KUDURMUŞ OROSPU ÖĞRETMEN KENDİNİ SİKTİRMEK İÇİN BENİ CEZAYA BIRAKTI

0
448

KUDURMUŞ OROSPU ÖĞRETMEN KENDİNİ SİKTİRMEK İÇİN BENİ CEZAYA BIRAKTI

Lise son sınıf öğrencisiyim, özel bir okulda okuyorum dersler iyi olmadığından özel okul avantajı sınıfta bırakma yoktu. Derse ister çalış ister çalışma sorun olmuyordu üniversiteyi de böyle okuyacağım için hiçbir sıkıntım yoktu, SEKS konusunda çok önde bir genç değildim. Çevrem bana hep sendeki yakışıklılık bende olsa kızları sıraya sokarım derdi, benim ise gözüm lise birden beri sevgili olduğum Nazan dan başkasını görmezdi. Birbirimizi sever saygılı bir ilişki içinde geçinirdik, zaten konu SEKS olunca Nazan dan daha iyisi yalandı benim için.

Beni mutlu edebilmek için kız porno filmler izler gördüklerini yatak odasında uygulardı. Yani Nazan ı aldatmak işime gelmezdi gerekte duymazdım, bir akşam eve gittiğimde telaşlı bir çalışma vardı. Akşam babamın aynı çevreden arkadaşları gelecekti ne zamandır babamın ortağı Ahmet in orospu kızı Fulya alenen beni taciz ediyordu. Akşam yarağı yedik bu orospu gene beni rahat bırakmayacak dedim Fulya 26 yaşında bir duldu kaltak benden ne istiyorduysa. Sübyancı mısın demiştim hatta bana sürekli mesajlar atıyor yarı çıplak resimlerini yolluyordu, bir keresinde bana telefonda resmen yalvardı sikimin resmini istiyordu.

Yakamdan düşmesi için yollamıştım o gece bu fahişenin geleceğini biliyordum, gene beni sıkıştıracaktı zorlu bir gece olacaktı. Misafirler gelmeye başlamıştı Fulya her zamanki gibi transparan bir kıyafet giymiş karşımda oturup bana temel iç güdü filmi gibi bacaklarını açıp kapatıyor, aklınca beni kızıştırıyordu. Yemek yendi büyükler sohbet ediyordu Fulya lavaboya gitmişken fırsattan istifade odama kaçtım, kaltak on dakika sonra benim odamda beliriverdi. Her zamanki gibi sırnaşıyor kendisini siktirmek için elinden geleni yapıyordu, olmaz dedim sinirlendi ayağa kalkıp telefonundaki resmimi gösterdi.

Bu resmi iner herkese gösteririm dedi bana sikinin resmini çekip yoluyor oğlunuz derim ondan sonrasını sen düşün demişti, kaltak beni tehdit ediyordu. Senin amına koyayım dedim şimdi çok konuşma çıkar şu sikini bakalım dedi, benim odamda bana sakso çekmeye başladı. Beni doğru dürüst becermesen ne olacağını biliyorsun dedi, fahişeyi domaltıp acı çekmesi için götüne dayadım sikemesin sen beni götten demişti. Kafasını sokunca ince bir çığlık attı Fulya yı götünden sikerek parçaladım, artık sen benimsin ne zaman sikilmek istersen seni çağıracağım gelmesen ne olacağını biliyorsun dedi.

Resmen Fulya nın metresi olmuştum bunu senin yanına bırakmam dedim, aradan iki gün geçmişti. Okulun taş öğretmeni Tuğba o gün biraz tuhaftı üzerinde kırmızı bir mini elbisesi vardı, kadını resmen ateş basmış gibi terliyor memelerini okşuyordu. Bir anda ne olduğunu bile anlamadan bana sen bugün cezalısın dedi. Ben ne yaptım dedim sen kabahatini biliyorsun diyordu, şok olmuştum Nazan ne oluyor dedi ne biliyim anlamadım dedim akşam anlarız demiştim. Son ders bitti her kez gitmişti sınıfta Tuğba öğretmen birde ben kaldım beni neden cezaya bıraktınız diyordum, birazdan öğrenirsin dedi.

Masasının altında elbisesini yukarı kaldırmış amını okşarken gördüm, o an anladım bu orospu kendini bana siktirecekti. İstemediğim halde SEKS yakamı bırakmıyordu bana buraya gel dedi hocam yapmayın bunu dedim, ben sana ne diyorsa onu yap dedi. Yanına gittim öpüşmeye başla benimle demişti biran önce bitmesini istediğim bir konuydu Tuğba ile öpüşmeye başladık. Pantolonumun üzerinden sikimi okşamaya başladı bana beni umarım tatmin edersin dedi, seni seçtiğime pişman olmam diyordu, önüne kadar geldim sikimi çıkarıp ağzına verdim. Tuğba sikimi sömürüyor oldukça büyükmüş diyordu.

Masaya domaltıp amına dayadım etrafında gezdiriyordum, dayanamıyorum artık kökle şunu dedi dibine kadar sokmuştum boş sınıfta Tuğba nın inlemesi yankılanıyordu. Memelerini çıkarıp okşamaya başladım masa yatırıp bacaklarını ikiye ayırmış bütün gücümle amını sikiyordum. Tuğba oldukça memnun gözüküyordu beni yere yatırıp sikim üzerine oturdu, üstümde zıplamıyor sanki tepiniyordu. Yavaş ol dedim sikimi kıracaksın ayağa kalmıştık kucağıma alıp havada zıplatarak sikmeye devam ettim Tuğba artık kendinden geçmeye başlamıştı.

Yazı tahtasına dayayarak ayakta amını parçalamaya devam ettim, ve yere diz çöktürüp memelerinin üzerine boşalmıştım. Tuğba doymadığını söyledi bir posta daha sikip evime geldim bu orospuda bizim sikişimizi kameraya almıştı. Ne zaman canı istese gel yoksa herkese gösteririm diyordu, bu orospunun da metresi olmuştum artık…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here