BALDIZIMLA SEX HİKAYESİ

0
900

PATRONUMUN TEKNESİNDE BALDIZIMLA SEX HİKAYESİ

Ben Levent 36 yaşında 1.80 boyunda biriyim özel bir şirkette makam şoförü olarak çalışıyorum. Patronum beni işe alalı 15 sene oldu neredeyse güven verende biriyimdir. Gözü kapalı bana her şeyini emanet eder bende güvencini kaybetmemeye çalışırım. Eşi ve çocukları da iyi insanlardır çok iyiliklerini gördüm. O yüzden ihanet etmem hiçbir zaman , azgın ve dul kardeşi bana o kadar sulanmasına rağmen elimi sürmedim. İşimi seviyorum kaybetmek istemedim ve bunu sadece sikim yüzünden olması da ayrı bir dert olurdu bana. Eşimle şirkette tanıştık halkla ilişkiler bölümde çalışıyordu. Güzel ve saygılı biriydi bir yıldan fazla geçen bir sevgililik dönemimiz oldu ve evlendik.

Bir çocuğumuz oldu mutluyuz sıkıntılarımız oluyor arada ama oda tuzu biberi deyip geçeriz. O sene patron bir karar aldı, taşeron firmadan aldığımız güvenlik hizmetini bırakıp kendi bünyemizde yapmaya karar verdi. Beni çağırdı yanına bu işle sadece sen ilgileneceksin dedi. Zor bir görevdi tamam dedim önce elimizdeki personelle bir toplantı yaptım. İşimize yaramayacak olanları eledim Gamze diye bir kız vardı evliydi nedense o kızı hiç sevememiştim. Hatta şirkette muhasebeciyle adı çıkmıştı. Dışarıdan görünüşü bile bir orospuyu andırıyordu, uzun boylu renkli gözlü saçlarını devamlı boyardı bembeyaz bir teni vardı.

Yürümesi konuşması erkekler çekinirdi açıkçası başımızı belaya sokar diye yaklaşmaz hatta selam bile vermezlerdi. İlk onu çıkaracağım kesindi ,Gamze de bunu biliyordu ama bu şirketten gitmek istemiyordu. Toplantı sonrası Gamze konuşmak istediğini söyledi, anlamıştı çıkarılacağını. Klasik ağlamalar ben buraya güvenip bir şeyler aldım çok borcum var çıkarırsanız büyük yıkım olur falan bende Gamze senin kocan yok mu sen niye borç düşünüyorsun dedim. Ben eşime borç düşündürmem mesale dedim. Gamze iyice kovulacağını anladı borç yalanı işe yaramadı belki de vardı ama benim için yalandı. O akşam şirkette kalmıştım bu güvenlik işi için uğraşıyordum Gamze bunu duymuş akşam gitmemişti hava kararmıştı. Yemek söyledim kendime kapı çaldı, Gamze içeri girdi. senin vardiyan bitmedi mi dedim yemeği sen niye getiriyorsun.

Vardiyam bitti ama ben son bir şans için geldim bu iş benim için çok önemli ne gerekiyorsa yaparım dedi. Ne gerekiyorsa dedi anlaşılmayacak bir şey yoktu. Gamze alenen gel sik beni ama kovma diyordu. Eşimi aldatmak istemiyordum ama Gamze’yide boş çevirmek istemiyordum. Bir anlık gaflet diyelim ne olduğunu bile anlamadan sikimi Gamzenin ağzında buldum. Yalıyordu ayağa kaldırdım masaya domalttım eteğini ve külotunu diz kapaklarına kadar indirdim. Amına dayamıştım içine girmeye başladım. Gamze bir fahişe gibi inliyordu beni kovmayacaksın dimi diyordu , ben ileri geri gidip geliyor amını parçalıyordum. İşim bitmişti götünün üstüne boşaldım evet kısa sürmüştü tedirgindim ilk defa eşimi aldatmıştım. Gamzeyi kovmadım sekiz ay sonra kocasından boşandı ve zengin bir adamla evlendi. İşi bıraktı o yıl eşimin kardeşi yaz tatili için yanımıza gelecekti yurt dışında yaşıyordu.

