KOCAMI KUZENİ İLE ALDATTIM

0
417

KOCAMI KUZENİ İLE ALDATTIM

Merhaba ben Asya 29 yaşında bir çocuk annesi bakımlı seksi bir kadınım. Kocamla ile arkadaş çevremizde, tanıştım bir yıl içinde de evlenmiştik. Evliğimiz güzel geçiyor kocam benimle çok ilgileniyordu. İstediğim her şey oluyor mutlu ediyordu, beni aşkımız yatak odamıza da yansıyordu. Seks dolulu geceler geçiriyorduk, kocam zengin bir ailenin tek oğluydu. Babasının işlerini devralmış, işlerin başındaydı. Maddi ve manevi hiçbir sorun yaşamıyorduk. Hamile kaldığım gün kocam sevincinden yerinde duramıyor, bana her gün hediyeler alıyordu. Günler geçiyor hamileliğimin son evresine gelmiştik. Doğum yaptım bir çocuğumuz vardı.

Kocam eve her gün daha erken geliyor bizi daha başka bir seviyordu, seks hayatımız çocuk olmasıyla tekrar ateşlenmişti. Hamilelikte döneminde yapamadığımız, her şeyi kesintisiz yaşamaya başlamıştık. Kocam o dönem iş konusunda biraz sıkıntılar yaşamaya başladı. Eskisi gibi kazanamıyor maddi sorunlar yaşıyordu. Hatta oturduğumuz villadan bir apartman dairesine taşınmıştık. Değişik bir adam olmaya başlamıştı, sinirli aksi güzel günlerimize kara bulutlar çökmüştü. Eve geç geliyor hatta bazen gelmiyordu, seks hayatımız tamamen bitmişti.

Boş odada yalnız yatıyordum, kocamla ortak arkadaşlarımız kocamı başka bir kadınla gördüklerini söylüyorlardı. Bende hissediyordum benden sıkılmış mıydı acaba, eve geldiği zamanlar evde kavga çıkarmaya başlamıştı. Çocukla hiç ilgilenmiyor eve para bırakmıyordu, borçlarının çoğaldığını bahane ediyordu. Maddi olarak çok zor bir durumdaydım bakkala veresiye yazdırmaya başlamıştım. Kocama borumuzu öde diyordum bana git çalış benim elimden bu kadar geliyor diyordu. Arkadaşlarımdan ve ailemden borç istemeye utanıyordum artık çocuğum için çalışmaya karar verdim.

Mahallede Mithat abi diye babacan bir abi vardı, durumumu ona anlattım. Beni bir arkadaşının şirketine gönderdi temizlikçi olarak işe başlamıştım. Çalışmak zoruma gitmiyordu kendimi toparlayıp, kocamdan boşanmayı düşünüyordum. Arkadaşlarımızın söylediği doğru idi hayatında başka bir kadın vardı. Bu kadın yüzünden kumar oynamaya da başlamıştı kazandığı paraları bu kadına veriyordu. Biraz araştırmıştım piyasaya çok fazla borcu vardı, bankalar tefeciler aklınıza ne kötülük gelirse hepsini yapıyordu. Ben çalışıyor para biriktiriyordum. Kocam bir akşam eve geldi bana her şeyi anlattı özür diledi bundan sonra, hayatımda sadece sen ve çocuğum olacak işleri düzelteceğim dedi.

Kızgındım sinirliydim ama sonuçta kocamdı affettim, kocam bir yıl içinde işlerini düzeltmeye başlamıştı. Çok çalışıyor bize az vakit ayırıyordu ama evine geliyor, bizi iyi davranıyor ilgileniyordu. Ama halen içimden kocama karşı kinim devam ediyordu, intikam istiyordum. Aldatmak kolaydı bir kadın için ama kocama ağır bir darbe vuracaktım. O yıl yurt dışında yaşayan, kocamın kuzeni Tolga geldi. Tolga yurt dışında bir iş adamıydı burada da yatırımlar yapmak istiyordu. Kocam Tolga bizim işin büyük bir şans olabilir dedi, borçlarımı öder ve işleri büyütebilir demişti. Tolga bizde kalıyordu kocam ile ortaklığa sıcak bakıyordu.

