LEZBİYEN ARKADAŞLARIM BANA TECAVÜZ ETTİ

0
413

LEZBİYEN ARKADAŞLARIM BANA TECAVÜZ ETTİ

Merhaba ben Sevilay 28 yaşında evli bir çocuk annesi seksi bir kadınım, kocam ile üniversite yıllarımda tanışmış ve evlenmiştik. Kendimize güzel bir hayat kurmuştuk iyi işlerimiz güzel bir evimiz vardı, çocuğumuz olmuştu hamilelik dönemim biraz sıkıntılı geçince kocam ile seks hayatımız biraz askıya almış ve bu kocamın hiç hoşuna gitmemişti. Arada ufak çapkınlıklarına göz yumuyor tedbirimi de elden bırakmıyordum, doğum yaptıktan kısa bir süre sonra eski günlere dönmeye başladık. Ama kocam tadını aldığı kaçamaklardan vaz geçemiyordu ne yaparsam yapayım önüne geçemiyordum, artık tartışmalar büyüyor her geçen gün aramızdaki soğukluk yükseliyordu.

Artık bazı geceler eve gelmemeye bile başlamıştı üniversite den yakın arkadaşlarım Elif ve Suzan ile görüşüyor derdimi anlatıyordum, bu kızlar lezbiyen idiler ve sevgili olmuşlardı. Bana sende bizim gibi ol kızım bu erkeklerin derdi çekilmez diyorlardı, benim ise böyle düşüncelerim hiç olmamıştı. Bana göre şeyler değildi bazen ufak tefek taciz ederlerdi beni ama asla ileri gitmesine izin vermezdim, o aralar kocamın yaptıklarından sıkılmıştım ayrılmak istediğimi söyledim. Kocam bana resmen yalvarıyordu bir daha asla yapmayacağım tamam bitti artık sadece sen ve çocuğumuz var affet beni diyordu.

Son bir şans vermek istedim sonuçta çocuğumun babasıydı ve bendede hatta vardı, ilk yaptığı çapkınlıklara göz yummuştum tamam dedim. Eski günlerimize dönmeye başlamıştık ben tekrar işe başlamış çocuk için bakıcı tutmuştum, bir iki ay sonra güzel bir tatile gittik her şey yoluna girmiş güzel günler geçiriyorduk. Kocam artık eskisi gibi eviyle ilgileniyor beni daha çok seviyordu, arkadaşlarım ile konuşuyordum bana inanma kızım numara yapıyordur huylu huyundan haz geçmez saf olma diyorlardı. Benim içime kurt düşmüştü bir kere araştırmaya başladım ve evet kocam kendisine bir metres tutmuş dost hayatı yaşıyordu.

O an yıkıldım eve geldim kocamın bütün eşyalarını topladım ve kapının önüne koydum, kilidi değiştirdim eve geldiğinde kapıyı yumrukluyordu defol metresine git pislik herif dedim. Sana inanmış güvenmiştim yeminler ediyor bırakma beni diyordu, ama açmadım kapıyı ertesi gün babamın yakın bir avukat arkadaşı vardı. Hemen onun yanına gittim boşanma davası açtım tek celsede boşandım, kendi evimde artık bir daha evlenmemek üzere oturmaya başladım düzenim hazırdı zaten. O hafta arkadaşlarım yanıma geldi bizi evden çıkarıyorlar yeni bir yer bulana kadar sende kalabilir miyiz dediler.

Bende onlara artık neden hep bende kalmıyorsunuz dedim yanımda birilerinin olması beni daha rahatlatacaktı, tamam dediler biz sana kira öderiz faturaları falan ortak yaparız her şeyimiz ortak olur diye anlaştık. İki gün içinde taşınmışlardı yanıma kızlar lezbiyen olduğu için eve yabancı bir erkek de girmeyecekti, kafam o konudan oldukça rahattı eve de bir huzur ortamı olmuştu belki arada sevgililerim olacak ama asla ciddi bir ilişkiye girmeyecektim. Kızların yatak odası hemen yanımdaydı bazı geceler o kadar şiddetli sevişirlerdi ki beni bile çıkardıkları seslerle tahrik ederler kendimden geçirirlerdi.

Ama asla bana göre değil derdim lezbiyen bir ilişki aradan yaklaşık altı ay geçmişti, kendime yakışıklı bir sevgili bulmuştum bir ay kadar birlikte olmuştuk. Ama benimle evlenmek istiyor sürekli evime gelmek istiyordu ben ise kesinlikle eve almıyor evliliği ise hiç düşünmüyordum, bir gece alkollü olarak sevgilim kapıya dayandı. Açın kapıyı üçünüzü de sikecem benim metresim olacaksınız diyordu, korkuyordum polisi arayayım dedim kızlar ne polisi sen karışma deyip alkollü sevgilimi öldüresiye dövdüler. Güçlü olduklarını bilirdim ama bu kadar çoktu ellerinden zor aldım adamı bir daha bu kızı arasan senin ölünü bulamazlar diyorlardı.

Gerçekten beni bir daha arayamadı o hafta eski kocam beni aradı çocuğu görmek istiyordu, ayrıldığımız günden beri göstermemiştim ve bana karşıda bir pislik yapmamıştı. Kapıma dayanmamış arkamdan konuşmamıştı hatta ortak arkadaşlardan duyduğum kadarıyla çok üzgün olduğunu ve metresine bile yol verdiğini öğrendim. Tamam gel al dedim çocuğu ertesi gün geldi bakıcısı ile beraber iki gün onda kalma şartı ile gönderdim çocuğumu, kızlar o gece güzel bir masa kurmuş beraber kafaları dağıtalım diyorlardı. İçmeye başladıkça kızlar bana daha çok yaklaşmaya başladı tacizleri artıyordu.

Yapmayın kızlar dedim beni biliyorsunuz istemiyorum ben diyordum bir anda gırtlağımı sıktılar sen değil zaten biz senin o yuvarlak götünü istiyoruz bu gece bizim olacaksın diyorlardı. Ağzımı kapatıp beni zorla yatak odasına götürdüler ağlıyordum yapmayın diyordum gücüm yetmiyordu, kızlar sus orospu çok hoşuna gidecek diyerek kıyafetlerimi parçalıyorlardı. Tamamen çıplaktım Elif orospunun bembeyaz teni var bizden saklıyor diyordu, yatağa atıp bacaklarımı katladılar biri amımı yalarken öbürü bacaklarımı sıkıca tutuyordu.

Sesin çıksın fahişe diyerek kalçalarıma tokatlar atıyorlardı, amımı götümü parmaklıyorlar benimle zorla öpüşüyorlardı. Memelerimi yalıyorlar sıkıyorlar bana tecavüz ediyorlardı, ben ise halen zevk almıyor acı çekiyordum kızlar kendilerini de yalıyor öpüşüyorlardı. Artık zevk almaya başlamıştım ağlamıyor kendimi kızlara bırakıyordum, seks arzularımı tatmin ediyordum. Elif kafamın üzerine oturdu yala bakalım fahişe dedi bu kadar tatlı bir şey hiç yalamamıştım, kızların amını götünü yalıyor onlar beni iki deliğimi de parmaklarken zevkten uçuyordum.

Yaklaşık iki saat aralıksız seviştik çok hoşuma gitmişti kızlar artık senin kocan biziz dediler, seks böyle yapılır işte içine kocaman sik almayla zevk alamazsın diyorlardı. Artık tamamen kızlarım malı olmuştum hayatıma bir daha erkek sokmamaya o gece karar verdim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here