KIZ ARKADAŞIMIN ANNESİ İLE İLK SİKİŞ DENEYİMİM

0
941

KIZ ARKADAŞIMIN ANNESİ İLE İLK SİKİŞ DENEYİMİM

Ben Buğra 17 yaşında bir lise öğrencisiyim, ergenlik dönemimi genellikle manuel olarak tamamladım diye bilirim. Çekingen bir karaktere sahip olduğum için seks hayatıma başlayamıyordum bu benim için büyük sorunlar oluyordu, adeta hormonlarım beynimi ele geçiriyor beni farklı bir kimliğe döndürüyordu. Bu konuda bana tek yardımcı olabilecek kişi kız arkadaşım Nesrin idi benden 1 yaş büyük olması bile konuya hakim olmasına yetiyordu. Öpüşüyorduk bazen Nesrin ileri gidiyor sikimi okşuyordu, ama ben her seferinde çekiniyor uzaklaşıyordum.

Nesrin bazen bu duruma kızıyor ibne misin nesin sen derdi, verdiği gazlar bile beni çekingenliğimi alamıyordu. Nesrin bana karşı çok acıktı istediğim her şeyi yapmaya hazırdı benimle bir kere olsan ben sana ne kızlar getirir grup seks yaparız diyordu. Böyle bir kızı elimden sadece sikimediğim için kaçırmanın düşüncesi bile beni yoruyor üzüyordu, Nesrin ise bu meseleyi hırs halline getirmiş istediğimi almadan bırakmam seni diyordu. Ne gerekiyorsa yapacağız dedi bir gece beni boş bir eve götürdü, üzerinde seksi iç çamaşırlar ile bana doğal bir macun yedirdi.

Sikimin kalkmasında sorun yoktu aslında Nesrin i ne zaman görsem bile bana yetiyordu, ama Nesrin yanıma ne zaman yaklaşsa her şey bitiyordu resmen bana inme iniyordu hiçbir şey yapamıyor sadece suratına bakıyordum. Nesrin ise azgın bir kısrak gibi karşımda dans edip soyunuyordu, inmiş sikimi yalıyor ben tahrik etmeye çalışıyordu, Nesrin babası olmadığı için oldukça özgür bir kızdı. Böyle bir kız bir daha bulamam diyor kendime gelmeye çalışıyordum ama o gece hiçbir şey yapamadan sabah evden ayrıldık.

Nesrin kızgındı böyle işin amına koyarım diyordu ya beni sikeceksin yada ayrılacağız ben senin nazını kaprisini çekemem diyordu. Sanki ben kız o erkekmiş gibi davranıyordu kendimi daha fazla düşüremezdim Nesrin i ise asla bırakamazdım, aradan iki gün geçmişti. O gece Nesrin lere gittim bu gece istediğini alacaksın merak etme aşkım dedim, moralim oldukça yüksekti kesin sikeceğim bu sefer diyordum. Aradan bir saat geçmişti Nesrinin annesi odaya geldi, kuzenin ni hastaneye kaldırmışlar hemen oraya gitmen lazım dedi.

Nesrin apar topar evden çıktı Nesrin in annesi kırklı yaşlarda fit bir kadındı güzel ve seksi cazibesi beni her zaman etkilerdi. Kızını sikemiyordum annesine mi yürüyeceğim derdim kendime Nesrin çıktıktan sonra Nalan hanıma bende gideyim efendim dedim. Sen nereye gidiyorsun bakalım otur oturduğun yerde kızdırma beni dedi, ne yapmaya çalıştığını anlamıyordum Nesrin ile hiç sevişememişsiniz doğrumu bu dedi. Şaşırmıştım ben o orospuyu iyi yetiştirdim aslında deyince şok olmuştum, beni koltuğa resmen itti otur şuraya canımı sıkma dedi.

Kaçmaya çalışıyordum adeta ama Nalan beni bırakmıyordu ne yapacağımı şaşırdım, gel benimle dedi yatak odasına çıktık. Dudaklarıma öyle bir yapıştı ki nefes alamıyordum hızlıca soyunmaya başladı, durumunu biliyorum o orospu bu işin nasıl yapılacağını anlamamış deyip üzerimdekileri yırtarcasına çıkardı. Yapmayın falan diyordum ama ne yapmaması ölü diri içime gireceksin dedi, beni yatağa atıp sakso çekmeye başladı. Kızından çok iyi idi kucağıma oturdu sikim kalkmaya başlamıştı resmen çekingenliğim bitmişti, sikimi amına dayadı kocaman sikin varmış benim küçük orospum bunu içine nasıl alacak acaba dedi.

Üzerime oturdu sikimi dibine kadar içine almıştı, üzerimde zıplarken bir yandan da memelerini sıkıyor zevkten çığlık atıyordu. Önümde domaldı sıra sende becer beni dedi amına girmiştim soluksuz pompalıyordum, Nalan zevkten altımda inliyor bir yılan gibi kıvranıyordu. Sırt üstü yatırıp adeta Nalanı ikiye katladım devamlı çalışırken Nalan aferin koçuma pompala sabaha kadar amımı götümü dümdüz et diyordu. Pozisyonları Nalan sürekli olarak değiştiriyor ben ise gücümü kaybetmeden sikiyordum.

Nalan bu kadar yeter bayılacam ağzıma ver şu koca yılanı dedi ve ağzına boşalana kadar emdi, o gece sabah kadar amını ve götünü sikmiştim. Ertesi gün Nesrin geldi artık her şey yolundaydı şimdi Nesrini her gün sikiyorum orospu bana sikilmekten seni terk edeceğim diyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here