyi olacağına inanmıştık, sevgililik bizim gibilere yakışacak bir durum değildi. Biz beraber ama sevgisiz daha mutlu idik zaten bizim yakan sevgililik başladıktan hemen sonra olmuştu. Kıskançlıklar kavgalar başlamıştı özgürlüğümüz sanki kelepçeye vurulmuş gibiydi. Böyle bir ilişki bizi yoruyordu zaman geçerken birbirimize sanki bir düşman gibi kin beslemeye başlamıştık. Eski seks dolu günlerimizin özlemi ile yanıp tutuşurken biz bunun yerine kavga ediyor elimizden geldiği kadar birbirimizi kırıyorduk.

Artık birbirimize tahammül edemez bir hale gelmiştik aynı yatak da yatıyor ama sadece uyuyor bir aşk yaşamıyorduk. Durumdan sıkılıyor kendimi de Açelya yıda daha fazla kırmak istemiyordum, bir süre ara vermek hatta evden uzaklaşıp ikimizin de bu konuyu düşünmeye zaman vermek istiyordum. Dernekten yakın bir arkadaşımın evine gittim sevgilisi ile beraber yaşıyordu, durumlar düzelene kadar burada kal kocaman ev sıkıntı olmaz dediler. Aklım sürekli Açelyadaydı bu ilişki nereye gidiyordu nasıl yapacaktık acaba kendime yeni bir hayat mı kurmam lazımdı.

Uzun süreli ilişkilerin bana göre olmadığını anlamıştım sıkıntılı günleri geride bırakarak eski yaşantıma geri dönmek istiyordum. Açelya konusunu tamamen kapattım kendimi yeni ufuklara bırakmak istiyordum, bunun için aslında hiç zamanım yoktu arkadaşımın sevgilisi Nesrin bana bu konuda yardımcı olabileceğine inanırken olayların çok farklı boyutlara gittiğinin farkına varamıyordum. Nesrin e beni bir arkadaşın ile tanıştırır mısın dedim olabilir bana biraz zaman ver bakacağım dedi, bu arada arkadaşım Almanya daki derneğimizin toplantısına davet edilmişti. Benimde gitmem lazımdı ama sorunlarım beni biraz bu işlerden uzaklaştırıyordu.

Arkadaşım iki gün sonra gitmiş yaklaşık bir hafta Almanya da kalacaktı Nesrin ile evde yalnız kalmıştık. Canım uzun süredir yapmadığım sikişi özlerken arzularıma hakim olamıyordum o gün Nesrin alışveriş yapmak için dışarıya çıkınca evdeki jakuzide biraz keyif yapıp kafamı dağıtmak istedim. Köpüklü jakuziye girmiştim elimde viski kadehim rahatlatıcı bir müzik ile keyif yapıyordum, aradan ne kadar zaman geçmiş hatırlamıyordum uyuya kalmışım jakuzide gözümü açtığımda Nesrin çırılçıplak yanımda yatıyor sikimi okşuyordu.

Ne yapıyorsun sen dedim ben hep bu jakuzide sikilmek istedim ama senin o ibne arkadaşın beni yatak da bile beceremiyordu dedi. Olmaz Nesrin diyordum yoksa sendemi ibnesin dedi arkadaşıma ihanet edemem deyince merak etme haberi var dedi. Şok oldum nasıl haberi var dedim beni sikemediği için Celal e söyle sikerse siksin seni demiş, yapamam derken bile aslında iç güdülerim beni adeta dövüyordu. Öpüşmeye başladık artık ne olacaksa olsun bakalım dedim Nesrin beni ayağa kaldırdı, köpüklü sikime su tutup bana sakso çekmeye başladı dibine kadar sömürüyor açlığını doyuruyordu.

Olduğum yerde diz çöküp Nesrin in tüysüz amını yalamaya başladım, inlemeleri resmen beni bitiriyordu. İçine girmek için can atıyordum bacaklarını jakuzinin yanlarına çıkardım içine girerken zevkten deliye dönüyordum, Nesrinin içinde pompalarken dünya sanki durmuştu. Bütün gücümle Nesrini mutlu etmeye harcıyordum Nesrinin kafası suya girip çıkıyordu, ders çevirip dört ayak yaptım. Aralıksız sikerken Nesrin memelerini okşuyordu o dar jakuzide inanılmaz pozisyonlara giriyor adeta bir seks şöleni yaşıyorduk.

Artık işimiz bitmişti Nesrin son bir hamle ile sikimi ağzına alıp deli gibi yalamaya başladı, artık boşalmamı istediği belliydi ben ise henüz doymamıştım. Devam etmek istiyordum yorgundum ama bırakmak istemiyordum, Nesrin adeta bana yalvararak her gün senin olacağım yalvarırım bırak kendini erkeğim artık sensin diyordu. Salmıştım kendimi Nesrinin ağzına boşalarak doldurdum, Nesrin sevgilisinden hemen ayrıldı birlikte bir ev tuttuk asla sevgili olmama kararı alarak birlikte yaşamaya başladık. Arkadaşım ise Açelya ile birlikte şimdi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here