ECZANE DEKİ ÇITIR KALFA FULYA’YI GÖTÜNDEN SİKİYORDUM

0
479

ECZANE DEKİ ÇITIR KALFA SEKS SORUNUMU ÇÖZDÜ

Ben Ömer 27 yaşında yakışıklı uzun boylu bir gencim seks ile bir sorunum var evet kalkmıyor tamamen ölü değil bazen hareket ediyor sonrası gene hüzün benden sekiz yaş büyük ablam eczacılık fakültesini bitirdi kendisine bir eczane açtı ablam durumumu biliyor o yüzden benle çok ilgileniyor değişik ilaçlar getirir hatta bir iki kere bana arkadaşlarının seksi kız kardeşlerini ayarladı. Geziyor eğleniyorduk ama yatak da olmuyordu. Bu yüzden hiç sevgilim olamıyordu kızların benle dalga geçmelerini istemiyordum pek çok doktora gittim ablamın getirdiği ilaçlar falan derdime çare olmuyordu ablam üzülme bunun bir yolunu bulacağız derdi sadece ablamla konuşurdum zaten bu konuyu bana en yakın oydu bazen işe yarasa ben vereceğim ulan sana derdi.

Bir gün internette gene araştırma yaparken şehir dışında bir doktor buldum bu işi en iyi bilenlerden biri yorumlarında pek çok hastayı iyileştirdiğini okudum hatta çocukları bile olmuş eczaneye gittim ablama sayfayı gösterdim ne dersin dedim ben biraz soruşturayım sana haber vereceğim para tuzağı olabilir dedi iki gün sonra bana o doktora gideceksin ben randevu aldım sana dedi , evet konusunda uzman biriymiş ertesi sabah yola çıktım. Merak içindeydim heyecandan titriyordum hadi bakalım dedim yolum biraz uzundu yolda otostopçu kızlar görüyordum durmuyordum dursam kızlar biraz oynaşmak istese rezil olacaktım. Şehre vardım bir otel odası tuttum ablam devamlı arıyordu gittin mi diye doktora gitmiştim durumu anlattım bir iki test yapacağım sana dedi testleri yaptı yarın öğlen gel dedi gönderdi.

 

Bilmediğim bir şehir geziyordum güzel bakımlı kızlar vardı yabancıydım çok belli bir kafede oturmuş kahve içiyordum. Yanıma bir adam yaklaştı masama oturdu merhaba dedi düzgün giyimli kibar biriydi. Nereden geldiğimi falan sordu sonrada eğlence ister misin deyip önüme kız resimleri serdi adamın pezevenk olduğunu öğrendim. Hayır ilgilenmiyorum dedim pezevenk bastırıyordu eğlence istemiyorum diyordum katalog u oldukça genişti kızıl kumral sarışınlar seksi kızlar ama benim için sadece kız pezevenk iş yapamayacağını anladı ibnemi sin nesin deyip yanımdan gitti ertesi gün olmuştu neredeyse hiç uyumamıştım heyecandan doktora gittim sonuçlar elinde bakıyordu. Sıkıntılı bir durum ama çözeceğiz dedi ben uzaktan geldiğimi söyledim çok kalamayacağım dedim gerek yok dedi bana bir reçete yazdı. Bunları kullan yanında da mesir macunu ye ama seni tahrik edecek biriyle olmalısın ilk etap da bu çok önemli hayat kadınlarına gitme tamamen soğursun psikolojik bir reaksiyona girersin hiçte o zaman kalıcı hasar kalır dedi yola çıktım aklıma ablamın arkadaşlarını onların kardeşlerini getiriyordum beni tahrik edecek tatmin edecek kim vardı. Doğru eczaneye gittim ablamın kalfası Ercan işi bırakmıştı ablam yalnızdı içeri girince hemen anlat ne oldu dedi reçeteyi verdim durumu anlattım cinsel içerikli ve psikolojik ilaçlar dedi yarına kadar tedarik edeceğim sen benim sana gösterdiğim kızları biraz düşün hangisi seni tahrik ediyor bana söyle dedi ben dünden beri onu düşünüyorum dedim aradan bir hafta geçti ilaçları kullanıyordum.

O kadar macun yemiştim ki artık kusuyordum ama sikimde halen hareket yoktu doktoru aradım durumu anlattım seni tahrik edecek kızı nerede arıyorsun o önemli dedi ,ablamın arkadaşları var dedim o işi bırak sen bulmalısın heyecanlanmalısın teklif etmeli peşinde koşmalısın ablanın ayarladığı kızlarla olmaz bu iş o zaman gir bir siteye bak çağır olmaz sen düş peşine evde oturmayla o siki kaldıramazsın dedi bana , bende dışarı çıktım.

