BAKİRE SEKRETERİM İŞTEN ÇIKARILMAMAK İÇİN BANA GÖTTEN VERDİ

0
666

BAKİRE SEKRETERİM İŞTEN ÇIKARILMAMAK İÇİN BANA GÖTTEN VERDİ

Ben Fatih 36 yaşında bir iş adamıyım, kendi hedeflerimi koyar onları hep geçmeye çalışarak bugünkü durumuma geldim. Başımdan bir evlilik geçti eşim ile neredeyse hiç konuda anlaşamaz olmuştuk, devamlı kavga ediyor seks hayatımızı tamamen bitirmiştik. İhtiyaçlarımı dışarıda karşılamaya başlamıştım, özellikle şirketin muhasebecisi Aslı bana bu konuda çok yardımı dokundu. Aslı 28 yaşında oldukça özgür bir kızdı seks konusunda sınır tanımayan yatakta tam bir fahişe olabilen biriydi. Eşim ile çok geçmeden ayrılma kararı aldık bu ikimiz içinde en iyisi olacaktı, kendime bir villa kiralamıştım Aslıda yanıma geldi.

Her şeyi baştan konuşmuştuk ben başka kızlarda getiririm kıskanmak yok demiştim, Aslı havuzlu villada oturmak için hemen kabul etmişti. Her şey yolunda idi hatta benim seks yapmak için kimseyi aramama gerek yoktu Aslı bana arkadaş kuzen elinde ne varsa sunuyordu. Bütün hizmetimi yapıyor canım ne zaman am göt istesem ya kendini yada arkadaşlarını bana veriyordu, günlerim seks dolu ve mutlu geçiyordu. Bir gün Aslının bir arkadaşı eve geldi Aslı yanıma geldi, kim bu güzellik demiştim kız 25 yaşlarında uzun boylu tam bir seks makinesi gibi idi.

Orospunun teki kaltak vermem ama diyor eve çağırdım havuza falan gireceğiz ben onu ikna edeceğim dedi. Tamam dedim bekliyorum o zaman üst kattan havuza giren kızları izlemeye başladım, Aslı devamlı arkadaşına bir şeyler anlatıyor arkadaşı ise olmaz diyordu. Kırmızı bir bikini vardı üzerinde memeleri içine sığmıyor yuvarlak kalçaları bir sağa bir sola gidip geliyordu. İyicene tahrik olmuştum Aslı ise bir türlü ikna edemiyordu, yukarı yanıma geldi sikimi çıkarıp sakso çekmeye başladı. Oldukça sinirliydi ne yapıyorsun dedim sikimi tamamen kaldırmıştı tamam oldu dedi, şimdi bu orospuyu buraya getireceğim ben tutacağım sende sikeceksin diyordu.

Amına koyayım ben tecavüzcü müyüm dedim sikeceksin ne dersem onu yap orospuya bak herkese verir bugün naz yapması tuttu diyordu, bırak gitsin dedim ben öyle bir şey yapmam dedim. Tamam o zaman sen benim işime karışma dedi otur şuraya sadece seyret demişti, bana sakso çekmiş hormonlarımı tavan yapmıştı. Beklemeye başladım Aslı arkadaşını yukarıya çağırdı benim odaya geldiler, Aslı arkadaşını bir güreşçi gibi kaldırıp yatağa attı kız neye uğradığını şaşırdı. Ne yapıyorsun diyordu Aslı ise sus orospu neyin nazı bugün seninki dedi ve sert bir tokat atıp üzerindekileri resmen yırttı.

Aslıdan daha uzun ve kalıplıydı ama gücü Aslıya yetmedi Aslı iki parmağını birden yalayıp acımasızca kızın amına sokmuştu, bütün gücüyle bastırıyordu. Arkadaşı yalvarıyor ağlıyordu Aslı ise memelerini ısırıyor küfürler ediyordu, yaklaşık gözümün önünde yarım saat den fazla arkadaşına tecavüz etti. Sonra yanıma gelip beni ağzı ile boşalmıştı ağzı ve suratı döl içinde arkadaşının yanına gitti saçlarından çekerek yala suratımı yoksa gebertirim seni diyordu. Kız çaresiz yalamaya başladı hiç hoşuma gitmeyen sahnelerdi, hatta midyem bulandı bile diye bilirim.

Ertesi sabah şirkete gittim sekreterim Ayşe yanıma geldi hamile idi işi bırakmak istediğinin hamileliğinin sorunlu geçtiğini söyledi. Ayşe çok iyi bir sekreterdi temiz edepli çalışkan bırakmak istemiyordum, bana kendisi gibi bir arkadaşının olduğunu söyledi. İsterseniz tanıştıra bilirim dedi olur yarın getir görelim dedim, ertesi sabah arkadaşını getirmişti. Temiz yüzlü güzel bir kızdı Ayşe arkadaşının tanıştırdı Emel ismindeki arkadaşı bekar olduğunu söyledi. Ailesi ile yaşadığını bazı maddi sorunlarının olduğunu dile getirdi, Ayşe ye tamam dedim işi öğret bir iki gün sonra gidersin demiştim.

Ayşe işten çıkmış Emel ise yaklaşık beş ay geçmesine rağmen halen hatalar yapıyordu, bir gün işe gelmeyeceğimi söyledim. Emel o gün büyük bir müşterime randevu vermiş ve bana söylememişti. Müşterime karşı mahcup olmuştum sinirliydim Emele sen bu işi yapamıyorsun kusura bakma çıkarmak zorundayım seni dedim, Emel ağlıyordu bu işe çok ihtiyacım var falan diye. Ama ben kızgındım fikrimi ağlayarak değişmeyeceğini anlamıştı elini tuttu koltuğa götürdü beni, oturdum kısa bir elbise vardı üzerinde ben bakireyim ama size bunu işten atılmamaya karşı sunabilirim dedi.

Elbisesini yukarı kaldırıp arkasını döndü altıda tanga bir külot vardı yuvarlak hatlı harika bir göt çıktı karşıma, hemen ellemeye başladım. Sert ve seksi bir göttü kucağıma oturdum memelerini okşuyor boynunu öpüyordum, Emel üzerimden kalkıp sikimi çıkardı. Okşamaya başladı beni işten çıkarmayacaksın deyimi dedi, evet dedim Emel sakso çekmeye başladı. Gerçekten bu konuda uzmandı koltuğa domalttım, götüne dayamıştım çığlık atacağım dedi at dedim istediğini yap bizi kimse burada duyamaz dedi. İçine girmeye başlamıştım Emelin çığlıkları kulaklarımda çınlıyordu, çok dar bir deliği vardı içinde git gel yaparak dibine kadar indim.

Aralıksız pompalıyordum Emel ise artık zevk inlemelerine geçmişti sikimi dimine kadar saplıyor içinde sağa sola çevirerek genişletiyordum, koltuğa yatırıp bacaklarını havaya diktim lastik bir top gibiydi. O pozisyonda sikerek ağzına boşaldım Emel beni mutlu etmişti şimdi ne zaman işte bir hata yapsa hemen yanıma gelerek götünü bana sunuyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here