ESKİ SEVGİLİMİ SİKEREK ALDIĞIM İNTİKAM

1
368

ESKİ SEVGİLİMİ SİKEREK ALDIĞIM İNTİKAM

Ben Haluk 36 yaşında normal bir iş adamıyım, bu seviyeye ve servete ulaşmamdaki en büyük kattı eski sevgilim Nurcan dır. Tanıştığımız zaman daha 21 yaşında bir delikanlıydım, ama parasız bir delikanlı. Çalışmayı hiç sevmeyen ondan bundan otlakçılık yağan pislik herifin tekiydim. Ama delikanlıydım o günlerimi düşündükçe halen kendimden iğrenirim. Param yoktu evet ama sikim kalkıyordu, çapkınlık yapmak kolay oluyordu. Boş vaktim çoktu çünkü ağıma da düşürürdüm kızları. Mahallede süslü Burcu diye bir kız vardı, herkesin peşinden koştuğu elde edemediği bir kız.

Yaklaşık bir ay dolaşmıştım peşinde, sonu

nda istediğimi almıştım. Daha dün gibi aklımdadır Burcu ile olan ilişkimiz bir ay peşinde koşunca, tamam sende ne inat varmış dedi. Sadece üç gün sonra yatağa girmiştik. İnanılmaz bir kızdı bembeyaz bir ten yuvarlak hatlar, yatakta tam bir fahişe. İlişkimiz iki ay sürmüştü Almanya da yaşayan amcaoğluna verdiler Burcuyu, düğün nikah da zaten iki ay içinde oldu. Burcu gitmişti yas tutacak halim yoktu, mahalleye yeni taşına komşunun genç kızı Nurcan vardı. Çok inat yapmamıştı Nurcan çıkmaya başladık. Sahiplenmem Nurca nın hoşuna gidiyordu, bu kızda bir tuhaflık vardı.

Beni kendisine bağlamayı başarmıştı, evet ciddi anlamda seviyordum. Çalışmaya başlamış adam olma yolunda ilerliyordum. Kimse inanmıyordu bu değişime Nurcan ile geleceğe yönelik planlar yapıyorduk. Şansım iş konusunda da yanımdaydı mahalleden eski bir ağabeyimiz vardı. Çevresi zengindi yaşlı bir iş adamının yanında bana makam şoförlüğü işi ayarlamıştı. Oldukça iyi bir maaşı sosyal hakları vardı, Nurcan ile birbirimizi çok sevdiğimizi sanıyordum. Kendimi tamamen işime ve Nurcan ile olacak ge

leceğimize hazırlıyordum, bir gün Nurcan ile buluştuk. Bana her şeyi orada anlattı ben zengin bir koca istiyorum senin gibi çulsuzla evleneceğimi mi sandın dedi.

Aklım yerinden çıkmıştı ben onun için neler yapıyordum, be

nim sayemde adam oldun işte daha ne istiyorsun dedi. O esnada Nurcan ı boğarak öldürmek istiyordum, şaka yapıyorsun dimi dedim hayır dedi, zaten zengin bir adam buldum yakında evleneceğim demişti. Ben onu öpmeye bile kıyamazken Nurcan bedenini başkasına vermişti bile. Eve gelmiştim kızgın ve sinirliydim sinirimden ağlıyordum, başında adama olsaydım bunlar başıma gelmezdi diyordum kendime. Sabah olmuştu patron aradı neredesin dedi, kusura bakma patron çalışmayacağım dedi.

Manyak mısın oğlum dedi, ben şirkete geçiyorum hemen gel bakalım demişti. Oturup düşünmeye başladım, Nurcan dan intikam alacaksam bu iş evde oturmayla olmaz, öyle bir intikam almam lazım ki bütün herkes konuşmalı dedim. İşime gittim patron anlat derdini dedi, derdim yok patron çalışmaya geldim ne gerekiyorsa yapacağım bende patron olacağım demiştim. İşe tekrar başladık patron arada ufak işler paslardı, az biraz sermaye temiz kar babam benim için memleketteki tarlasını satmıştı. Yeni hayal kırıklığına uğratmayacağım demiştim. İşler çoğalıyor çoğaldıkça hem para hem çevre ediniyordum.

