MATEMATİK ÖĞRETMENİM ASLI FETİŞH ÇIKTI

0
448

MATEMATİK ÖĞRETMENİM ASLI FETİŞH ÇIKTI

Lise son öğrencisi olduğum için bu son senemde ergenliğinde, bana vermiş olduğu bütün hormonları kullandım diye bilirim. Ama özellikle matematik öğretmenim Aslı hayatımın en güzel anıydı diyebileceğim, bir olaydı. Anlaşması zor bir kadındı dersleri zor geçer puan kırmaya bayılırdı, yalnız fiziği on numara bir kadındı. Kısa ve dar eteği koca memeleri dar gömleklerini patlatacak gibiydi. Topuklu ayakkabıları uzun ve dalgalı saçları ile herkesi büyüleyen bir kadındı, neredeyse bütün erkek öğretmenler Aslıya asılırdı.

Okulun son senesi ve ergenlik bir araya gelince, dersler istediğimiz gibi olmuyor tabi. Son senemde sınıfta kalma gibi bir lüksüm yoktu yaptığım hesaplar sonucu. Aslı bana iki puan daha vermesi lazımdı öğretmenler odasına gittim Aslı yalnız idi hemen konuya girdim. Hocam bana iki puan vermezseniz sınıfta kalabilirim bana yardımcı olur musunuz dedi. Bana ters bir şekilde am,göt sikme peşinde koşacağına ders çalışsaydın dedi. Hiç beklemediğim bir kelime idi Aslıdan, ben tabi ısrar etmeye başladım istediğiniz her şeyi yaparım hocam diyordum. Her şeyi yapar mısın dedi evet dedim ne istiyorsanız söyleyin yeter dedim.

Ayakkabısını çıkardı ayağımı öp dedi önünde eğilip ayağını öptüm, ayağa kalk bakalım dedi sadece bununla iki puan alacağını sanıyorsan yanılıyorsun diyordu. Telefon numaramı aldı akşam evdeyken mesaj geldi Aslı öğretmen mesaj atmıştı. Yarın sabah okulda görevliyim de ve erkenden çık benim evime gel yazıyordu iki puan için yapamayacağım hiçbir şey yok dedim. Sabah erkenden kalkıp Aslının evine gitmiştim, kapıyı sabahlık ile açtı ne olacağını merak ediyordum. Benden ne isteyecek sadece seks yapmak mı istiyordu yoksa başka bir şeylerin mi peşindeydi.

Kolumdan tutup sert bir şekilde içeri çekti, beni ne olduğumu anlamadım bir anda salona geç beni ayakta bekle diyordu Aslı salona geçtim on dakika sonra Aslı geldi. Üzerinde deri bir pantolon yine deri üzerine yapışan bir tür tişört vardı, elinde bir kırbaç uzun topuklu siyah ayakkabıları ile karşımda duruyordu. Anlamıştım bu kadın faşist ilişkilerden hoşlanıyordu bana şimdi seni cezalandıracağım dedi. Üzerindekileri çıkar deyip kırbacını bacaklarıma vurdu, korkmuştum kaçmak istiyordum ama Aslıya ihtiyacım vardı.

Dediğini yaptım soyundum boynuma bir köpek tasması taktı, böyle birkaç porno film izlemiştim duruma biraz hakimdim. Olacakların farkında idim birazdan beni cezalandıracak, hatta bir vibratör le beni sikicek idi. Kalçalarıma kırbacı ile vurmaya başladı, canımı yakıyordu Aslı küfürler ediyor biraz sonra neler yapacağını anlatıyordu. Bende Aslıyı zevke getirmek için elimden geleni yapıyordum, tasma mı çekerek beni yatak odasına kadar götürdü kendisi yatağa oturup suratıma tokatlar atmaya başladı. Sert tokatlar atıyordu canımı yakıyordu orospu bana sahip diyeceksin diyordu, emredersiniz sahibim diyordum.

Sana emrediyorum dedi ayaklarımı yala demişti ayaklarını öpmeye başladım aç ağzını köle dedi ayağını ağzıma sokmuştu. Emiyordum parmaklarını iki ayağını birden yalatıyordu bana, yatağa çıkarıp tasma mı yatak başlığına bağlamıştı. Köpekten bir farkım yoktu kıçımı tokatlıyor kırbaçlıyor beni inletiyordu. Saçlarımı çekti şimdi bu taze götü sokma zamanı geldi diyor götümü okşuyordu. Yanındaki çekmeceyi açtı kocaman bir vibratör ve yağ çıkardı, seni bununla sikicem diyordu gerçekten korku verici bir durumdu. Vibratörü beline bağladı kurbanlık koyun gibiydim, ne yapacağımı bilemiyordum kendimi tamamen Aslıya bırakmıştım.

Götümü yağlıyor deliğimi parmaklı yordu bazen siki mi okşuyor buda kalsın diyordu, korkutan sikim kalmıyordu ama Aslının yumuşak elleri beni tahrik ediyordu. Artık korkudan ne olacaksa olsun diye bağırdım sik artık dedim Aslı kalın ve uzun vibratörü nü yağladı, beni tamamen yüz üstü yatırıp üzerime çıktı. Vibratörün bana değmesi bile beni rahatsız ediyordu, götüme dayamıştı içeri doğru zorladı biraz girmişti. Acıdan gözlerimden yaş geliyordu göt ten siktiğim kızlar aklıma gelmeye başladı.

Aslı zorluyor hiç nefes aldırmıyordu ben acıyor diye bağırıyor ağlıyordum, Aslı zevkten üzerimde gülüyor beni öperek dayan az kaldı diyordu. Artık tamamen içimdeydi pompalamaya başlamıştı güzel mi orospu köle diyordu, sakın bırakmayın sahibim diyordum. Dibine kadar iniyordu acı iyice artmıştı Aslı köklemeye devam ediyor, zevk iniltileri atıyordu. Sırt üzeri çevirip bacaklarını havaya kaldır köle dedi, dizlerinin üzerinde sik meye devam etti. Zevk almaya başlamıştım ibne mi oluyorum acaba dedim, Aslı hiç boş bırakmıyordu suratımda tokatları patlıyor devamlı ileri geri bana pompalıyor değişik pozisyonlarda sik meye devam ediyordu. Rahatlamıştı bıraktı götüm inanılmaz derecede sızlıyor canım çok yanıyordu,

Aslı siki mi okşamaya başladı birazda sen eğlen dedi ve bana sakso çekmeye başladı. Ağzı ile ben boşaltmıştı bana tekme atıp yataktan kovdu hemen üzerimi giyinip eve gittim. Kendimi çok tuhaf hissediyordum duş alıp yattım ertesi gün okula gittiğimde Aslı bana tam puan verdiğini gördüm. Bir daha da Aslı ile hiç görüşmedim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here