Şirketi kurtarabileceğini söyledi bu durum kocam için oldukça iyi idi, Tolga yatırımlarına başlamıştı. Borçlar ödeniyor şirket eski günlerine dönmeye başlıyordu. Tolga bize geldiğinden beri gözlerini kalçalarımdan ayırmadığının farkındaydım. Sürekli beni süzüyor dekoltemden memelerime, yuvarlak kalçalarıma bakıyordu. Bu beni rahatsız etmiyor aksine hoşuma gidiyordu, intikam çanları çalmaya başlamıştı. Tolgayı kandırma gibi bir derdim yoktu gel desem yatağa uçacağının farkındaydım. Bende artık Tolgaya bakışlarımı değiştirmiştim bende onu süzüyordum. Karşısında amımı memelerimi okşuyor Tolgayı azdırıyordum, kocamın yatağında kuzeni ile olacağım fikri beni neşelendiriyordu.

Tolga bir gün eve geldi kuzen bugün eve gelmeyecek, ona bir iş verdim dedi. Tolga bu gün bu iş bitecek der gibi bakıyordu, kocama verdiği iş bahaneydi. Evden uzaklaştırmıştı çocuğu uyutmuş salona yanına gelmiştim. Tolga koltuk da oturuyor beni süzmeye devam ediyordu, yanına giderek kucağına oturdum. İnce belime sarıldı seni ilk gördüğüm günden beri arzuluyorum diyordu. Bende seni istiyorum dedim, öpüşmeye başladık. Beni koltuğa yatırmak istedi hayır yatak odasına gideceğiz dedim, kucağından indirmeden yatak odasına gittik.

Yatağa bırakmıştı dudaklarımız birbirine kenetlenmiş dillerimiz içerde oynaşıyordu resmen. Elimi pantolonun içine soktum kocaman bir siki vardı. Kocamın sikinden çok büyüktü uzan zaman olmuştu, aşkla sevişmeyeli. Memelerimi kopartırcasına sıkıyordu canımın yanması hoşuma gitmeye başlamıştı. Soyunmuş çırılçıplak sevişmeye devam ediyorduk, eğilip sakso çekmeye başladım. Tolga zevkten kafamı bastırıyordu götümü okşamaya başladı. Biraz sonra bu müthiş götü sikeceğim dedi, ağzıma almakta zorlandığım siki götüme nasıl alacaktım. Saclarımdan tutup beni domalttı amıma dayamıştı, içime girerken çığlık atıyordum resmen parçalayarak giriyordu içime.

Dibine kadar oturmuştu siki zevk almaya başlamıştım. Tolga aralıksız pompalıyordu inlemekten nefes alamıyordum. Başparmağını götüme soktu, korkuyordum götten sikecekti biraz sonra. Bana yat orospu demişti yüz üstü yattım götümü yalamaya başladı, çok tatlıymış götün diyordu. Ben götten istemiyorum diyemiyordum sikini götüme dayamıştı, kollarımdan tutup beni kilitledi. Kıpırdayamıyordum götümü zorluyordu biraz kıpırdamıştım, debelenme fahişe deyip tokat atmıştı. Sert sikeceğini biliyordum, ama bu kadar biraz fazla idi götüme girmeye başlamıştı.

Bir çığlık attım ağzımı kapattı, sikini bütün gücüyle zorluyordu götümü yırtacaktı artık. Dibine kadar inmişti o koca siki içime almıştım, üzerimde zıplayarak götümü dağıtıyordu. Sırt üstü yatırmıştı bacaklarım havaya dikti am ve göt deliğim artık tamamen önündeydi. Sırayla sikmeye devam ediyordu, doyumsuz bir adamdı belki dört kere boşalmıştım. Kurudum artık yeter dedim Tolga amımı götümü ağzımı sikmeye devam ediyordu. Beni üzerine almıyor devamlı beni altta bırakıyordu. Patlamak üzereydi sikini ağzıma soktu ve boşaldı, o gece sabaha kadar birlikte olmuştuk. Tolga üç gün sonra yurt dışına gitti kocam durumun farkındaydı, birlikte oldunuz dimi dedi. intikamımı almıştım evet senin bana yaptığını ben sana kuzeninle yaptım dedi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here