BİR YATAK İKİ SEKSİ KUZEN VE DEVAMLI SEKS

0
349

25BİR YATAK İKİ SEKSİ KUZEN VE DEVAMLI SEKS

Okulu bitirince yakın arkadaşımın babası sayesinde bu şirkete girmiştim. İşim oldukça yorucu ama bir o kadarda zevkli bir iştir, şirketimiz ise tam bir aşk gemisi gibi. Güzel seksi kızların bir araya geldiği yakışıklı oğlanların toplandığı bir gemi ve bu gemi seks ile yürümeye devam etmekteydi. Şirketimizin asli güzeli Tuğba finans bölümünde çalışıyordu uzun boylu yuvarlak hatlı koca memeli bir esmer güzeli, yaklaşık üç aydır da benim müstakbel metresim. Aramızda aşktan çok seks vardı, Tuğba için yer zaman fark etmeksizin sevişmeyi seven biriydi.

Genellikle bende kalan Tuğba arada kendi dairesine giderdi, o sene beraber bir villa alalım dedi. Sadece üç aylık sevgili idik bir şeyler almak beraber yatırım yapmak sonunu nereye gittiği belli olmayan bir ilişki idi benim için. Ama sonuçta havuzlu bir villada oturacaktık, tamam dedim evlerimizi satmış kredileri çekmiş villayı almıştık. Daha ilk gecemizde unutamayacağımız bir seks deneyimi yaşadık, Tuğba bana ilk defa arkadan vermişti. Benim içinde Tuğba içinde bir ilk yaşandı diye bilirim, aradan yaklaşık iki ay geçmişti. Tuğba nın bir kuzeni vardı Serap 25 yaşında bir duldu, kocası ile sadece 9 ay evli kalmış bir kadındı.

Bazen bize gelir kalırdı Serap götünü başını göstermeye çok meraklı bir kadındı, boyu yuvarlak hatlı vücudu ile seks konusunda tartışılmaz biriydi. Tuğba o ay beş günlüğüne şehir dışında eğitime gitmesi lazımdı, bende artık Tuğba dan başka bir kadınla beraber olmanın zamanı gelmişti diyordum. Tuğba gitmişti kendime birini bulmam lazımdı ama bu şirket içinden olamazdı, Tuğba bunu çabuk öğrenir bana sıkıntı olurdu. O gece barlara gittim ama şansım yoktu, bir hayat kadını ile beraber olmak istemiyordum. Ertesi akşam hiç şansımı denemeden eve gittim zaten Tuğba devamlı arıyor hemen eve git diye sıkıştırıyordu.

Tuğba nın kıskançlığı ile uğraşmamak için eve gitmiştim, eve geldikten birkaç saat sonra Serap geldi. Tuğba yok dedim biliyorum geçerken uğradım dedi, galiba şansın dönmeye başlamıştı. İçki içelim mi enişte dedi olur dedim ben bir sofra kurayım sana gör o zaman alem nasıl olurmuş diye dedi. Tamam dedim gerçekten güzel bir sofra kurdu, yiyip içip alem yapmaya başladık. Ortam ısınıyor konu seksse doğru gidiyordu, Serap boşandığı günden beri bir ilişkisinin olmadığını söylüyordu. Seksse aç olduğu her halinden belliydi arada dekoltesinin içine elini sokup memelerini okşuyor, ateş bastı diyordu.

O ateş beni de basmaya başladı Serap dayanamıyorum ben artık dedi havuza atlayacağım deyip elbisesini çıkardı. Külot ve süt ye ile havuza atladı süt yeni memelerini kapatmıyor tanga külotu ile bembeyaz götünü sergiliyordu. Müziği açıp karşımda ıslak ve çıplak bir şekilde dans etmeye başladı. Bu artık bir alkol sorunu değildi Serap sikilmenin peşindeydi, yanına yaklaşıp dudağından öpmüştüm boynuma sarıldı benimle öpüşmeye başladı. Beni sik diyordu dayanamıyorum artık dedi, büyük bir zevkle demiştim kucağıma aldığım gibi resmen yatak odasına ışınlandım.

Serap benimle öpüşüyorken dilini bademciklerimde hissede biliyordum, sikimi okşamıyor sanki koparacak gibi çekiyordu. Azgınlığı her halinden belliydi istediği seks değil sert bir şekilde sikilmekti. İstediğini verecek onu sabaha kadar parçalarcasına sikecektim, belinden kavrayıp ayakta tepe takla cevirdim. Serap sikimi yalıyor ben ise taze amcığını emiyordum, dilimi götüne kadar değdirmeye çalışıyordum. Yatağa atıp bacaklarını havaya kaldırmıştım iyice katlayıp üzerine abandım, amına dayamıştım Serap tamamen sulanmış amı su içindeydi. İçine girmeye başlamıştım, Serap zevkten boynuma sarılmış ağlıyor daha sert ol diyordu.

Üzerinde aşağı yukarı inip kalkıyordum Serabın çıkardığı zevk sesleri beni daha da tahrik ediyordu. Arkasını çevirip domalttım içine girmeye devam ediyordum, Serap sikişmeyi kuzeninden daha iyi biliyordu. Ayağa kaldırıp duvara yapıştırdım kucağıma alıp var gücümle ayakta pompalıyor, yuvarlak kalçalarını sıkıyordum. Serap bana memelerini emdirmeyi ihmal etmiyor doyamıyorum diyordu. Artık bir saat den fazla geçmişti patlamak üzereydim dayanamıyorum, ağzına boşalmak istiyorum dedim. Serap memelerini ayırdı buraya sok buradan attır kocacım dedi.

Memelerinin arasına sokup ağzına ve suratına boşalmıştım, Tuğba gelene kadar Serap ile birlikte olduk. Tuğba geldikten sonraları da gizlice buluşuyor sevişiyorduk, Serap Tuğba ya her şeyi anlatalım dedi. Gizli gizli buluşmaktan sıkıldım artık demişti. Tuğba ile konuştuk tabi bize bağırmalar küfürler yaklaşık bir ay benimle görüşmedi, şimdi ise üçümüzde villada yaşıyoruz Tuğba Serabı kabullendi iki kuzenin arasında uyumak işte bu paha biçilemez…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here