Kocasından boşanmış, kafa dağıtmak için ablasının yanını seçmişti , kafalarına göre takılıyordu. İki kardeş geziyor eğleniyorlardı , eşim işten senelik izin almış kardeşi ile ilgileniyordu.  Ben işten geç geliyordum. Baldızım Yeter beni bekliyordu yemek hazırlıyor sohbet ediyorduk. İyi anlaşıyorduk , patron bir tekne almaya karar verdi kendisine büyük ve konforlu bir tekne. Marinaya çektik tekneyi ,içinde her şey vardı hatta bazı geceler teknede kalıyordum. Ufaktan kullanmayı bile öğreniyordum. Eşiminde o hafta yakın bir arkadaşı evleniyordu. Düğün şehir dışında olduğu için oraya gidecekti , Yeter gitmeyeceğini söyledi. Eşimi gönderdik baldızım ile yalnız kalmıştık. Bana karşı çok iyi idi bazen beni seksi kıyafetleriyle tahrik etse de. Ama ben aklımdan bu tip düşünceleri çıkarmaya çalışırdım.

BALDIZIMLA SEX HİKAYEM OLACAĞI AKLIMA GELMEZDİ

İşler yoğun olduğu için ilgilenemiyordum Yeter ile,beni aradı enişte bu akşam beni dışarı çıkar çatlayacağım yoksa evde dedi. Tamam seni akşam tekneye götüreceğim dedim ve sonra akşam oldu. Yeter’i aldım tekneye gittik alışverişimizi yapmıştık. Tekneyi biraz açığa gözlerden uzağa çektik içiyor eğleniyorduk. Yeter üzerinde seksi bikinisi ile dans ediyordu. Yeter ben içtikçe Yeter benim gözümde seks ilahı oluyordu. Koca memelerini yuvarlak kalçalarını sallıyor uzun saçları bir sağa bir sola savruluyordu. İkimizin de kafası güzelleşmiş alkol kanımızda bizi esir almaya başlamıştı. Kamaradan içeri klimalı odaya geçtik serinlemek için. Yeter halen dans ediyordu artık ikimizde kopmuştuk.Yeter kucağıma oturmuş kucak dansı yapıyordu enişte yanıyorum söndür beni diyordu.

Bikinisinin içine elimi soktuk alev gibi yanıyordu. Artık ipler kopmuştu baldızımı sikecektim. Öpüşmeye başladık birbirimizi bitirircesine öpüşüyorduk. Tamamen soyunmuştuk pişmanlık olmayacak dedim içimden. Yeter sikimi okşuyor ağzıma ver enişte diyordu. Yalamaya başladı memelerinin arasına alıyor sik beni diye yalvarıyor gibi bakıyordu bana. Ayağa kaldırdım istiyor musun dedim sadece sik beni dedi. Koltuğa yatırdım amı uzun zamandır sikilmemiş olduğu belliydi. Sikimi dayamış içine giriyordum , Yeter inlemiyor bağırıyordu sik enişte dibine kadar sok diyordu. Ben ise Yeter’in canını acıtmak istiyordum kanırtarak sikiyordum. Zevkten inliyor memelerini sıkıyordu domalt beni köpek gibi sik diyordu. Domalttım pompalamaya devam ettim. Zevkten bende inliyordum Yeter çıkardığı sesler söylediği kelimeler ile beni çıldırtıyordu. Ayağa kalktı her yerimi öpüyordu.

Sikmeye doyamıyordum , kucağıma alıp ayaklarını yerden kestim kucağımda zıplatıyordum. Tekne çığlıklarla yankılanıyordu boşalmak istiyordum. Yeter bana yalvarıyordu bırakma beni diye ama artık zamanı gelmişti Yeterin ağzına boşaldım. O gece sabaha kadar beraber olduk eve gelmiştik. Yeter ben gitmem lazım ama seni bırakmak istemiyorum diyordu. Bir ay kadar sonra yurt dışından kesin dönüş yaptı.Yeter bize yakın bir ev tuttu artık her gün birlikte oluyoruz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here