ARKADAŞIMIN TÜRBANLI HALASINA BANYODA TECAVÜZ ETTİM

0
865

ARKADAŞIMIN TÜRBANLI HALASINA BANYODA TECAVÜZ ETTİM

Merhabalar ben Tolga vücut geliştirme işi ile uğraşan bir spor hocasıyım, kendimi bildim bileli neredeyse bu işle uğraşıyorum ona göre bir vücut yaptım. Özellikle seks konusunda bana çok yardımcı olan vücudum kızları bana bir sinek gibi çekmeye iyi yarıyor, grup tek her türlü sikişte bulundum diye bilirim. O yüzden düzenli bir ev hayatım olmuyor ve işime de zaten öyle bir hayata gelmiyor, uzun süredir birlikte olduğum kız arkadaşım Betül ise bana seks konusunda çok yardımcı oluyor diye bilirim. Aşırı yoğun arkadaş ve akraba çevresini adeta bana çalıştıran biri olarak seks konusunda beni üzmeyen biridir.

Bir gün bana bir kuzeni ile geldi kuzeni oldukça seksi bakımlı fit bir kızdı, kuzenimle beni üst üste koyup sikmeni istiyoruz dedi. Derhal dedim kızlar soyunmuş kendilerini becerirken izliyordum, Betül kuzeninin yanında seks konusunda biraz sönük kalıyordu diye bilirim kuzeni Betül e sikiş dersi veriyordu adeta. İkisini de önce domaltıp yaladıktan sonra amlarını sikmeye başlamıştım Betül inlerken kuzeni adeta çığlıklar atıyor erkeğini zevke getirmeyi biliyordu. Sikimi yalarken bile farkı anlıya biliyordum koca memelerinde adeta kafam kayboluyor kendimi tam bir seks diyarında buluyordum.

Kızları parçalarcasına sikerken onların birbirlerini yalaması bile beni tahrik etmeye yetiyordu, hiç bitmesini istemediğim bir andı benim için ama her güzel şey gibi bunu da bir sonu vardı. Kızları üst üste koyup sikerken açık ağızlarına boşaldım, zevk almamak için hiçbir neden yoktu o gece sabaha kadar kızların amını ve götünü dağıttım aradan yaklaşık iki hafta geçmişti. Yakın bir arkadaşım halası ile bana geldi biraz sıkıntılıyız bir iki gün sende kalabilir miyiz dedi normalde hayır derdim ama türbanlı halası gözüme çok seksi gözüküyordu. Tamam dedim olur halası kocasından yeni ayrılmış evdekiler ise boşandığı için kadını istemiyordu.

İki gün geçmişti aradan evin içinde başı kapalı altında tayt ile gezinen Gülsüm beni tahrik ediyordu, arkadaşım ben iki günlüğüne şehir dışına çıkıp bir ev tutacağım halamı böyle bırakamam dedi. İki gün daha burada kalsın ben gelip alacam demişti adeta sevinçten oley diye bağıracaktım, tamam dostum sıkıntı olmaz dedim. Arkadaşım gider gitmez Gülsüm e yürümeye başladım hiç pas vermiyordu, zor olacağını anladım ama ne yapıp bu kadını sikecektim. Vücudum bu işete bana yardımcı olmamıştı azgınlığımı geçiremiyordum arkadaşım gelmeden halasını sikmem lazımdı.

O gün eve giderken kafayı tamamen Gülsüm e taktım ne olacaksa olsun bu kadın buğün benim olacaktı dedim. Eve gittiğimde Gülsüm banyoda idi bir süre dikizledikten sonra soyunup yanına girmeye karar verdim, kıyafetlerimi çıkardım ve duşa kabinin camını açtım Gülsüm sabunlu bir şekilde dona kaldı. Kapat ben varım görmüyor musun dedi bembeyaz vücudu beni orada eritti resmen biliyorum dedim içeri girdim. Yapma ne olur diyordu sen yeğenimin arkadaşısın ona bunu nasıl yaparsın dedi, bende ben ona bir şey yapmıyorum seni sikeceğim dedim

Ağlamaya başladı boşuna ağlama dedim ben istediğimi senden alacağım sende zevk almaya bak dedim. Gülsüm adeta yalvarıyor ağlıyor yapma bırak gideyim diyordu bırakacağım dedim  önce istediğimi bir alayım sonra istediğin yere git deyip saçından tutup önümde diz çöktürdüm. Gülsüm ağlayarak bana sakso çekiyordu orospu çok güzel sakso çekiyordu ayağa kaldırıp duvara yapıştırdım, sabunlu olması işimi kolaylaştırıyordu amına dayayınca irkilip yapma dedi.

Tek seferde amına saplamıştım sikimi Gülsüm ün ağlamaları ile amına pompalıyordum, önünü çevirip kucağıma aldım halen karşı koymaya çalışıyordu. Zevk al orospu dedim memelerini sıkıyor götüne tokatlar atıyordum, yere yatırıp götünü ayırdım götüne gireceğimi anlayınca bağırmaya başladı. Götüm olmaz amımı sikiyorsun işte devam et oradan dedi sabunlu götü sikmeden bu banyodan çıkmam dedim, Gülsüm ü ağlatarak içine girmeye başladım. Dibine kadar sokup sikiyordum ve orda yarı sabunlu sikimi ağzına sokup boşaldım, duşumu alıp dışarı çıktım. Uyuya kalmışım uyandığımda Gülsüm gitmişti ve bir daha arkadaşımdan ve Gülsüm den haber alamadım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here