HAVALI KIZ HESABI GÖTÜYLE ÖDEMEK ZORUNDA KALDI

0
518

HAVALI KIZ HESABI GÖTÜYLE ÖDEMEK ZORUNDA KALDI

Yakın bir arkadaşım ile beraber ev dekorasyonları yapan bir şirketimiz var bu işe girmemiz boyacı bir arkadaşımızın sayesinde oldu. Zaten iyi ki olmuş dedim her zaman para ve seks konusunda kesinlikle bir hazineye sahip, zengin ve yalnız kadınları evini dekorasyon yaparken özellikle çok eğleniyoruz. Arkadaşım ile pek çok kadını tatmin etmeyi başardık, özellikle aralarında Nüket hanım diye biri var ki anlatılmaz yaşanır. Nüket hanım 50 li yaşlarda aileden zengin efsane bir hatun şarap gibi kadın derler ya işte bu kadın kesinlikle o, Nüket hanımın evini dekorasyon yaptıktan sonra hiç unutmam akşam 21:00 da beni aradı benim yanıma gel konuşacaklarım var ve paranızı vereyim dedi.

Büyük bir sabırsızlıkla evine gitmiştim beni kapıda bir gecelik ile karşılayınca tamam dedim bu orospu sikilmenin peşinde, içeri girdim konuşmak istediğiniz nedir deyince kemerimden tutup beni çekti. Bakalım dekorasyon kadar sikişmende iyimi deyip dudaklarıma yapıştı, kucağıma aldığım gibi koltuğa atmış sikimi çıkarıp ağzını zorla sikmeye başlamıştım. Nüket boğacaksın beni yavaş ol hayvan diyordu ama artık ben aldığım tadı bırakmadan sertçe Nüket hanıma güzel bir gece geçirmek istiyordum. Bacaklarını ikiye ayırıp adeta kafamı amına sokmuş yalıyor Nüket ise çığlık atıyordu.

Hemen ayağa kalkıp amına dayadım Nüket yavaş olmam için bana yalvarırken ben sert bir şekilde amına saplamıştım, çığlıklar içindeki Nüket i bağırtarak sikiyordum. Ders çevirmiş kafasını aşağıya sarkıtarak ağzını sikmeye devam ettim, amını adeta parçalarcasına sikiyor Nüket e nefes bile aldırmıyordum. Bayılacağım şimdi hayvan bırak beni diye yalvarıyordu ayaklarını yerden kesip kucağımda pompalamaya devam ederken, Nüket in ağlaması beni daha çok tahrik etmeye başlamıştı. Yere diz çöktürüp ağzına verdim biraz yaladıktan sonra ağzının içine patladım.

Nüket sen bir hayvansın amımı yırttın resmen diyordu biraz dinleneyim daha götünüde parçalayacağımı söyleyince yukarı odasına dört ayak kaçtı. O gece Nüket i sabaha kadar amını götünü ağzını parçaladım Nüket sabah bana yaptığımız iş harici bir o kadar daha para vererek bir daha buraya geleme deyip beni yolladı. Ben ise artık senin tadını aldım devamlı gelirim diyordum, kendisinin çağıracağını da adım gibi biliyordum. Çok geçmeden de zaten çağırdı bu sefer insan gibi sikmiştim işte böyle sik beni seni paraya boğarım diyordu, o hafta şirkete uzun boylu esmer güzeli yuvarlak kalçalı çok seksi bir hatun geldi.

Çok havalı bir tip idi hiçbir şeyi beğenmiyor havasından geçilmiyordu, çok zengin olduğunu söylüyor parası ile bize hava atmanın peşindeydi. Ortağım ve ben evine gittik büyük bir villası vardı oldukça fazla işler yapılacaktı ev biraz dökülüyordu, hesabımızı yapmış Ahu ismindeki havalı kıza söylemiştik para sorun değil adam gibi işinizi yapın bana yeter diyordu. Ortağım ben bunu sikerim bu amcık neyin peşinde dedi hatta istersen almayalım işi dedim bununla uğraşacağımıza yok dedi tatlı iş yapalım dedi. Ahu ile görüştük bütün işleri yapacaksınız paranızı işin bitiminde vereceğim dedi.

Biz çalışmalara başlamıştık ustalar evin içinde iç mimarlarımızın isteklerini yapıyor malzemeler alınıyordu, hareketli bir çalışma içinde evi yaklaşık bir ayda bitirip teslim ettik. Ahu evi gezdi bu tipler hemen bir şeyi beğenmezdi Ahuda aynısını yaptı şu şöyle olsun bu böyle doğru dürüst yapın para veriyorum. İsteklerini yapmıştık Ahu olmamış ama alın şu çeki gidin daha fazla sizinle muhatap olamayacağım dedi. Senin amına koyayım dedim içimden on gün sonra bankaya gittiğimizde Ahunun bize verdiği çek karşılıksız çıktı. Tabi ki hemen ortağım ile havalı kızın yanında soluğu aldık, o artis havalı bizi ezik gören kız babam iflas etti paramız yok demeye başlamasın mı Ortağım hemen on gündemi iflas etti dedi.

Sen kimi kandırıyorsun dedik hemen paramızı ver yoksa kötü olacağını söyledik, Ahu param yok dedi ne yapacağız o zaman dedik bize verebileceğin ne var ki senin dedim. Arkasını döndü böyle halledebilir miyiz dedi havalı kızımız bize götünü sunuyordu, ortağım ikimiz beraber sikersek olur dedi. Ben ise bir kere olmaz en az bir ay bizim malımız olacaksın dedim, çaresiz fahişe kabul etti. Yatak odasına çıkıp soyunduk saçlarından tutup diz çöktürdüm ağzına resmen sapladım sikimi arkadaşıma ve bana sakso çekmeye başladı. Düzgün yala orospu diyordu ortağım kızgındı elindeki fırsatı değerlendiriyordu.

Ayağa kaldırıp domalttım götüne dayamıştım içine girerken Ahu çığlık atmaya başladı, ortağım sus orospu deyip ağzını sikmeye başladı. Götünün dibine kadar batırdım sert bir şekilde sikiyordum, Ahunun gözlerinde yaşlar gelmişti ortağım birazda o götü ben sikeyim dedi. Ben ise alta geçip amına girmiştim Ahunun iki deliği de sikiliyor zevkten inliyor acıdan gözlerinden yaşlar geliyordu. Değişik pozisyonlarla havalı kız paramparça ettik o gün sabaha kadar Ahunu sikilmedik hiçbir yeri kalmadı, sabah evden ayrılırken Ahu bayılmış bir şekilde yatak da yatıyordu. Bir ay boyunca her gün Ahuyu siktik şimdi ben Nüket ile beraber yaşıyorum evlenelim diyor beklide…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here