KUZENİM BANA İKİNCİ BİR ŞANS DAHA VERDİ

0
472

KUZENİM BANA İKİNCİ BİR ŞANS DAHA VERDİ

Kendimi tanıtmak gerekirse ben tam bir seks erkeğiyim, demek yeterli olacaktır. Sadece sex ve güzel kızlar ilgi alanıma giriyor. Yaş tip ayırt etmeksizin sanki tek işim, buymuş gibi yaşıyorum. Özellikle olgun ve zengin kadınlar, işte olmazsa olmazlarım. Bu yüzden bağlanma sorunumda oluyor hayatımda, bir sevgilim olmuyor. Emlak zengini olan babam sayesinde maddi sorun yaşamadım hiç, tek çocuk olmamda bu işin kaymağı zaten. Galiba 15 16 yaşlarındayken şehir dışında yaşayan, amcamları ziyarete gitmiştik. O zamanlar seks konusunda çok tecrübeli değildim, belki de sekse düşkünlüğüm o günlerden geliyor.

Amca kızı Nermin benden beş yaş büyük olduğu halde, ona karşı tuhaf hislerim vardı. Nermin erken yaşlarda evlenmiş boşanmış bir duldu, kendisine bakmayı seven uzun boylu gösterişli bir kadındı. Sosyal medya hesabından da takip ederdim. Bir kadın hep mi mini elbiseler giyer uzun ve seksi bacaklarını göstermeyi, seven biriydi beline kadar uzanan sarı saçları beyaz teni ile ölüm makinası gibi dururdu. Erkeklere karşı soğuk olan Nermin sosyal medyada da bu özelliğini gösterirdi. Eşi tarafında gördüğü kötü muamele Nermin i böyle bir kadın yapmıştı, ziyaretimiz boyunca Nermin bana yakındı. Kuzen olarak takılıyorduk ondan hoşlandığımı söylemeye korktuğum için bir şey söylemiyordum.

Sonuçta akrabaydık bir akşam bana hadi arkadaşlar bir parti veriyor oraya gidelim dedi. Beraber partiye gitmiştik güzel vakit geçiriyor dans edip alkol alıyorduk. Nermin alkolün yaptığı kafa sayensin de yerinde duramıyordu Nermin e yazan bir çocuk vardı. Ondan uzaklaştırmıştım Nermin ise zaten erkeklerle ilgilenmiyordu, bir ara ortadan kaybolan Nermin tuvaletten bir kız ile çıktı. Ne yapıyordunuz dedim ikiniz orada Nermin elimi tuttu gel ne yaptığımızı göstereyim sana deyip, beni boş bir odaya götürdü. İşte bunu yapıyorduk deyip dudaklarıma yapıştı, Nermin ile öpüşüyorduk kafası güzel olan Nermin seks istiyorum diyordu. Yuvarlak kalçalarından kaldırıp yatağa atmıştım, her yerini öpüyordum.

Bir sorun vardı heyecanım çok yüksekti sikim kalmıyor heyecanımı bastıramıyordum. Ne yapacağımı şaşırmıştım, Nermin elini pantolonumun içine soktu bu ne böyle ufaklık halen kaldıramadın mı diye alay etti benimle. Çok zoruma gitmişti biraz ovaladı memelerini dışarı çıkardı ama bende tık yoktu. Nermin ayağa kalkıp senden bir şey olmaz dedi, kızgındım iki gün sonra eve geri döndük. Bundan sonra böyle bir şey yaşamayacağım diye kendime bir söz verdim. Ve aradan yıllar geçti artık tam bir seks makinası olmuştum. O yıl amcamın işlerinin kötü gittiğini öğrendik, babam amcamın battığını hiç paralarının kalmadığını söyledi.

Amcamları buraya alacağını onlara bir ev vereceğini ve kardeşini yanında çalıştıracağını söyledi. Nermin i kaç yıl olmuştu görmeyeli amcamlar bir hafta içinde geldiler. Babam bir ev açmıştı Nermin sanki hiç değişmemiş gibiydi sanki, amcam babamın yanında çalışmaya başladı. Aradan bir ay geçmişti Nermin beni arada buluşalım dedi yanına gitmek istemiyordum. Aklımda hep o gün vardı ısrar edince dayanamadım yanına gittim, bana bir iş aradığını söyledi. Yardımcı olmamı istiyordu tamam bakarız dedim Nermin beni her gün arıyor yanıma gelmek istiyordu.

