ESKİ MANİTAMI GÖRÜNCE SEKS DOLU GÜNLERİMİZ AKLIMA GELDİ

0
254

ESKİ MANİTAMI GÖRÜNCE SEKS DOLU GÜNLERİMİZ AKLIMA GELDİ

Ben Mesut 33 yaşında kendime ait bir nakliye şirketi olan bir iş adamıyım. Gençliğimde oldukça çulsuz biriydim kızlar pek yüz vermezdi. Eski sevgilim Yağmur bile beni para için terk etmişti bunun hırsıydı belki beni iş adamı yapan parasızlıktan başıma gelmeyen kalmamıştı. Yağmur ile tanıştığımda 23 yaşındaydım seviyoruz birbirimizi sanırdım. Seks konusunda birbirimizi tatmin etmeyi bilirdik güzel günler hayallerimiz vardı ama para yüzünden beni terk etti. Son gecemiz idi Yağmur sıkıntılı duruyordu her zaman gittiğimiz bir arkadaşımız vardı. Evini kullanırdık oraya gitti Yağmur sevişmek istiyordu bende istiyordum.

Ama sıkıntısını çok belli ediyordu sevişiyorduk. Yağmur hiç zevk almıyordu yalamıyor öpüşmüyordu isteksiz olduğu belliydi gerçekte kendisi istemişti. İşimiz bitimi bitmedi mi anlamadım üzerimizi giyindik konuşalım dedi olur dedim.Parasız yaşamak istemediğini ayrılmak istediğini söyledi daha çok vaktimiz var dedim acele edip bizi harcıyorsun Yağmur demiştim. Ben çok düşündüm adına ne dersen de dedi. Kimseden duymanı istemem benden duy biz Selçuk ile birlikteyiz demişti. Selçuk beni eski yakın bir arkadaşımdı babası bilinmeyen bir işten zengin olmuştu mahalleden lüks bir villaya taşınmışlardı. Selçuk bizle yavaşça selamını kesmişti.

Parası vardı Yağmuru para ile kandırmış elde etmişti bir şey diyemedim benim seks dolu yaşantımı bilen Selçuk sevgilimi elimden almıştı. Mutlu olun o zaman dedim ayrılmıştık sonraki süreçte hiç kız arkadaşım olmadı. Aklımda sadece iş vardı büyümek istiyordum ve bunu doğru yapmak istiyordum. Olmadı birtakım adamlarla tanıştım biraz destek verdiler yavaşça iş kurmaya başlamıştım. Maddi durumum düzeliyordu Ayşegül diye bir sevgili yapmıştım. Sekreterimdi güzel günler geçiriyorduk beni mutlu etmeyi bilen biriydi. Yatak da bir fahişeydi kafamız rahat işlerimiz yolunda ilerliyorduk. Ama Yağmuru unutamıyordum nefret mi aşk mı anlamadım.

Günler geçerken biz Ayşegül ile değişik fanteziler kuruyor günümüzü gün ediyorduk. Bana Yağmuru unutturmak için elinden geleni yapıyordu. Bir bayan eleman lazımdı bize ön muhasebe için , Ayşegül arıyordu birini buldum dedi. İşi biliyor bugün görüşeceğiz dedi tamam deyip akşamki programı yapmaya başlamıştık. Ayşegül yine azgındı iş görüşmesine gelen kişi Yağmurdu. Türk filmi gibi olmuştu durumumuz ,Selçuklar işleri büyütmüştü ama Yağmur’u yollamıştı. Aralarında nikah olmadığı için beş para alamadan kapının önündeydi Yağmur. Beni tanıdı ama kibrinden ödün vermiyordu. Ayşegül ben bu kızın amına koyacağım erkeğim dedi. İşe almıştı günler geçiyordu Yağmur çalışıyor Ayşegül le araları iyiydi. Ne yapmaya çalıştığını anlamıyordum ama Yağmuru görünce benim olmasını istedim.

Onu sikmek istiyordum intikam için değil zevk için hoşlanıyordum halen. Bir gün Ayşegül bugün istediğine kavuşacaksın dedi, ne oldu dedim. Bugün orospu Yağmur senin olacak hem de bizim yatağımızda dedi. Nasıl olacak o dedim bekle buraya geliyor dedi. Heyecanlanmıştım nasıl olacaktı. Gerçekten Yağmur geldi yemek yedik Ayşegül Yağmuru içeri ki odaya götürdü. Ne yapmaya çalıştığını anlamadım bizim yatak odamızda ne yapabilirlerdi dedim. Kapıyı araladım gözlerime inanamadım ikisi de çırılçıplak sevişiyordu. İçeri girdim durumu fark ettim Yağmurun kafası güzeldi. Ayşegül ona ne verdiyse artık istemsizce sevişiyordu. beni görüce sikime atladı parmaktan sıkıldım sik beni diyordu. Ben ne olduğunu anlamamıştım soyunmaya başladım.

Ayşegül ben çıkıyorum istediğiniz gibi sikişin dedi Yağmur sikimi ağzına almış özledim bunu deyip yalıyordu. Güzel bir gece geçirecek olmaktan mutluydum yatağa yatırıp amına sikimi sokmaya başladım. Sanki hiç değişmemiş halen aynıydı inliyordu zevkten hoşuna gittiği belliydi. Hiç bırakma beni bu gece sonuna kadar sik beni diyordu. İçinde ileri geri gidip geliyordum domaldı önümde. Sok bakma sok yanıyorum ateşimi söndür diyordu. Ağzına verdim emmeye devam et dedim emiyordu arkasına geçtim. Sikmeye devam ediyordum tüm gücümle yükleniyor bütün intikamımı almaya çalışıyor gibiydim.

Yatağa yüz üstü yatırıp götüne dayadım içine girerken bağırıyordu kanırtarak götünü sikiyordum. Her pozisyona sokuyordum. Kucağıma çıktı deli gibi zıplayıp memelerini sıkıyordu. Bir saat den fazla sikişmiştik Yağmur kaç kere boşaldı sayamadım. Sikim eline verdim artık boşalt beni dedim ağzına alıyor yalıyor çekerek beni boşaltmaya çalışıyordu sonunda patlamıştım. Yağmur doyamamıştı biraz dinlenmek istedim geceye Ayşegül de katıldı grup sikişiyorduk. Sabah oldu Yağmur kendine geldi bana dönüp pişman değilim mutluyum dedi şimdi üçümüzde aynı evde yaşıyoruz beni mutlu etmeyi bilen iki sevgilim var. İşlerim ve maddi durumumda iyi bakalım daha ne kadar sürecek bu işler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here