Geziyor arkadaşların yanına gidiyordum kahve içiyor kızlara bakıyordum dişime göre biri yoktu eczaneye gittim ablamın yanına oturuyorduk çay söyledi içerden sesler geliyor abla dedim yeni kalfam bugün başladı işe dedi içeri geldi 1.75 boylarında esmer kıvırcık saçlı düzgün fizikli bir çıtır 23 yaşındaydı ablam kalfaya kardeşim Ömer Fulya dedi o esnada sikimde kıpırdama oldu elini tuttuğumda kokusu burnuma geldiği an patlayacağım sandım ter boşaldı benden lavaboya gittim pantolonumu çıkarmaya çalışıyordum. Heyecandan elim ayağıma dolaşmıştı sikim kocaman olmuş havada duruyordu pantolonumu çekip dışarı çıktım eve gidiyorum abla dedim koşarak eve gittim banyoya girdim. Müthiş bir zevkti ablam akşam eve geldi ona durumu anlatmadım bu işe karışmasını istemiyordum.

Önümde bir hafta vardı ablamın eczanesi nöbetçi olacağı gece nöbetçi olduğu geceler genelde ben kalırdım eczanede Ercan ile şimdide ben kalırım dedi her gün eczaneye gidiyordum. Çalışıyorum hesabına Fulya ile aramı yapıyordum bir akşam yemeğe bile götürdüm Fulya nın yanında mutluydum hormonlarım hayata dönmüştü inanılacak gibi değildi. Mutluluğum herkes tarafından anlaşılıyordu nöbetçi olduğumuz gece ablam eve gitti yalnız kalmıştık yoğunluğu atlattıktan sonra rahattık kepengi çektim bizim muhitte gece saatlerinde hasta gelmezdi gelende tek tük acil şeyler olurdu Fulya ile koyu bir sohbete daldık heyecanlıydım dar pantolonu sıkı göleği ile vücudunun tüm hatları belliydi heyecandan bayılacaktım. Göz göze gelmiştik dudaklarına yaklaştım Fulya karşılık veriyordu öpüşmeye başladık kucağıma oturmuştu her şey çok güzel oluyordu bende bir sorun yoktu içeri geçelim dedi Fulya içerde büyük bir koltuk vardı nöbetlerde uyumak için koltuğa oturdum Fulya kucağımda bana sarılmış öpüşüyorduk.

Memelerini okşamaya başladım sertlerdi bacaklarını okşuyordum elimi götünde gezdiriyordum gömleğinin düğmelerini açmıştım. İri memelerini yalıyor öpüyordum pantolon üstünden sikimi okşuyordu pantolonunu çıkarmak istedim dur çok ileri gitmeyelim yakalanırız dedi burada bizi kimse yakalayamaz dedim artık tamamen soyunmaya başladık çırılçıplaktık koltukta sevişiyorduk. Sikimi ağzına aldı yalıyordu hiç beklemediğim bir an olmuştu tüysüz amına yumuldum çok tatlıydı hayatımda ilk defa böylesine mutluydum Fulya bana yaklaştı bakireyim beni sikeceksen götümü sikmelisin dedi tamam dedim götüne krem sürdü yuvarlak ve taş gibiydi sikimi götüne dayamıştım. Zorluyordum girmesi için sonunda sokmuştum Fulya kendini sıkıyordu ben iteledikçe gözünden yaş geliyordu bağırmaya başladı acıyor diye heyecana kapıldım çıkarmaya çalışıyordum çıkarma diye tutuyordu dibine kadar in sevgilim dedi dimine kadar inmiştim çok bağırması tatlı bir inlemeye geçti Fulyayı götünden sikiyordum değişik pozisyonlarda sikmeye devam ettim ve içine boşaldım. O gece sabaha kadar birlikte olduk sabah ablam gelince Fulyayı evine gönderdim durumu ablama anlattım bak sen orospuya dedi öyle deme seviyorum ben onu dedim Fulya ile sekiz aylık şahane bir ilişki yaşadıktan sonra tamamen iyileştim sandım ama iyileşmemiştim sadece Fulya vardı benim için ablamla bu konuyu konuştum evlilik teklifinde bulunacağım onu kaybedemem arkandayım dedi şimdi nişanlıyız sevgilimi bozacağım günü bekliyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here