FABRİKA DAKİ KIZI KOCASINDAN KURTARIP BEN SİKTİM

0
827

FABRİKA DAKİ KIZI KOCASINDAN KURTARIP BEN SİKTİM

Merhaba ben Alpay 28 yaşında bir gencim bir fabrikada muhasebecilik yapıyorum, çalıştığım yer şehir dışında olduğundan yalnız yaşıyorum. Kendime çatı katı bir stüdyo daire kiraladım fabrikaya da yakın olduğundan, işime rahatlıkla gidip gelebiliyordum. Oturduğum muhit biraz yoksul kesimdi ama kalabalık değildi. Benimle beraber muhasebecilik yapan Ebru ile beraber takılırdık, benim eve yakındı evi birazda onun için burayı kiralamıştım. Ebru 35 yaşında bir duldu esmer güzeli yuvarlak hatlı bir kadındı, aslında o tam bir aşk kadınıydı. Erkeğini mutlu etmeyi bilen seks konusunda zirve yapmış ve en güzeli çocuğu olmayan bir kadındı.

İçeriye sperm yollamak serbest idi, Ebru devamlı gelirdi yemeğimi bulaşığımı çamaşırımı yıkardı. Bazı geceler kalır bazen cins babasının yüzünden gitmek zorunda kalırdı, işlerimiz oldukça yoğundu iki muhasebeci yetmiyordu. Halkla ilişkiler müdürü ile konuşmuştuk eleman istiyorduk, yaklaşık bir ay kadar sonra bir eleman almışlardı. Aldıkları kişi benim üniversite arkadaşım Oya idi Oya benimle yaşıt oldukça seksi bir kızdı. Ebru bu durumu hiç sindiremiyordu, Oya bana bir ev bulmam lazım dedi. Bu gece bir otelde kalayım nasıl yapacağız dedi, hallederiz dedim Ebru hemen yanıma geldi nasıl halledeceksin dedi.

Bir ev bakacağız sokakta mı kalsın kız dedim, kıskanmıştı sana mı kaldı bu işler diyordu o akşam Oyayı bildiğim temiz bir otele götürdüm. Ebru yanımızdan hiç ayrılmıyor evdekiler ile bir pazarlık yapıyordu, eve gitmemek için Oyayı otele yerleştirdik den sonra Ebru bana geldi. Ben bu gece seni bir doyurayım aklın dışarıda kalmasın diyordu, yapma yavrum sen bana hiç mi güvenmiyorsun dedim. Evet erkek değimlisin yaparsın dedi, Ebru o gece beni sabaha kadar parçaladı. Amını götünü ağzını sikmekten ölecektim artık, sabah bir iki saat uyuyup işimize gitmiştik. Ebrunun gözü devamlı bendeydi Oya ise bana sürpriz ini yapmıştı, erkek arkadaşım buraya gelecek beraber yaşayacağız dedi.

Vay amına koyayım dedim güzelim kızı sikemeyecektik gerçektende dediği gibi bir hafta içinde geldi sevgilisi, hemen bir ev kiraladılar eşyalı birlikte yaşamaya başladılar. Ebru rahattı artık bende ümidi kestim, bir gün fabrikada sigara içmek için bahçeye çıktım. Fabrika işlerinden bir kadın bir erkekle konuşuyordun kocası olduğunu öğrendim. Yalnız konuşmuyorlar kavga ediyorlardı sanki, kocası kadından para istiyor kadın kira parası diyordu. Adam kadına bir tokat attı yere düşen kadını tekmelemeye başladı, hemen koşarak adamı ittim bana saldırmıştı tabi karşısında karısı yoktu.

Kafasını dağıtıp oradan yolladım kadını alıp revire götürdüm, çok bir şeyi yoktu en fazla 30 yaşında olana bu kadın güzel seksi bir kadındı. Boş odalardan birine alıp konuşmaya başladım, adı Sabriye idi kocası alkolikmiş neden çekiyorsun dedim. Başka çarem yok diyordu biraz konuşmuş işimizin başına gitmiştik, akşam mahalledeki fırından ekmek almış eve giderken Sabriye yi gördüm telaşlı bir şekilde arkasına bakarak hızlı adımlarla yürüyordu. Dur bu telaşın ne dedim kocam elinde bıçakla beni arıyor yakalarsa öldürecek dedi. Tamam sakin ol dedim gel benim evim burada biraz kalırsın sonra ne yapacağımıza karar veririz dedim.

Tamam iyi olur dedi yukarı eve çıkmıştık, balkondan bakınca gerçekten kocasını gördüm elinde kocaman bir bıçakla Sabriye yi arıyordu. Konuşmaya başladık ne yapmayı düşünüyorsun dedim, memlekete gideceğim babamların yanına dedi. İyi olur dedim senin için ama hiç param yok diyordu, sıkma canını dedim ben sana borç veririm yarın gidersin dedim. Maaşımdan kesersin olur mu dedi olur dedim, üzeri çok kirliydi evde bir şeylerin varsa alınacak ben alayım dedim. Tek elbisem bu dedi iyice üzülmüştüm pijama verdim, elbiselerini makine ya at yıkansın dedim. Banyoda yapabilir miyim dedi yap tabi dedim.

Banyodan çıktığında bembeyaz olmuştu, hemen yiyecek bir şeyler hazırladı beraber yemek yedik. Saat geç olmuştu evde sadece bir oda vardı, ben bir otele gideyim dedim sen rahatça yat sabah gelirim beraber otogara gideriz dedim. Sabriye elimden tutup ne oteli dedi beni yatağa itti eğilip dudaklarımdan öptü, ben bunu yapmak zorunda değilsin seni bunun için kurtarmadım dedim. Ben seninle sevişmek istiyorum sadece bu dedi borçla alakası yok deyip üzerime yattı, öpüşmeye başladık. Sabriye yi bende istiyordum soyunmaya başlamıştık harika bir vücudu vardı, beni yalayarak sikime kadar indi sakso çekmeye başladı.

Sekse hasretim diyordu hemen üstüne çıkıp bacaklarının arasına girdim, ıslak amına dayamıştım içine girerken Sabriye inlemeye başladı. amının dibine kadar inmiştim sert baldırlarını okşuyor memelerini emiyordum, Sabriye yastıkları sıkıyor daha sert ol aşkım diyordu. Bütün gücümle üzeride pompalıyordum, hemen üzerime çıktı sikimi içine alıp zıplamaya başladı. Mutluluğu yüzüne vurmuştu zevkten inliyor götünü parmaklıyordu domaltmıştım aralıksız sikiyordum ama yorgundum, bitmek üzereydim bir iki pozisyona daha girip götünün üzerine boşaldım.

O gece Sabriye ile bir kez daha seviştik sabah olmuştu, Sabriye uyuyordu uyandırdım bana bir iki gün daha seninle kalmak istiyorum dedi olmaz dedim Ebru gelirse bu durum benim için iyi olmazdı. Sabriye iyiydi ama Ebruyu kaybedemezdim, ilk otobüse bilet alıp cebine biraz harçlık koydum. İşe gelmiştim sonradan öğrendim Sabriye kocasını boşamış hatta beni bile aradı yanına gelmek istiyorum diye olmaz deyip kapattım. Ebruyu kaybetme gibi bir lüksüm yok çünkü…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here