HEMŞİRE MİRAY İLE AMBULANS DA SİKİŞTİK

0
628

HEMŞİRE MİRAY İLE AMBULANS DA SİKİŞTİK

Ben bir ambulans şoförüyüm, yaklaşık beş yıldır bu işle uğraşıyorum. Mesleğimi seviyorum zorluklara rağmen, özellikle seksi hemşireler. Bu meslekte olmasa olmazları hemşireler, zor bir görevleri var buna rağmen hiç sesleri çıkmaz. Tabi bu bir yana ben ise aracımı kullanır seksi hemşireleri keserim ama her hemşirede seks düşkünü olacak diye bir zorunluluk olmuyor. Bazen hasta yakınları kocası ile arası bozuk doktorlar hareketli olduğu zamanlar çok tabi. İşte hemşire Miray sekse düşkün bir o kadarda güzel bir kızdı, ama Miray ile birlikte olmak zordu. Gözü yükseklerde bir kızdı zengin estetik doktorlara başhekime yürüyen, elde edebilen bir kızdı.

Benim aslında hiç şansım yoktu ambulansa arada çıkardı o esnada göt meme ne gördüysem o kadardı. Ambulansın asıl hemşiresi Gonca ise seks düşkünü olması benim açımdan iyiydi. Ama Gonca artık amı götü dağıtmış bir kızdı, sikilmek onun için bir eğlence aracıydı. Yer zaman tanımaz yatacağı kişiyi seçmezdi, bu yüzden Gonca yerine Miray ile olmak isterdim. O ay hastaneye yeni bir ambulans doktoru geldi, Belgin benim ambulansa vermişlerdi. Taha geldiği ilk gece hiç unutmam bir hastaya gitmiştik, hastayı hastaneye götürüyorduk. Acil bir durum değildi rahat gidiyorduk. Hastaneye geldiğimizde kızlar içeri girdi, aracımı park alanına bırakıp hastaneye geçtim.

Kendime bir kahve almaya gidiyordum, Belgin beni görünce nereye gittiğimi sordu, kahve alacağım dedim. Bana da alır mısın odama çıkıyorum dedi tamam dedim, kahveleri alıp yanına gitmiştim. Havadan sudan sohbet ediyor bir iş çıkmasın diyorduk, Belgin kocası ile olan sorunlarından bahsetmeye başladı. Bu konuda oldukça dertliydi aslında bana bir av çıkmıştı, konu derinleştikçe Belgin daha efkarlanıyor gözleri doluyordu. Sohbet ufaktan seks hayatı’na kaymaya başladı. Anladığım kocası ile sorunu bu yüzdendi, kocasından ilgi bulamıyordu. Ben ise heyecanla sekse ne zaman başlayacağımızı düşünüyordum, Belgin atağı yapmıştı.

Yanıma geldi omuzlarımı ovuyordu, ayağa kalkıp karşılık vermiştim öpüşmeye başlamıştık. Uzun süredir sevişmiyorum dedi kucağıma alıp sedyeye yatırdım, elimizi çabuk tutmalıydık, her an bizi çağıra bilirlerdi. Yarım soyunduk desem tam olur, Belgin sikimi yalıyordu ama oda çabuk olmamız gerektiğinin farkındaydı. Belginin üzerine çıkıp amına girmeye başladım, Belgin zevkten boynuma sarıldı bu an ölmek istiyorum dayanamıyordum dedi. Hızlı bir şekilde sikmeye başladım vakit yoktu, pozisyon değiştirme gibi bir lüksümüzde Belgin ise o şekilde sikilmek istediğini söylüyordu. Çok sürmeden boşalmıştım içine hemen kalkıp toparlandık, sabah benim eve gidecektik.

Doyumsuz bir seks bizi bekliyor olacaktı sanırım saat gece 12 gibi bir hasta olduğu ambulans istendiği haberi geldi, bizim ekip hemen olay yerine gittik. Acil bir durumda hastayı aldık gelirken araç arıza yapmıştı, sapa bir yerdeydik. Hemen konum atıp ambulans istedim, yolda bir ambulans olduğu onu yönlendireceklerini söylediler. Kısa bir sürede araç geldi, içinde Miray vardı. Belgin Miraya sen bu ambulans da kal dedi, Miray benim aracımda sapa bir yerde yalnızdık. Ön koltuk da oturuyor bakım ekibini bekliyorduk, sohbet etmeye başladık. Miray bana karşı soğuk davranmıyor, hatta sıcak gülümsemeler saçıyordu. Cesaretimi toplayıp Miray a ondan hoşlandığımı söylemiştim.

Miray ise bana açık ol benimle sevişmek mi istiyorsun dedi. Evet dedim gel bakalım benimle o zaman deyip ambulanssın arkasına gitti, istediğim bu benimle burada beraber olacaksın dedi. Şaşırmıştım sevinç çığlıkları atmak istiyordum, fazla vaktimiz yok hemen soyun dedi. Bir gecede iki kere ve ikisi de acele, yapacak bir şey yoktu soyunmaya başladık. Miray bembeyaz tenini koca memelerini yuvarlak hatlarını gözüme bakarak sergiliyordu. Bende soyundum sikimi avuçladı kocaman sikin varmış, bende uzun süredir böyle bir sikin hasretini çekiyordum dedi. Heyecandan kalbim duracaktı Miray bana sakin ol demeye başladı, dudaklarına yapışmıştım.

Güzel öpüşüyordu orospu boynuma sarıldı, bu geceyi kimseye anlatmayacaksın dedi. Güvene bilirsin bana dedim, Sikinin tadına bakayım deyip bana sakso çekmeye başladı. Gırtlağına kadar alıyordu taşaklarımı koparacaktı emmekten, ayağa kalkıp sedyeye domaldı hadi bakma gir içime dedi. Amına dayamıştım çok tatlıydı içine girmeye başladım, Miray zevk çığlıkları atıyordu. Bizi orada kimse duyamazdı zaten sert ve hızlıca sikiyorum, beni sedyeye yatırıp sikimin üzerine oturdu. Zıplamaya başladı koca memelerini avuçluyordum uzun saçlarını geriye doğru atıyor, inliyor sik beni diyordu.

Yer değiştirmiştik bacaklarının arasına girdim, bir bacağını havaya kaldırıp amına saplamaya devam ettim. Artık bit yoksa yakalanacağız diyordu, memelerimin üzerine boşal sakın içime boşalma dedi. Birkaç dakika sonra koca memelerinin arasına sokup ileri geri yaparak ağzına kadar boşaldım. Ekip geldi aracı çalıştırdılar hastaneye dönmüştük, artık sabah olmuş mesai bitmişti. Doktor Belgin ile eve gittik bütün gün beraber olmuştuk, şimdi Belgin ile yaşıyorum kocasından ayrılıyor Miray ile arada ambulans da buluşup sevişmeye devam ediyoruz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here