OKUL ARKADAŞIM MELİSA SONUNDA BENİ SİKTİ

0
522

OKUL ARKADAŞIM MELİSA SONUNDA BENİ SİKTİ İSTEDİĞİNE KAVUŞTU

Ben Aysel 31 yaşında iki çocuk annesi bir ev kadınıyım, çocukluk yıllarımda basketbol oynadığım için uzun boylu bir sarışın, yuvarlak hatlı bir kadınım. Koca memelerime her zaman sütyen bulmakta zorlanırım. Bakımlı seksi bir kadın olduğum söylenir her zaman, eşimle üniversite yıllarında tanışıp sevişerek evlendik. Eşim kendi işini kurmuştu maddi olarak çok rahattık, seks konusunda da sıkıntı yaşamıyorduk. Eşim o sene işleri büyütmek istedi kendisine bir ortak arıyordu. Okul arkadaşım Melisa ve eşi ile aile görüşüyorduk, Melisanın eşi Oktay kocama ortak olmak istemişti. Melisayı lise yıllarından beri tanırdım benim bildiğim bu kız lezbiyen ilişkilerden hoşlanırdı.

Oktay ile nasıl evlenmişti halen şaşarım eskiden olduğu gibi halen bana sulanırdı orospu, ben ise lezbiyen bir ilişki hiçbir zaman düşünmedim. Eşim ve Oktay ortaklıkta anlaşmışlar işleri büyütmeye başlamışlardı. Kendilerine yeni bir depo tutmak istiyorlardı, şehrin az dışında daha uygun yerler bulabileceklerini düşünmüşlerdi. İki üç günlüğüne gidip ufak bir araştırma yapacaklardı. Bu kararı aniden vermişlerdi, kocamla yaklaşık 15 gündür seks yapmamıştım bu gidişiyle biraz daha beklemem gerekliydi. O gece Melisa evde yalnız kalmak istemiyorum diye bize geldi, çocuklar uyumuş biz ise oturma odasında şarap içip eski günlerden bahsediyorduk.

Melisa rahat durmuyordu konuyu devamlı sekse getiriyordu, ben kapattıkça o açıyor peşinden az koşturmadın beni diyordu. Melisa seksle ilgili konuştukça kendimden geçmeye başlamıştım, artık sevişmek istiyordum Melisa durumu anlamış gibiydi. Şarap yüzünden sağlıklı düşünemiyordum, Melisa ise saldırmak için an kovalıyordu konuyu değiştiremeyeceğimi anlayınca ben yatmaya gidiyorum dedim. Tamam bebeyim diyordu bana odama gelmiştim, ucuz kurtuldum fahişeden dedim. Kıyafetlerimi çıkarmıştım geceliğimi giymek üzereyken kapı açıldı. Melisa karşımda duruyordu hiç değişmemişsin dedi, sanki beni önceden çıplak görmüş gibi memelerimi avuçladı bir anda.

Ben geri çekildim olmaz Melisa yapamam ben böyle bir şey dedim. Kocan duyarsa senin içinde iyi olmaz zaten dedim, bırak şu ibneyi dedi evet benim kocam ibne beklide şu an senin kocan benim kocamı sikiyor. Ben sadece parası için evlendim aramızda hiçbir zaman seks olmadı dedi. Ağzım açık kalmıştı benim koca öyle bir şey yapar mı acaba diyordum kendime Melisa bana iyice sokuldu dudaklarımdan öpmeye başladı. Ne yapacağıma karar veremiyordum istediğini almasına izin vermeli miydim, acaba Melisa zaten beni yemeye başlamıştı. Yatağa atıp külotumu çıkardı amımı öyle bir yalıyordu ki beni zevke getirmişti, götümü ıslatıp parmaklamaya başladı.

Koca memelerimin arasında kafası kayboluyordu, benimle öpüşürken dilinin gırtlağımdan içeri girdiğini hissediyordum. Bir erkekten daha iyi sikiyordu, zevkten inlerken Melisanın suratındaki mutluluk ifadesini görmüştüm. Zorla başlayan bir seks bu kadar mı lezzetli olur mutluluktan havalarda uçuyordum. Başından niye yapmadım diye kendime kızmıştım, Melisa nefes almadan her yerimi yalıyordu. İki parmağını birden kullanıyor birini amıma birini götüme sokuyordu. İki deliğimi de beceriyor beni parçalıyordu, yatağa uzandı biraz sende benim tadıma bak dedi. Hemen amına yumuldum ıslanmış tatlı bir tadı vardı, götünü okşuyor amını yalıyordum.

Parmaklarına tükürüp götünün deliğini ıslattı parmakla aşkım diyordu, iki parmağımı birden sokmuştum. Melisa inliyor sakın bırakma diyordu götünü parmaklarken ufak memelerini yalamaya başladım. Melisa ona uzanan bacaklarımdan karayıp beni üzerine attı kafalarımız bacaklarımızın arasındaydı. Birbirimizin amlarını yalıyor götümüzü parmaklıyorduk, inleme seslerimiz çığlıklara dönmüştü. Hiç bitmesini istemiyordum dilimi Melisanın amına sokmuş öylece kalmak istiyordum. Melisa arada kıçıma şaplaklar atıyor hoşuna gidiyormu orospu diyordu. Evet diyordum beni sırt üstü yatırıp boğazımdan tuttu bana kocacım de diyordu, kocacım demeye başladım.

Kafamın üzerine oturup amını ağzıma dayadı bastırarak, ileri geri sürttürüyordu. Ağzıma boşaldığını hissediyordum seks bitmişti, Melisa banyoda devam edeceğiz dinlen dedi. O gece sabaha kadar birlikte olduk artık Melisa benim ikinci kocam, nerdeyse her gün sevişiyoruz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here