İKİ SEVGİLİ İLE BİRLİKTE OLAN OROSPU SEVGİLİM

0
161

İKİ SEVGİLİ İLE BİRLİKTE OLAN OROSPU SEVGİLİM

Okul yıllarında çok başarılı bir öğrenci değildim seks yüzünden okuyamadım desem doğrudur. Ev boş olduğu zaman bir kız yatağımda benim sikimi yalardı, kaçınılmaz gerçek okuyamadığım için iş hayatına atılmıştım. 18 yaşında ehliyetimi aldıktan sonra askere kadar ufak tefek şoförlük işleri yapıp askere gitmiştim. Asker dönüşü kendime bir araba alıp kendi aracım ile şoförlüğü başladım. Bir firmayla çalıştım paramı alana kadar göbeğim çıktı, tam bu işleri bırakmak istedim yakın bir arkadaşım bir iş var bende tam bilmiyorum parası iyiymiş dedi.

Bana bir adres verdi dediği yer bir evdi nasıl bir iş acaba dedim, kapıyı çaldım bir randevu eviydi sahibi ile görüştüm. Bana akşamları kızları götüreceksin saatleri bitince geri toplayacaksın dedi ve çok iyi bir para teklif etti. Paranı günlük benden alacaksın demesi ayrı bir güzeldi, tamam dedim o akşam işe başlamıştık. Kızlardan biri tanıdık geliyordu yanıma geldi Bülent beni tanıdın mı dedi. Hayır dedim ben Pelin liseden dedi hemen tanıdım Pelin orospu olmuştu, zaten zamanında da az yalamamıştı sikimi ayaküstü biraz konuştum kızları adreslere dağıttım söylenen saat de geri topladım.

Eve geldik paramı aldım Pelin bana beni aşağıda bekle beraber gidelim dedi, tamam dedim aşağıda bekledim evine gittik Pelin yıkandı üzerini değiştirdi. Nasıl bu yola düştün dedim kendi isteğimle dedi üç dört saat çalışıp büyük paralar kazanıyorum, manyak mıyım ben üniversite okumadım fabrikada çalışıp evlenip kocama bedava verecek halim yoktu dedi. Halinden memnundu yani kahvaltı yaptık konuşuyorduk. Sohbet koyulaşmıştı benim evi hatırladık sikimi yaladığı günleri elimden tuttu eski günleri hatırlayalım deyip yatak odasına götürdü beni. Yatağa oturdu sikimi çıkarıp yalamaya başladı.

Bu sefer sikerim ama dedim Peline senden esirgemem dedi, yatağa uzandı yorgundu hallerinden belliydi ama gende beni mutlu etmeye çabalıyordu. İçine girmiş ileri geri gidip geliyordum, Pelin zevkten inliyor seni seviyorum diyordu o pozisyonda sikmiştim sonra beraber sarılıp uyuduk. Akşam olmuştu işe gittik gene aynı işler sabaha karşı yine Pelinin evindeydik lisede unutamadığım bir kız vardı. Hatice aklıma geldi sordum unutamadın mı Hatice hanımı dedi yok öyle aklıma geldi dedim, görüşüyoruz arada ama benim bu işi yaptığımı bilmiyor dedi. Evlenmiş boşanmış içim bir kıpırdadı yarın buluşacağız beraber gidelim dedi, ertesi gün olmuştu.

Pelin ile beraber Hatice nin yanına gittik hiç değişmemişti halen aynı Hatice idi, beni tanıdı sohbete başladık. Telefon numaralarımızı aldık Peline gelmiştim artık burada benimle kal dedi, Pelin ile beraber uyuyor sevişiyorduk işime geliyordu. Akşam Pelini işine bırakınca Hatice ye mesaj attım nasılsın diye cevap geldi mesajlaşmaya başladık. Eski günler falan iki gün boyunca böyle konuştuk, sonra buluştuk Hatice ye senden hoşlanıyorum dedim. Hatice sen Pelin ile birliktesin olmaz dedi, Pelin ile birlikte olmadığımı ne iş yaptığını anlattım aramızda kalmasını istedim.

Bilmiyordum dedi biraz düşünmek istedi iki gün sonra bana mesaj attı seni görmek istiyorum yazıyordu. Sabah yine Pelini eve getirdim kız içeri girmesi ile üzerime atlaması bir oldu ne oluyor dedim gece bir lezbiyene gitmiş, kadın bu kudurtmuş sikilmek istiyor dedi hemen yatağa götürdüm sikimi ağzına verdim. Kaldırıp domalttım amını sikmeye başladım rahatlayamıyordu daha fazla istiyordu, değişik pozisyonlarda sikmeye devam ettim boşaltmıştım iki kere Pelini üzerine. Duşumu aldım eve gideceğim üzerime kıyafet alacağım dedim, evden çıkıp Hatice ile buluşmaya gittim.

Hatice bana teklifini kabul ediyorum ama o orospunun evinde kalmayacaksın dedi, tamam dedim nerden bilecekti sanki Hatice ile sevgili olmuştuk. Pelinde kalmaya devam ediyordum Hatice ile birkaç ay olmuştu arada sevişiyorduk mutluyduk bana taşın diyordu. Olmaz diyordum Pelin bana çok iyi davranıyordu onu bırakmak istemiyordum. Hatice bana evinin anahtarını vermişti, arada uğrardım o gün Pelini eve bırakmıştım. Hatice ye gittim kapıyı açtığımda bir tuhaflık vardı, benim olmayan ayakkabı falan vardı yatak odasına gittim. Hatice bir erkekle uyuyordu beynimden vuruldum mutfağa gidip bir bıçak aldım amacım korkutmaktı sadece odaya girdim.

Bağırdım bu ne hal diye ikisi de yatak dan fırladı, korkuyorlardı yanındaki abi sen bizi yanlış anladın diyordu. Ne yanlışı amına koyduğumun evladı dedim, Hatice dur dedi buda benim sevgilim öğrendiniz işte bana bir erkek yetmez şimdi ya bir olur beni sikersiniz yada ikinizde defolun gidin dedi. Hemen soyundum kızgındım Peline orospu diyen bir fahişe sevgilim vardı iki sevgilisine aynı anda verecekti. Saçlarından tutup yere diz çöktürdüm ağzına sikimi soktum yalatıyordum öbürküne gel lan buraya sende ver ağzına dedim. İki siki birden yalıyordu saçlarından kaldırdım şimdi o götüne ben gireceğim dedim.

Yatağa domalttım sikimi götüne dayadım içine girmeye başladım. Hatice bağırıyordu öbürkü adam altına yattı amına girmişti ben yukarıda götünü parçalıyordum, dimine kadar girmiştim. Hatice bırakın canım çok acıyor sırayla sikin diyordu, biz iki deliğini de parçalıyor tokatlıyorduk kucağıma aldım amına girdim ayaklarını yerden kesmiştim. Öteki adam götüne ayakta sikmeye devam ettik bir saat den fazla sikmiştik, artık ben bitmiştim kucağımdan indirdim sırayla ağzına doldurduk Hatice yi o gün akşama kadar siktik orospuyu akşam olmuştu. Hatice ayağa kalkamıyordu bir daha beni arama deyip tokadı çarptım suratına. Ve evden çıkıp Peline gittim her şeyi anlattım başta kızdı bana, sonra iyi yapmışsın fahişeye dedi. Şimdi Pelin ile birlikteyim sevmek istiyorum ama sonuçta bir orospu ve şoförü benim ama mutluyuz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here