GÖT VEREN MÜDÜRÜN OROSPU KARISI

0
620

GÖT VEREN MÜDÜRÜN OROSPU KARISI

Ben bir fabrika işçisiyim, yaklaşık on yıldır çalıştığım bu işyerinde torpil biraz farklı çalışıyor. Müdürümüz Berk bey bir ibne evet gerçek bir ibne, eğer bu yüz kiloluk sakallı çirkin ibneyi sikersen terfi etme şansın var. Böyle bir iğrençliği sikmek kolay değil tabi ki işyerine yeni gelen bir arkadaş daha altı olmasına rağmen bölüm şefi olmuştu başımıza. Nasıl olduğu belliydi ibneyi sikmişti, biz on yılımızı vermiş o kadar zorlukları çekmiş ama bir göt sikmedik diye gene işçiydik. Bu adaletsizliğe bir çözüm bulmalıydık arkadaşlarla bu konu hakkında konuşuyorduk, bir çare bulmalıydık.

Bu konuşmadan bir şey bulamadık iş yerinde beraber takıldığım Feride isimli evli bir kadın vardı. Bazen gece vardiyalarında işe gitmez beraber takılırdık, o hafta gece vardiyasındaydık beni aradı işe gitmeyelim gece sana geleyim olur mu dedi. Zaten canım sıkkındı işten kovsunlar diye bekliyordum, Feride geldi eve canım sıkkın dedim sana bir çilingir sofrası kurayım felekten bir gece çalalım dedi. Markete gittim rakı falan mezelik bir şeyler aldım eve gelirken fabrikadan aradılar beni neden gelmiyorsun dedi, tanıyamadım dedim ben güvenlik dedi. Müdür artık beni bu işe verdi işe hemen gel deyince çıldırdım.

Bu ibne de sikmiş müdürü güvenliğe ana avrat küfür etmeye başladım. Senin hayatını sikerim dedim, aklı gitti eve gittim Feride güzel bir sofra kurdu içiyor şarkılar söylüyorduk. Gece çok iyi gidiyordu, bu arada Feride ile bir sikiş yaptık içmeye devam ettik. Bir mühlet sonra Feride bana sana bir şey söyleyeceğim dediğimi yaparsan bölüm müdürü olursun dedi. Nasıl olacak o iş dedim sana nasıl olacağını anlatırım ama bu gece beni sınırsız sikeceksin dedi, istediğin o olsun yatak odasına kucağımda götürdüm Feride amının yalanmasını ve sik yalamayı çok severdi. Hemen bir altmış dokuz pozisyonu aldık Feride sikimi sömürüyordu, dilimi amının içine kadar sokuyordum.

Feride üstümde kıvranıyor zevkten inliyordu artık sik beni delireceğim amımı kuruttun dilin götümden çıkacak hayvan diyordu. Ben kafasını bastırıyor taşaklarıma kadar al fahişe diyordum Feride küfürden ve hırpalanmaktan da hoşlanırdı. Sikimi sömürdükten sonra belinden kavradım kafası yatak da bacaklarını havadan katlayarak diz kapaklarını kafasına dayadım, ayakta açılmış amına girdim. Sert bir şekilde sikiyordum, Feride parçalıyorsun hayvan dur diyordu bırakmadan sikiyordum orospuyu birazdan götüne gireceğim parmakla dedim. Parmaklarını yalayıp dar götüne sokuyordu, domaltıp götüne sokmaya başlamıştım Feride çok acıyacak diyordu içine girmeye başlamıştım.

Feride bağırıyor acıyor erkeğim diyordu ben batırıyor amını da boş bırakmıyor parmaklıyordum. Feride rahatlamıştı iki deliğini de sikiyor ağzına veriyordum, bayılacak gibi oluyordu belki üç kez boşalmıştı. Tokatlıyordum küfürler ediyordum, ağzını açtırıp boşaldım ağzına Feride ayağa kalkamıyorum ne biçin siktin beni diyordu. Sabaha kadar sikmiştim sabah olunca Feride bana sırrını söyledi, ibne Berk kin karısını böyle sik her şey olursun dedi. Karısını nasıl ayarlayacağım dedim saçma sapan konuşuyorsun. O kadın hiç bana bakar mı Feride ben sana ayarlayacağım ben o kadını tanıyorum sana ayarlayacağım dedi.

