KOCAMIN ŞEREFSİZ YEĞENİ BANA TECAVÜZ ETTİ

0
1471

KOCAMIN ŞEREFSİZ YEĞENİ BANA TECAVÜZ ETTİ

Ben Melda 27 yaşında evli bir kadınım, kocam ile görücü usulü bir evlilik yaptım. Erkek arkadaşlarım hep psikopat çıkardı, artık buda benim şansımdı. Kocama annemin yakın bir arkadaşının akrabası düzgün bir adamdı, işinden evine gelen benimle ilgilenen biridir. Görücü usulü olmasına rağmen eşimle çok iyi anlaşır birbirimizi çok severdik. Resmen bir dediğimi iki etmez üstüme titrerdi bende sadakatimi her zaman gösterirdim. Yakın arkadaşım Tuğba ile sık görüşürdük Tuğba evlenip ayrılmıştı. Kocasını gerçekten çok aldatmıştı aslında orospunun tekiydi ama gene de iyi kızdı.

O yıl eşimin şerefsiz yeğeni Burak yurt dışından ziyarete gelmişti, gözü her zaman üzerimde beni rahatsız etmeyi seven biriydi. Düğünümüzde bile gözü devamlı memelerim deydi. Maddi durumu oldukça iyi zengin bir piç idi, arkadaşım Tuğba ile bizi görmüş bana Tuğba yı soruyordu. Benden sırf uzak dursun diye tanıştırmıştım ikisini, Tuğba ve Burak beraber takılıyorlardı. Tuğba dizginliyordu Burak ı aslında şerefsiz’e istediğini veriyordu Burak da benden uzak duruyordu. Aslında kocama durumu söylemek istiyordum, arlarında kavga edip kötü gelin olmak istemiyordum.

Burak ve Tuğba bir gün bize beraber geldiler, oturma odasında oturuyorduk bu ikisi öpüşmeye başladılar. Tuğba yanımda Burak ile oynaşıyordu, pantolon üzerinden sikini okşuyor adamı tahrik ediyordu. Rahatsız olmuştum burada böyle şeyler yapmayın dedim, Burak tamam deyip Tuğba ile benim yatak odama gitti. Bende arkalarından gidip buradan çıkın dedim, Burak bana kapat o çeneni otur şuraya arkadaşını nasıl sikiyorum izle dedi. Midem bulanmıştı hemen odadan çıktım, Tuğba nın inlemeleri evin içinde yankılanıyordu. Çok güzel diyordu Burak sikimi yala diye bağırıyor beni çıldırtıyorlardı.

Kızgındım ama sulanmaya başlamıştım, işleri bitmiş evden gitmişlerdi. Yatak çarşaflarını değiştirdim akşam kocam için hazırlanmaya başlamıştım. Kocam işten biraz erken ve telaşlı geldi, ne oldu diye sordum annemi hastaneye kaldırmışlar memlekete gidiyorum dedi. Bende geleyim demiştim, arabada yer yok sen evde kal zaten Burak var dedi. Zaten korktuğumda oydu aradan iki gün geçmişti kocam bu hafta buradayım dedi. Burak ise sevincinden oynayacaktı resmen, Tuğba olduğu mühletçe bana dokunmaz diyordum. O gün beni Tuğba aradı, kızım bu adama dikkat et seni kafaya fena takmış dedi.

Bir şey yapamaz diyordum Burak eve geç saat de ve alkollü gelmişti, korkmaya başlamıştım beni süzüyor bana sendeki göt kimsede yok dedi. Pezevenk kocan maldan anlıyormuş diyordu, böyle konuşma o senin dayın dedim. Sikmiyim dayımı şimdi dedi kocan olacak adamın bana kaç para borcu var senin haberin var mı diyordu. Ne borcu dedim çok konuşma dedi, gömleğini çıkarmaya başladı. Hemen odama gittim korkmaya başlamıştım en iyisi evden çıkmak dedim. Kapıya giderken Burak beni belimden yakaladı kucağına aldı, bırak beni hayvan herif diyordum. Burak ise korkma sende istiyorsun biliyorum diyordu.

Yatak odasına götürüp yatağa attı yarı çıplak bir haldeydi, ben yalvarmaya başlamıştım yalvarma boşuna dedi. Bugün istediğimi alacağım senden diyordu, üzerimdekileri parçalamaya başladı. Ağlıyor yalvarıyordum konuşma diye tokat atmaya başladı bana, biraz sersemlemiştim bütün kıyafetlerimi zorla çıkardı. Pantolonunun çıkarıp sikini ağzıma dayadı aç ağzını orospu diyordu, hayır dedim dövmeye başladı. Bu sik senin yavşak kocandan tatlıdır diyordu, zorla ağzıma soktu. Ağzımı sikmeye başladı ağlıyordum ellerimle geri itmeye çalışıyordum.

Gücüm yetmiyor Burak ise istediğini almadan beni bırakmayacağını biliyordum, yatağa atıp bacaklarımı yırtarcasına ayırdı. Amıma dayamıştı artık her şey bitmişti kollarımı o kadar sıkı tutuyordu ki ellerim morarmaya başlamıştı. Yapma diye yalvarıyordum ama gözü dönmüştü Burak ın içime girmeye başlamıştı, canım çok yanıyordu. Dibine kadar sokmuş sertçe pompalıyordu. Tokatları suratımda patlıyor artık zevk al dedi, ve beni domaltıp amımı kanırtarak sikiyor benim çektiğim acı Burak ı hoşuna gidiyordu. Pozisyon değiştirerek beni bir saate yakın aralıksız sikti.

Memelerimin üzerine boşalmıştı, ben yatakta ağlıyor ne yaptın diyordum kocanın borcunu sileceğim dedi. Kocamın haberi var mıydı dedim ne zannediyordun orospu dedi, teyzem gerçekten hasta olsa benim burada ne işim var demişti. Kocam beni alenen satmıştı Burak beni o gece iki kere daha sikti, ertesi gün kocam geldi. Suratına tükürdüm bana bunu nasıl yaparsın demiştim. Burak parası için çok sıkıştırdı ödeyemeyince de bana bu teklifi yaptı kabul ettim demişti. Burak zaten başından beri yaptığı plan buymuş beni sikebilmek için kocama borç vermiş…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here