ASLI BORCUNU ÖDEYEMEYİNCE GÖTTEN VERMEK ZORUNDA KALDI

1
695

ASLI BORCUNU ÖDEYEMEYİNCE GÖTTEN VERMEK ZORUNDA KALDI

Ben Timur 36 yaşında bakımlı fit bir adamım, kendime ait ufak bir nakliye şirketim var kazancım çok iyi, maddi sıkıntılarım olmadığı içinde kendimi çaplığa vurmuş durumdayım. Başımdan kısa süreli bir evlilik geçti ne akla hizmet evlendim o zaman halen düşünürüm, zaten eşimde de bu çapkınlıklarım yüzünden boşanmıştık. Eşim bakımlı seksi bir kadındı yatak odası da fırtınalar koparan biriydi. Ama benim aç gözlülüğüme yetmiyordu bir iki defa aldatmama göz yummuş, daha sonra olmuyor ben seninle uğraşamam deyip mahkemeyi açmıştı. Aslında benimde işime geliyordu eşimin arkadaşı Tuğba ile kısa süreli bir ilişki yaşamıştım boşanmamın ardından.

Tuğba balıketli esmer güzeli bir kadındı, yatak odasında eşim kadar iyi değildi. Tuğba bana ne zaman evlilik teklifinde bulunacaksın dediğin an ayrılmaya karar verdim. Zaten bir kere evlenerek bir hata yaptım ikinci olmaz diyordum, bana uzun süredir borcu olan bir şirket vardı. Babadan kalma bir şirketi kızı Aslı yönetiyordu, gözüm vardı bu orospuda pek yüz vermiyordu. Bir iki kere yemek davetinde bulunmuştum işim var diyerek geri çevirmişti, şimdi sıkıntılı bir dönemdeydi. Aslıyı sikmek için büyük bir fırsattı o sabah evden çıkıp doğruca Aslının yanına gittim.

Beni görünce borç için geldiğimi hemen anladı, size karşı çok mahcubum falan ama ben sikmeyi kafaya koymuştum. Yapabileceğim bir şey yok dedim kusura bakmayın senetleri, işleme koymak durumundayım artık diye sıkıştırıyordum. Aslı artık tamamen köşeye sıkışmıştı, kedisi de sikileceğinin farkındaydı. Artık benim hamle yapmam lazımdı saat öğlen oldu beraber bir yemek yiyelim mi dedim. Aslı kaçarı yoktu olur dedi yemeğe gitmiştik, sikişmek için alt yapıyı yapıyordum. Borcun tarihini uzata bilirim diyor Aslıyı yatağa doğru sürüklüyordum, Aslı çaresizlik içindeydi bana evin müsaitse bir kahve içelim mi dedi.

Tabi dedim istediğim oluyor Aslı çaresizce evime geliyordu, evde kahveleri Aslı yaptı borcun tarihini uzatacaksın deyimi dedi. Aslı istersen silerim o borcu dedim beni biliyorsun senden uzun zamandır hoşlanıyorum, bunu sakın yanlış anlama borçla tehdit etmiyorum seni diyordum. Yalandan kim ölmüş misali bilmiyorum diyor utanıyor numarası yapıyordu bana fahişe, konuşmanın bir faydası olmayacağını anlamıştı. Son kozunu oynayacak ve bana verecekti, yanıma yaklaştı dudaklarımdan öpüyor bende senden hoşlanıyorum diyordu. Aklı sıra hesabı bir seferde kapatacaktı, o kadar kolay değildi ama o borç bir kerede kapanmazdı.

Kucağıma alıp yatak odasına götürdüm bütün hünerlerini sergileyeceğini biliyordum, yavaş bir şekilde soyunuyor beni de soyuyordu. Sikimi okşamaya başladı erkeyim sin diyordu, ve bana sokso çekmeye başlamıştı. Aslı uzun boylu fit bir kadındı iri memeleri ve iri bir götü vardı, seks yapmak için dünyaya gelmiş gibiydi. Yatağa kaldırmıştım bacaklarını ayırıp arasına girdim, amına dayadım içine girerken Aslı zevkten inleyerek sik aşkım diyordu. Dibine kadar saplamıştım bütün gücümle pompalarken Aslı altımda yılan gibi kıvranıyordu. Arkasını çevirip üstüne yattım aralıksız sikiyorum fahişeyi, tam bir seks kölesi gibiydi.

İnlemeleri kulaklarında yankılanıyordu önümde domaldı, iri götünü iki eliyle ayırdı bir maden gibiydi. Götümü sik aşkım dedi götünü yalamaya başladım, çok tatlı bir deliği vardı. Sikimi dayamıştım içine girmeye çalışıyor Aslı ise altımda beni tahrik edici sözler söylüyordu. Sikimin kafasını sokmuştum, Aslı ince bir çığlık attı ileri geri yaparak bastırıyordum. Aslı ise acıdan ağlamaya başlamıştı, ama bırakmamı istemiyordu ellerini arkasında birleştirerek sıkıca tutmuştum. Hareket edemiyordu artık dibine kadar saplamıştım sert bir şekilde götüne pompalıyordum. Aslı tekrar zevk almaya başlamıştı ellerini bıraktım, amını okşuyordu.

Kucağıma almıştım üzerimde zıplamaya başladı, koca memeleri ile beni resmen emziriyordu sikimi tamamen içine alıyor götünü tokatlıyordu. Sırt üstü yatırmış bacaklarını havaya kaldırmıştım iki yana ayırdım, amı ve göt deliği tamamen karşımda duruyordu. Götünü sikerken Aslı amını parmaklamaya başladı, sert bir şekilde resmen üzerine oturur gibi sikiyordum. Artık dayanamayacaktım iri memelerinin arasına sokup suratına boşaldım. Aslı duşa gitti temizlenip yanıma geldi borç bitti deyimi dedi, ne bitmesi dedim süresi uzadı sadece demiştim. Aslı istediğin her şeyi yaptım dedi, bu borcu bitirmek istiyorsan metresim olmak zorundasın dedim. Yada haftada bir iki kere gelip süresini uzatırsın dedim, şimdi haftada iki kere gelip benimle birlikte oluyor galiba yakında metresim olcak…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here