Hayatımı değiştirecek iş adamlığı imkanı bana patronumdan geldi. Ne kadar paran var demişti hesabımı gösterdim tamam yeter bu dedi. Seni bir nakliye firmasına ortak yapacağım güven bana dedi. Paramın hepsini verdim ortak olmuştum, işten çıkıp kendi işimin başına geçtim. O güne kadar yaptığım bütün çevreyi kullanmıştım, aklımda sadece Nurcan ve alacağım intikam vardı. İş yapıyor büyük paralar kazanıyorduk, büyümeye başladık. Nakliye işinin yanına başka işlerde yapıyorduk. Ortağım ve ben gece gündüz çalışmaya başlamıştık, inanılmaz bir şeydi sadece on yılda kocaman bir şirket olmuştuk.

Depolama işi yapmaya da başlamıştık işte hiç beklemediğim intikam burada geldi, müşterilerimizden biri epeydir ödeme yapmamıştı. Şirketi biliyorduk durumu oldukça kötü idi toparlanmaya çalışıyor her şeyini satıyordu. Şirket sahibi ile bizzat kendim görüştüm, şirket sahibi ofisimize gelmek istedi. Buyurun gelin dedim eşim ile geliyorum muhasebe işinden eşim sorumlu dedi. Gelmişlerdi film gibi Nurcan odaya girdi tanıdı tabi beni, sesini çıkarmadı benim içimde fırtınalar kopuyordu. Söyledikleri hiçbir şeyi kabul etmiyor üç gün içinde paramızı istiyordum. İflas ederim diyordu adam umursamıyordum, ofisten çıktılar Nurca nın beni arayacağını adım gibi biliyordum.

Artık para bendeydi ve akşam üstü aradı buluşmak istedi sabah evime gel dedim adres attım, yıllardır içimde olan intikam ateşi sönecekti. Nurcan’ı sikerek parçalayacaktım, sabah eve gelmişti. Salona altım oturdu bana yalvarmaya eski günlerin hatırına diyordu. Kızmıştım ne eski günü amına koyduğum dedim, bir şartla bu borcu silerim dedim. Nurcan anladı seninle olmayı kabul ediyorum dedi, benim metresim olacaksın dedim canım ne zaman isterse orospu gibi gelip sikimi emeceksin dedim. Her şeyi kabul ediyorum dedi, yatak odasına çık duş al beni ayakta bekle dedim.

İğreniyordum orospudan yarım saat sonra odaya çıktım, çırılçıplak ayakta beni bekliyordu. Bütün hırsımı alacaktım, suratına tokat atıp yere düşürdüm. Sikimi çıkarıp ağzına vermiştim, yala fahişe diye bağırıyordum. Nurcan ağzına alıp emmeye başladı, düzgün sikişmesen borcu silmem diyordum. Yatağa geçirdim bacaklarının arasına girdim, amına soktum oda beni istiyordu amı su içindeydi. İçine girmeye başladım zevk inlemeleri başlamıştı amını memelerini okşuyor sik erkeğim senin kölenim diyordu. Köküne kadar saplamıştım kanırtarak sikiyordum amacım canını yakmaktı.

Topuklarını ağzına kadar götürdüm, am ve göt deliği önümde sergileniyordu, götünü yalamaya başladım. Nurcan götümü mü sikeceksin dedi koşma deyip tokadı patlattım, amına girdim. Sikimi götüne dayamıştım ittirmeye başladım, Nurcan çığlık attıkça rahatlıyordum bağırtarak köküne kadar sokmuştum. İki deliğini de pompalıyor çanını yakıyordum, ayağa kaldırıp duvara yapıştırdım. Götüne girmiştim ayakta sikiyor kocan seni böyle sikebiliyor mu demiştim. Tabi ki hayır dedi fahişe odanın her köşesinde sikip sikimi yalatıyordum, orospu bitmişti. Bende yorulmuştum yere diz çöktürüp ağzına boşaldım, o gün dinlenerek akşama kadar sikmeye devam ettim.

Akşam eline taksi parası verip gönderdim, ve şirket muhasebesini arayıp Nurcan nın kocasını borçları için işlemleri başlatın dedim. Ertesi gün bunu öğrenen Nurcan beni aradı kocamdan boşanacağım metresin olmaya hazırım dedi. Bir ev tuttum yaklaşık altı ay kadar metresim yapıp sokağa attım, intikamımı almıştım artık içim rahat bir şekilde evliliği düşüneceğim…

1 YORUM

  1. Ben makale okumayı seven biri olarak gerçekten güzel yazdığınızı düşünüyorum bir çok sex makalesi yazanlar var ama sizin yazdıklarınızı okurken inanın defalarca orgazm oluyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here