EŞİMİN AZGIN ÜVEY ANNESİNi SİKTİM

0
1002

EŞİMİN AZGIN ÜVEY ANNESİNi SİKTİM

Çalıştığım otelin sahibi Varol beyin sex‘i  kızı Asya ile iki yıllık bir evliliğim var. Lise yıllarından beri, çalıştığım için burada patronum ile aramızda, bir baba oğul ilişkisi vardı. Oda benim gibi çocuk yaşta babasını kaybetmiş yalnız başına, çalışarak bu günlere gelmişti. Beklide beni bu kadar sevmesinin sebebi buydu, kızı ile evlendirmeye karar verdiğinde şaşırmıştım. Asya ile sadece iki ay görüşmüş arkasından hemen evlenmiştik. Varol bey bu konularda çok titiz bir insandı, Asya ile evliliğimiz on numara gidiyordu. Aslında Bir nevi görücü usulü evlenmiştik ama birbirimizi çok seviyorduk.

O yıl kayın validem vefat etmişti, Varol bey yıkılmıştı toparlanması çok uzun sürmedi. Yedi sekiz ay kadar sonra, bize gelmişti ben yalnız yapamam dedi. Memleketinden dul bir kadınla evlenmeyi, düşündüğünü söyledi. Asya ılımlı yaklaşmıştı bende var mı böyle biri dedim, haber verdim bakacaklar dedi. iki ay kadar sonra beni aradı memlekete gideceğiz hazırlan dedi. O akşam eve geldim, Asya ile çocuğumuz olmuyordu, gitmediğimiz doktor kalmamıştı neredeyse, aldığımız cevaplar hep aynıydı sorun yok olur diyorlardı. Asya çocuk çok istediğinden her gece üstüme çıkıyor beni bıktırıyordu.

Bu yolculuk bana iyi gelecekti Asya gitmeden üzerime atladı, hadi sen şimdi üç dört gün gelmesin demişti. Biraz ara verelim dedim, Asya ağlamaya başladı sen artık beni sevmiyorsun diyordu. Karımı seviyordum ama bıkmak istemiyordum, hazırlanıp evden çıktım. Kayın babamın yanına gittim, vakit kaybetmeden yola çıktık Asya hep aklımdaydı onu üzerek evden ayrılmıştım. Kendime bu konuda çok kızıyordum, nerdeyse bütün gece araba kulanmış köye varmıştım. Kayın babam eski evlerini açtı biraz uyuyup kendime gelmiştim, öğlenden sonra köy meydanına inmiştik. Asya ile telefonda konuşup gönlünü almıştım.

İçim rahattı kayın babam eski arkadaşları görmüş sohbet etmeye başladı, köyün muhtarı gelmişti. Kayın babam tamamı o iş dedi muhtar hadi gidelim demişti, üçümüz beraber başka bir köye gittik eski harabe bir ev vardı. İşte burada yaşıyor dedi, kayın babam bu evi yaptıralım muhtar dedi. Bende sevaba girersin dedim baba, içeri girdik içerde babamın yaşına uygun bir kadıncağız vardı. Ben evleneceği kişi bu kadın sandım, muhtar kadına nasılsın dedi, ve Figen nerede dedi. kadının kızı olduğunu anladım. Yarım saat sonra Figen dedikleri kız geldi, 20 25 yaşlarında uzun boylu bakımsız bir kızdı, biraz kendisine baksa elline su dökecek manken yoktu.

Kız içeri girdi hoş geldiniz dedi, ve mutfağa gidip bize çay getirmişti. Kayın babam bana nasıl dedi ben ise teyzeye bakarak tam sana göre bir kadın baba dedim. Lan onun kocası var öteki nasıl dedi, kız mı dedim şaşkınlıkla evet dedi. Küçük baba dedim Asya nasıl bir tepki verir dedim. Lan oğlum karım olacak ama sadece kağıt üzerinde bana baksın ilgilensin bana yeter, bu yaştan sonra yatağıma alacak halim yok ya dedi. Sen bilirsin baba dedim kızın babasını beklemeye başladık, çobanlık yapıyormuş hayvanlarla beraber geldi. Muhtar konuşmaya başladı adamla, bu iş tamam hayırlısıyla seninde rızan var mı dedi.

