KÖYLÜ KIZIN ATEŞİNİ SİKE SİKE SÖNDÜRDÜM

0
745

KÖYLÜ KIZIN ATEŞİNİ SÖNDÜRDÜM

Fotoğrafçıyım dergi ve gazetelere, bazen kataloglara doğa resimleri çekiyorum. Yani işim çok gezmek kırsal alanlarda dağ ve ormanlarda, işimi severek yapıyorum. Makine mi alıp arabama inip dolaşmayı güzel yerleri resmetmeyi seviyorum. Yollar macera dolu oluyor otostopçu kızlar, köylerdeki seksi kızlar buda işimin bir parçası gibi adeta. Değişik oteller farklı insanlar şehirden uzak doğa ile baş başa bir macera başlıyor. Bir gazete için yollardaydım yine şehirden çıkmış, kendime değişik yerler arıyordum.

Boş bir yola girdim bir köylü kızı yürüyordu hava kararmaya başlamış, kız hızlı adımlarla ilerliyordu. Hemen yanında durdum köye gidiyorum isterseniz sizi de götüreyim dedim. Köye uzak bir yerdeydik iyi olur dedi, hava kararacak korkuyordum zaten deyip arabaya bindi. Tam bir köylü kızıydı doğal biriydi. Nereden geliyorsun bu saat de dedim kasabaya gitmiştim aracı kaçırdım, yürümek zorunda kaldım dedi. Ben burada kalacağım pansiyon gibi bir yer var mı bildiğin dedim. Babam bazen evin odalarını kiraya verir dedi seni bulduğum iyi oldu o zaman demiştim. Beraber evine gittik babası tam bir alkolik idi, yanında çakmak yaksam adam parlayacak gibiydi.

Oda kiralıyor musunuz dedim adamın paraya ihtiyacı olduğu belliydi evet dedi. Geceliği yüz lira işine gelirse yemekte yersin demişti, kabul ettim kızını çağırdı ismi Neslihan idi bey bu gece burada kalacak odasını göster dedi. Parasını istedi adam verdim kızına ben gece yok um deyip gitti. Şaşırmıştım tanımadığı bir adamla kızını yalnız bırakıyordu, Neslihan yemek hazırlamıştı. Beraber yemek yiyorduk babasını sordum para buldu ya içmeye gitti dedi. Neslihan evlenmiş kocası bir kaza geçirip ölmüş idi, sıkıntılarından bahsetti. Üzülmüştüm yatmadan önce yıkanmak ister misin dedi, burası köy kazan yakacağım istersen diyordu.

İyi olur dedim banyoyu hazırlamıştı, yıkanmış idim odama geçtim. Daha üzerimde havlu vardı kapı açıldı, Neslihan odaya girdi. Benden istediğiniz bir şey var mı dedi benim yok ama galiba senin var demiştim. Suratı kıpkırmızı olmuştu kocam öleli beş yıl olacak nerdeyse dedi, benimde ihtiyaçlarım var karşılayacak kimsem yok deyip kafasını öne eydi. İsteği belliydi seks istiyordu. Hemen yanına gittim çenesinden tutup kafasını kaldırdım, çok güzel ve masum bir suratı vardı. Renkli gözlü simsiyah saçları doğal ötesi bir kadındı Neslihan dudağından öptüm rızan var mı dedim. Bir anda dudaklarıma yapıştı öpüşmeye başladık, Neslihan kudurmuştu üzerimdeki havluyu tek hamlede çıkardı.

Sikimi okşuyordu sik beni kasıklarım yanıyor diyor beni öpüyordu. Üzerindekileri çıkarmaya başladım vücudu sanki hiç güneş görmemiş gibiydi, yer yatağına uzanmış sevişiyorduk. Sikimi yalamaya başladı beliydi daha önce hiç sakso çekmemiş gibi amatördü. Dişleri sikime batıyor beni rahatsız ediyor canımı yakıyordu. Saçlarından tutup çekmiştim Neslihan sikimi yalamaya devam etmek istiyordu. Yatağa yatırıp bacaklarının arasına girdim, yavaş ol canımı yakma diyordu. İçine girmeye başlamıştım Neslihan altımda kıvranıyor yastığı ısırıyordu. İçine girmiştim dibine kadar saplıyor idim Neslihan zevke gelmiş inliyor sik beni diyordu, tamamen porno film ağzıyla konuşuyordu.

Kendi gibi sevişmesi de doğaldı üzerinde ileri geri gidip geliyordum. Memelerini yalıyor düzgün bacaklarını okşuyor idim, çok bir pozisyona giremeyeceğimizi biliyordum. Neslihan seks konusunda bilgisi yok denecek kadar azdı, arkasını çevirip domaltmıştım. İçine girdim yuvarlak kalçaları önümde amını sikmeye devam ediyordum. Başparmağımı götüne soktum Neslihan ince bir çığlık attı. Canım yanıyor dedi dört ayak olmuştu. Tek eliyle memelerini sıkıyor bir yandan çok güzel devam et diyordu. Hiç bırakmaya niyetim yoktu üzerime aldım zıplamasını istedim.

Sikimi içine alıp üzerimde zıplıyordu inlemeleri yükselmişti, beklide üç kere boşalmıştı. Tekrar sırt üstü yattı bacaklarını kaldırmıştım kendisini kasıyordu, rahat bırakmasını istiyordum. Yapamıyordu sikmeye devam edip üzerine boşaldım. O gece sabaha kadar birlikte olduk, sabah babası geldi. Ben ise hemen gitmek istemiyordum Neslihan gitme babama biraz para ver o eve hiç uğramaz diyordu. Ben senin çamaşırını yıkar yemeğini yaparım geceleri de beni sikersin diyordu. Adama bin lira verdin on gün daha kalacağımı söyledim. Gözleri büyüdü parayı görünce adamın parayı aldığı gibi gitti, on gün kaldım . Neslihan bana resim çekilecek harika yerler gösterdi. Gündüz işimi yapıyor gece sabaha kadar Neslihan ile sevişiyordum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here