FABRİKADA DİDEM GÖTTEN VEREREK BENİ KENDİSİNE AŞIK ETTİ

0
476

FABRİKADA DİDEM GÖTTEN VEREREK BENİ KENDİSİNE AŞIK ETTİ

Normal bir gencim, ne insan üstü yeteneklerim var nede holding sahibiyim. Bir fabrikada işçi olarak çalışıyorum yalnız konu seks olunca sınır tanımayan biriyimdir. Kızların bende ne bulduğunu hiç anlamadım pekte umursamadım, onlar verdiler ben sapladım. Fabrika ortamlarında kızlarla birlikte olmak çok zor değil, kocasını aldatmak isteyen pek çok kadın bulmak kolay oluyor. Yapmam gereken biraz teselli o kadar, gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Bekar kızlar biraz uğraştırır ama sonuçta onlarında son durağı yatak odası olur, fabrikada aynı bölümde çalıştığımız taş gibi bir hatun vardı.

Didem uzun boylu bembeyaz bir teni yuvarlak hatlı vücudu ile büyüleyici bir kızdı. Bekar olması sıkıntıydı çıkma teklifimi kabul etmiş, ama sürekli evlilikten bahsediyordu. Evlilik bana göre bir olay değildi, hiç düşünmüyor hatta konusunu bile açmıyordum. Didem ile takılırsam sonunda bu kaltak beni evliliğe sürükleyecekti, bir yolu bulup Didem ile beraber olmam lazımdı. Bakire olduğunu biliyordum o yüzden ikinci deliğe konsantre olmuştum, zaman geçiyor ne yapıyorsam Didemi kandıramıyordum. Bana evlenelim ben sana ne geceler geçireceğim diyordu, ümidi kestiğim günlerdi artık ayrılmayı düşünüyordum.

O akşam işten çıkarken güvenlik görevlisi üst araması yapıyordu, bir güvenliğin Dideme bağırdığını gördüm kız alenen tartaklıyordu. Hemen yanlarına gittim ne olur dedim güvenlik bana küfür etmiş işime gitmemi istemişti. Zaten uzun süredir kızdığım adamlardı, fırsat bu değip güvenliğin dişlerini ağzına dökmüştüm. Artık ne kadar dövdüysem adamı hastaneye kaldırmışlar, tabi beni de karakola Didem hep yanımdaydı onun şahitliği ile serbest kalmıştım. Didem bana karşı aniden değişti onu korumam hoşuna gitmişti, bana karşı daha değişik bakıyordu.

Havada bir seks kokusu dolaşıyordu artık, taksiye binmiş eve doğru geliyorduk. Saat geç oldu ben sende kalayım bu gece dedi Didem, artık iyice anlamıştım bu gece istediğime ulaşacaktım. Eve geldik yiyecek bir şeyler sipariş ettik yemeğimizi yemiş koltuk da uzanıyorduk, yavaşça dudaklarımız birleşmeye başladı. Yumuşak bir şekilde öpüşüyorduk ellerim bacaklarında dolaşıyor kalçalarına kadar okşuyordum. Didem ise boynuma sarılmış benimle öpüşüyordu, yukarıya doğru okşayarak çıktım memelerini avuçluyordum. Didem hiç ses çıkarmıyordu oda istiyordu, hareketlerinden belliydi.

Kucağıma alıp yatak odasına gittim, yatağa yatmıştık. Kafamı tutup bakire olduğumu biliyorsun yanlış bir şey yapmayalım dedi, merak etme aşkım dedim. Soyunmaya başlamıştık vücudu bir mermer gibiydi bembeyaz ve sert, memeleri havada dimdik duruyordu. İnsanı kendinden geçirecek bir kızdı, yuvarlak kalçaları düzgün ve uzun bacakları ile tam bir taş yapıt gibiydi. Yatağa yatırıp amını yalamaya başlamıştım zevke geliyor inlemeler başlıyordu, bacaklarını havaya kaldırıp inci gibi duran göt deliğini yalıyordum. İnanılmaz bir hazdı sikini ver yalayacağım dedi, bana sakso çekmeye başladı.

Uzun saçlarından tutmuş sanki bir eşsiz bir doğa manzarasına bakıyor gibiydim, Didem sikimi sömürüyor gırtlağına kadar alıyordu, taşaklarımı yalıyor ve bana beni nasıl becereceksin diye soruyordu. Biraz canın acıyacak ama sonunda çok mutlu olacaksın diyordum, çekmecede bulundurduğum masaj yağını aldım. Böyle bir göte girmek kolay olmayacaktı deliğini yağlıyordum, sikimi dayamıştım Didemin canını yakmak onu korkutmak soğutmak istemiyordum. Sikimin kafasını içine sokunca Didem acı bir çığlık attı geri çekilmeyle çekilmeme arasında kalmıştım.

İçine girmeye başladım yavaşça Didem acıdan yastıkları ısırıyor çok acıyor diyordu, artık bırakma gibi bir lüksüm yoktu istediğimi almak zorundaydım. Didem bu zevki yaşamasa benimle bu acı yüzünden bir daha beraber olmazdı. Tamamen yüklenip sonuna kadar sokmuştum, Didem acıdan ağlıyor ben ise kilitlemiş bir şekilde bekliyordum, bir iki dakika sonra Didem alışmaya başladı. İleri geri gidip geliyor Didemin zevk almasını sağlıyordum artık iyice hızlanmıştım, ufacık göt deliği genişlemiş rahatça sikebiliyordum. Didem artk tamamen kendisini salmış rahatlamıştı sikilmenin zevkini alıyordu.

Sırt üstü uzanıp Didemi üzerime aldım sikimin üzerine oturup zıplamaya başladı, çok güzel diyor ve dik memelerini okşuyordu. Boynuma sarıldı götüne sertçe saplıyordum Didem kulaklarımı izlemeleri ile çınlatıyor sakın bırakma diyordu. İki üç değişik pozisyon sonra yatağa yatırıp memelerinin üzerine boşladım, Didem çok mutluydu bende mutluydum o gece sabaha kadar seviştik. Evin her köşesinde birlikteydik banyo, mutfak, oturma odası, hatta balkonda bile yaptık. Sabah işe gitmiştik tabi ki beni muhasebeden çağırdılar ve işime son verdiler. Didem bunu duyunca işi bıraktı eve gittik işten kovulduğuma seviniyordum nerdeyse bütün gün Didem ile beraber olduk. Şimdi beraber yaşamaya başladık galiba evleneceğiz artık onu bırakamam…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here