Nerdeyse her gün beraberdik arkadaşlar bana senin dağ evine gidelim dedi. Her yıl gidip birkaç gün kalırdık kızlı erkekli, olur dedim hazırlıklara başladık. Nermin e söyledim gelmek ister misin diye olur dedi, yola çıktık eve gelmiştik. Hava oldukça soğuktu şömineyi yaktık eğlenmeye başlamıştık. Yemek yiyip bira içiyorduk saat iyice ilerlemişti yatak odalarına dağıldık, belki de ilk defa o odada yalnız yatıyordum. Uyumaya çalışırken odanın kapısı açıldı karanlıkta seçemiyordum kim olduğunu. Yaklaşınca Nermin olduğunu gördüm yanıma uzandı korktun mu dedim hayır sana ikinci bir şans vermeye geldim dedi.

Bu sefer sikerim ama dedim hatta şimdiden kaldı diyordum. Yüzüme bakarak güldü göreceğiz dedi dudaklarına yapışmıştım. Öpüşüyorduk içerde dillerimiz birbirlerine resmen düğüm olmuştu, elimi geceliğinin içine soktum amı ıslanmıştı. Sikimi çıkarıp kafasını önüme eğdim al ağzına bakalım kalkmış mı dedim Nermin sikimi yalamaya başladı. Ben kafasını bastırıyordum hepsini al işine diyordum. Nermin e o günden kızgınlığım halen devam ediyordu benimle alay etmesinin cezasını çekecekti. Nermin boğulacağım diyor ben ise kafasını bütün gücümle bastırıyordum, saçlarından tutup yastığa sert bir şekilde çektim.

Yavaş ol diyordu ben geceliğini yırtmaya çalışıyordum, ikimizde tamamen çıplaktık memelerinin arasına sokup sikimi oradan ağzını sikiyordum. Aşağıya inip bacaklarını havaya kaldırdım amına dayamıştım, su içindeki amına sert bir şekilde girdim. Nermin ince bir çığlık attı acıtıyorsun diyordu, amını sonuna kadar kanırtarak sertçe sikiyordum. Nermin yastığı ısırıyor altımda kıvranıyordu, zevk inlemeleri bazen acı çığlıklarına dönüyordu. Kucağıma almıştım üzerimde, zıplıyor ben ise memelerini sıkıyor kıçına sert tokatlar atıyordum. Üzerimden fırlatıp önüme domalttım Nermin yavaş ol diye yalvarıyordu.

Yuvarlak götünü tokatlıyor amını hızlıca sikiyordum, amından çıkıp götünü yalamaya başladım. Nermin götünün sikileceğini anlamıştı yapma götümü parçalarsın. O gün için özür dilerim diyordu. Ben ise hiç umursamadan Nermin nin götüne dayamıştım zorla içine girmiştim. Nermin çığlık atıyor acıyor çıkar sen sikmiyor tecavüz ediyorsun diyordu. Götünün dibine kadar inmiştim. Nermin artık rahatlamaya başlamıştı ben sertçe sikmeye devam ediyordum. Götüne çıktım Nermin e götünün tadına bak bakalım deyip sikimi ağzına soktum başta almak istemedi, zorla sokunca yalamaya başladı.

Amını tokatlıyordum değişik pozisyonlarla amını ve götünü sikmeye devam ettim. Ağzına boşalmıştım içim rahatlamıştı resmen Nermin beni bir hayvan gibi siktin dedi. Sabah olmuştu herkes dün gece ama bağırtın kuzeni diyordu. Yaklaşık üç gün sonra arkadaşlar gitti bir hafta daha Nermin le beraber dağ evinde kaldık. Her gördüğüm yerde sikiyordum şehre döndüğümüzde Nermin artık benim metresimdi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here