JİGOLO AJANSI SAHİBESİNİ GÖTTEN SİKTİM

1
562

JİGOLO AJANSI SAHİBESİNİ GÖTTEN SİKTİM

 

Ben Hikmet 25 yaşında uzun boylu sarışın renkli gözlü kaslı vücutlu sekse doyumsuz bir gencim. Hayatımı yakışıklılığım ve seks ile geçindiriyorum, pek çok jigolo ajansına üyeyim yaşlı kadınların vazgeçilmesi olmaya devam ediyorum. Gerçek konuma dönmeden önce kısaca yaşlı teyzelerden bahsetmek istiyorum. Bu mesleğe 18 yaşında girdim üniversite için para lazımdı. Bir arkadaşım buradan kolay para kazanırsın bu tiple zengin bile olabilirsin dedi, ilk ajansa o arkadaşım götürmüştü beni. Hatta ilk sikişimi de ajansın sahibesi olan Zerrin hanımla yapmıştım. Zerrin elli beş yaşında zengin bir duldu, hatta ondan aldığım para bile halen hatıra olarak saklarım.

Üyelik işlemleri sırasında kayıt yapan kızın telefonu çalmıştı, tamam deyip telefonu kapattı. Bana ilk müşterin seni bugün istiyor dedi, hatta arkadaşım şaşırdı ne müşterisi dedi. Patronumuz bu geceyi seninle geçirmek istiyor dedi. Tamam demiştim işe erken başlamıştım yani, eve gidip hazırlanmaya başladım. Babam ve annem boşanmıştı ben annem ile kalıyordum. Daha rahat ediyordum onunla, gece arkadaşta kalacağım deyip bana verilen adrese gittim. Büyük havuzlu bir villaydı kapıyı çaldım hizmetçi açtı kapıyı, yabancı uyruklu bir kadındı koca memeleri geniş baldırları vardı.

Üzerinde kısa bir siyah etek vardı, beyaz kilo tu gözüküyordu. Beni içeri aldı on dakika sonra Zerrin geldi, heyecanlı mısın dedi hayır demiştim. Orospu bana aferin diyordu yatağa çıkalım senin amına koyacağım dedim içimden. Bana hizmetçiyi sordu beğendin mi dedi, evet güzel bir kadın dedim istersen benden sonra onu da sikersin demişti. Tavırlarından ve aşağılamasından sinir olmuştum, ikinizi birden aynı anda sikmek isterim dedim. Bu orospuya bir ders vermek istiyordum. Kendine güveniyorsun ufaklık dedi, senin amını parçalayacağım dedim. Aramızda tam bir seks havası vardı, odaya çıktık sert davranıyordum Zerrin in hoşuna gitmişti sertlik küfür ediyordum daha çok et erkeğim dedi.

Sikim kaya gibi olmuştu, amına koyacaktım bu yaşlı kadının. Soyunmaya başladık yaşına göre fit bir vücudu vardı. Dudaklarına yapışmıştım Zerrin sanki beni öpmüyor ağzından içeri sokmaya çalışıyordu. Karşımda benden daha profesyonel bir kadın vardı seks konusunda, götün den tutup havaya kaldırdım. Duvara yapıştırmıştım memelerini emiyordum Zerrin kafamı bastırıyor bağırmayla inleme arasında sesler çıkarıyordu. Yere bırakmıştım ağzına verdim, dimine kadar emiyordu, sikimi sömürüyor bazen elini ağzına sokup tükürük yapıyordu. Sikim tamamen tükürük içindeydi, ayağa kaldırıp arkasını çevirdim.

Duvara dayamıştım ben amına dayadığımı sanırken götüne dayamışım. Zerrin hayır orası olmaz diyordu, sikim tükürük den çok kaygandı. Götüne girmeye başlamıştım hatta ne kadar dar deliği var diyordum. Zerrin çığlıklar içerisindeydi, kaçmaya çalışıyordu duvara tamamen yapıştırmış ellerini arkasında sıkıca tutuyordum. Kımıldayamıyordu bütün gücümle hızlı ve sert pompalıyordum. Götüne sapladığımı fark etmiştim, yatağa fırlattım Zerrini bacaklarının arasına girdim. Zerrin yalvarıyordu götümü sikme artık diye, ben bu sefer amına saplayacaktım. Amına kanırtarak girmeye başladım, Zerrin altımda yılan gibiydi inlemeleri odanın duvarlarında patlıyordu.

Bacaklarını havaya kaldırdım, topuklarını ağzına kadar dayamıştım iki deliği de önümdeydi. Zerrin yapma diye bana yalvarmaya devam etti, sus amına koyduğumun orospusu diyordum amını ve götünü sırayla sikmeye devam ettim. Zerrin topuklarını ısırıyor yavaş dayanamıyorum canım yanıyor diyordu. Bacaklarının üzerine oturup sikimi ağzına soktum, Zerrin ikiye katlanmış gibiydi. Gırtlağına kadar sokuyordum nefes alamıyorum diyordu, bırakmıştım. Üzerinden kalkıp tokat atmaya başladım, hizmetçiyi çağır çabuk dedim. Tamam vurma artık diyordu, hizmetçiye seslendi hemen geldi.

Soyun dedim kıza Zerrin ne bakıyorsun amımı götümü dağıttı soyun sen diyordu. Yanına gidip üzerindekileri yırtarcasına çıkardım, hemen ağzına verdim. Sakso çek orospu bana dedim Zerrin yatak da yatıyordu. Hizmetçiyi yatağa attım ikisinin de ağzını sikiyordum, hizmetçi neye uğradığını şaşırmış sadece sikimi yalıyordu. İkisini üst üste koymuştum, Zerrini götten hizmetçiyi amından sikmeye devam ettim. İkisini de bağırtıyordum ama artık pilim bitmişti, ikisini de yere diz çöktürüp ağızlarına boşaldım. O gece ikisiyle bir kez daha birlikte oldum sabah olunca Zerrin bana hatırı sayılır bir para verdi. Bana bir daha seninle olmam ağzıma sıçtın dedi. Ama sadece bir hafta sonra tekrar beni çağırdı yıllardır Zerrin ile çalışıyorum kaç yaşına geldi, ama halen sikilmek için beni çağırıyor…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here