Feride arada onlara temizliğe giderdi o akşam fabrikaya gidiyordum. Aklımda hep bu kadın vardı Feride ayarlayacak mı nasıl olacak derken, önümü iki güvenlik kesti biri ana avrat küfür yiyen biride onun yakın arkadaşı idi, aklınca beni döveceklerdi. İkisine de daldım bellerindeki copları götlerine sokmuştum, mecazen değil gerçekten soktum kovulmakta istiyordum. “Ama kovmadılar iki gün sonra Feride den haber geldi. Zuhal hanım seninle görüşecek dedi bana bak dedim sıkıntı olmasın kadının kocası ibne sikemiyor ki dedi. Oda kendisini böyle tatmin ediyor iş burada bu orospuyu beni siktiğin gibi sikersen olmayacağın hiçbir şey yok, Berk karısından çok korkar dediği her şeyi yapar.”

Zuhal hanım çok zengin elinden kaçırmamak için sikişlerine sesini çıkarmaz hatta bir kere benimle birlikte lezbiyen ilişkiye girdi. Ama beğenmedi dedi bu akşam işe gitmiyoruz Zuhal bizi bekliyor dedi. Berk ne olacak akşam dedim bana akşam gelin dedi kocasını bilmem biz gidelim dedi, akşam gene işe gitmedim güvenlik yine aradı bu sefer sana cop değil sikimi sokacağım ibne bekle beni dedim. Feride ile yola çıktık kocaman bir villası vardı hizmetçileri falan içeri girdik, Zuhal Feride ye bu dimi yakışıklıymış dedi. Oturma odasına geçtik Zuhal kırk kırk beş yaşlarında oldukça bakımlı yuvarlak hatlı silikonlu memeleri ile seksi bir kadındı.

Bir şeyler içtik ben yatak odasına gidiyorum on dakika sonra gel dedi on dakika olmuştu, Feride hadi gazan mübarek olsun şu orospuyu bağırt bakalım dedi. Bana tüyoları vermişti kibar başla sert ol zevk almaya başlayınca küfür et kucağından indirme dedi odaya çıktım. Zuhal çırılçıplaktı bembeyaz bir deni vardı, yanına yaklaştım ince belinden tuttum kendime çektim öpüşmeye başladık. Amını yalamamı ister misin dedim evet ama bende sikini yalayacağım dedi hemen 69 pozisyonu aldık Feride ye yaptığım gibi dilimi amına sokuyordum. Zuhal sikimi yalıyordu üzerimden sürünerek önümde domaldı, amına dayadım hemen içine girmeye başladım.

Zevkten çığlıklar atıyordu üzerime aldım sikimi içine almış üstümde zıplıyordu. Silikonlu memeleri zevkten dimdik olmuştu okşuyordum onları, pozisyonları değiştiriyorduk Zuhal zevkten ağlıyordu yüz üstü yatırmıştım. Zuhal artık yeter sonra yine sikersin diyordu ben ise daha yeni başladım orospu diyordum. Götüne dayamıştım sikimi debelenmeye başladı götten olmaz çok acır hayvanlık yapma diyordu. Bütün ağırlığımla çökmüştüm üzerine sikimi sokmaya başlamıştım. Zuhal bağırıyor acıyor çıkar diyordu, tokatlıyor sus fahişe diye küfürler ediyordum.

Götünün dibine kadar inmiştim biraz rahatlamıştı pompalıyordum, götünden çıkarıp amına sırayla sikiyordum. Kucağıma almış ayaklarını yerden kesmiştim ve yatağa atıp memelerinin üstüne boşaldım. O geceye Feride yide kattı Zuhal, sabaha kadar ikisini de üst üste siktim sabah olmuştu. Zuhal artık müdürsün fabrikada dedi istemiyorum dedim, ben seni siktim bana yeter dedim. Zuhal üç ay içinde ibne Berk ki boşadı Feride ise kocasından boşandı üçümüz şimdi aynı evde oturuyoruz Zuhal in şirketinde yönetici olarak takılıyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here