Adam biz çok fakiriz düğün yapamayız falan diye ajitasyon yapıyordu. Muhtar başlık parasını vereceğiz düğünü de biz yapacağız hatta senin bu evini de yeniden yapacağız demişti. Adamın gözleri büyüdü bir anda, ben dışarı çıkmıştım kızı ahır kapısında gördüm. Hemen yanına gittim bak seni isteyen benim kayın babam, eğer gönlün yoksa ben bu işi bozarım dedim. Figen resmen kükreyerek manyak mısın sen sakın öyle bir şey yapma ben buradan kurtulacağım için göbek atıyorum sen ne diyorsun dedi. Tamam hemen içeri girdim, pazarlık başlamıştı, kayın babam cebinden bir tomar para çıkarıp kızın babasına verdi.

Adam saydı hayrını gör dedi, sanki sığır almıştık. Asya ile konuştum başta sakın o kızı buraya getirme dedi babasının söylediklerini anlattım biraz yumuşadı. Düğün yapılmış nikah kıyılmıştı, babam evin yapılması için muhtara para bıraktı. Yola çıkmıştık evimize geldik, Asya kızı görünce biraz sinirlendi. Benden küçük bu dedi yapacak bir şey yoktu, babası bu kızı giydir bakımını yaptır dedi. Asya babasının dediğini yapmıştı, o akşam Figen i tanıyamadım inanılmaz bir değişimdi. Makyajı elbisesi sikimi kaldırmıştı, ama baba dediğim adamın karısıydı. O akşam eve gittik Asya biraz kıskanmıştı orospu çok güzel diyordu, bense senden güzel değil diyordum.

Asya iki ay içinde hamile kalmıştı, istediğimize ulaşmıştık riskli bir dönemdi. Seks yol yorulma yok sürekli yatacaktı, Figen sürekli bizde Asya ya yardım ediyordu, çoğu geceler bizde kalıyor Asya ile çok ilgileniyordu. Beş ay olmuştu hamilelikte seks yoktu Figen ise kısa elbiseler mini etekler giyiyor beni kudurtuyordu. Kendimi dizginleyemiyordum bir akşam eve geç saat de geldim. Figen bana yemek hazırlamaya başladı, bir iki kadeh alkol alıp mutfağa geçtim Figen arkası bana dönük yemek hazırlıyordu. Yuvarlak kalçalarından gözümü alamıyordum, masaya yemek bıraktı yanıma otursana dedim.

Oturdu yalnız yiyemem ben demiştim tamam sorun yok dedi, yemek yerken bile gözlerimi bacaklarından memelerinden ayıramıyordum. Yemeği bıraktım Asya uyuyor mu dedim evet dedi yanına iyice sokuldum, Figen senden çok hoşlanıyorum dayanamıyorum artık dedim. Belli oluyor o gözlerinle yiyorsun beni dedi, ama olmaz ben senin kaynanan sayılırım deyip güldü. Dudaklarına bir öpücük kondurdum, razımı sın dedim ya birisi görür anlarsa dedi kimse anlamaz dedim. Figen de istiyordu razıyım dedi, öpüşmeye başladık memelerini okşuyordum. Bana sarılmış benimde isteklerim var dayanamıyorum artık dedi, elimi elbisesinden içeri soktum.

Amı ıslanmaya başlamıştı sikimi çıkarıp eline verdim, ağzına al yala dedim amatörce sakso çekiyordu. Dişleri hep değiyor canımı yakıyordu, ayağa kaldırıp elbisesini çıkardım bembeyaz vücudu yuvarlak götü ile harika bir kızdı. Bakire misin dedim hayır dedi yemek masasına yatırdım amını yalıyordum, zevkten kendinden geçmeye başladı. Amına sokmuş içine giriyordum Figen nin sesi yükseliyordu, ağzını kapattım Asya uyanacak sessiz ol dedim. Dayanamıyorum kökle artık dedi dibine kadar inmiştim, Figen kıvranıyor eliyle ağzını tutuyordu.

Pompalamaya başlamıştım hemen aşağıya indirip masaya domalttım, amını bütün gücümle sikiyordum dar ve ıslaktı harika bir duyguydu. Kucağıma alıp ayaklarını yerden kestim kucağımda zıplatarak sikmeye devam ediyordum. Pozisyon değiştiriyor amını sikiyor götünü parmaklıyordum. Diri ve dik memelerinin arasına sokup ileri geri boşalmıştım, rahatlamıştık ikimizde. Ama artık birbirimizin olmuştuk Figen bende ben ise Figen den haz geçemezdik. Asya doğum yapmıştı Figen sürekli bizde kalmaya başladı. Her gece Figen ile sevişiyoruz ona porno filmler izletiyorum. Seks konusunda her şeyi biliyor artık…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here