PARA İLE KİRALADIĞIM HAYAT KADINI KENDİNE TECAVÜZ ETTİRENE KADAR UĞRAŞTI

0
432

PARA İLE KİRALADIĞIM HAYAT KADINI KENDİNE TECAVÜZ ETTİRENE KADAR UĞRAŞTI

Ben Barış 26 yaşında bir gencim kendime ait bir galerim var. İşlerimde oldukça iyidir evden ayrı yaşıyorum. Seks konusundaki düşkünlüğüm beni devamlı değişik maceralara atıyor değişik ilişkiler zorluklar seviyorum. Pek çok şehir de bulduğum ayarladığım kadınlar var. Evliler,dullar onları sikmek değişik fanteziler kurmak hoşuma gidiyor. Galerimdeki sekreter Nilay ise, işte o çok farklı sadece kendisini değil annesini de sikiyorum. Çoğu zaman ikisini aynı yatak da siktim, memnunlar benden. Bende onlardan kiralarını faturalarını falan öderim onlarda beni mutlu eder.

Nilayın birde kuzeni Nil var oldukça seksi bir kız. Mini etekleri taytları ile vücudunu sergilemeyi seven ama ben çok namusluyum ayağına yatan biridir. Nilaya devamlı Nili istediğimi söylerim ve bir gün tamam ayarladım seninle yatacak dedi. Nasıl oldu dedim biraz kredi kartı borcu var onu kapatacaksın dedi. Beş bin kadar bir borç, ben o borcu ödersem Nil benim kölem olur ne zaman istersen gelip benimle birlikte olur dedim. Tamam dedi, kabul ediyor o akşam eve çağırdım Nil geldi durumu ona anlattım. Bu şartlarda kabul edersen yarın borcunu öderim dedim. Ben bir kereliğine düşünmüştüm falan dedi. Ben o kadar parayı bir geceliğine vermem deyince mecburen babasının korkusundan kabul etti.

Hemen soyunmaya başladım bir an önce tadına bakmak istiyordum. Sikimi yalamasını söyledim önümde diz çöküp yalamaya başladı. Oldukça güzel yuvarlak hatlı bir vücuda sahip idi yatağa yatırıp bacaklarının arasına girdim. Amı oldukça dardı içine girmeye başladım Nil sikilmeyi bilen bir fahişeydi. Girdiği pozisyonlar inlemeleri sarılması beni etkiliyordu. Yaklaşık bir saat siktikten sonra üzerine boşaldım. Ertesi gün ise iki kuzeni yatağıma aldım günler geçiyor kuzenleri sırayla sikiyordum ama değişiklik arıyordum. Tanıdığım bir arkadaşım sayesinde belki de hiç gerek duymadığım bir iş yaptım. Bir hayat kadını ile birlikte olacaktım yeni ve değişik bir tecrübe olacaktı benim için. Bana bir pezevenk numarası verdi aradım elinde güzel kızlar olduğunu, gelirsen mekandan seçip alabileceğini söyledi.

Dediği adrese gittim, bana hemen kızları gösterdi. İlk gözüme çarpan Kazakistanlı Tamara diye bir kadındı, yirmi yaşında olan bu kadın gözleri çekik uzak doğulu birine benziyordu. Zayıf mini elbisesi ile beni al diyordu. Ücretini ödedim, yalnız kalacağımız bir yer lazımdı. Kış ayı olduğu için yazlığıma gitmeye karar verdim. Oralarda kimse olmaz o mevsimde diye yiyecek ve içecek alarak eve gittik. Yalnız Tamara bana soğuk davranıyordu, bir şeyler yedik odaya çıktık. Ağzıma almam arkadan vermem diyordu. Yatağa yatıp bacaklarını ayırdı arasına girdim yalandan bağırıyor beni tahrik etmeye çalışıyordu. Pozisyona bile girmiyordu, ne olduğunu bile anlamadan boşaldım. Banyoya gittim duş alıp televizyon izlemeye başladım. Tamara geldi ben yatıyorum sabah erken çıkalım dedi, ne yatması dedim ne gitmesi ne yaptık. Daha ben bir şey anlamadım dedim hepsi bu kadardı dedi, o kadar para verdim. Ben bu gece sabaha kadar sikeceğim seni dedim, hayır diyor kafa tutuyordu. Kızmaya başlamıştım ayağa kalktım saçlarından tutup ne istiyorsam yapacaksın başka çaren yok dedim.

Bırak diye bağırıyordu istediğin kadar bağır seni burada kimse duyamaz dedim. Odaya çıkarıp bağladım ya isteklerimi yerine getirirsin yada seni burada öldürürüm dedim. Artık resmen tehdit kaçırma ve tecavüzcü suçlusu olmuştum. Bir anda Tamara ise bırak beni vermeyeceğim diyordu. Ben bir mühlet daha televizyon izledik den sonra Tamara nın yanına çıktım, tamam mı dediklerimi yapacak mısın dedim. Hayır dedi ellerini çözdüm ve dövmeye başladım. Dayak yiyordu artık gücü kalmamıştı tamam dur ne istersen yapacağım dedi. Yola gel dedim sikimi çıkardım yalamasını istedim. Yalamaya emmeye başladı orospu bildiği işi yapmıyordu yatağa atıp sikmeye başladım.Domaltıp götüne dayadım kaçmaya çalıştı götten olmaz yapma diyordu. Yatağa bağladım sen tecavüzden anlarsın deyip götüne sikimi sokmaya başladım.

Tamara bağırıyor acıyor çıkar diyordu acımasızca sikiyordum götünü. Artık sesi çıkmıyordu ellerini çözdüm değişik pozisyonlarda sabaha kadar sikmiştim. Tamara ağlıyordu artık gitmek istiyorum dedi. Yanında pezevegini aradım üç günlüğüne istiyorum paranı hesabına yatırırım dedim pezevenk hemen kabul etti.Tamara yalvarıyordu gitmek istiyorum diyordu, gidemessin üç gün benim malımsın diyordum. Yatağa bağladım memelerinin arasından ağzını sikiyordum. Tamara artık anlamıştı kaçış yoktu nazlanmayacak istediğim her şeyi yapacaktı. Üç gün boyunca bütün deliklerini siktim dövdüm aklıma ne geldiyse yaptım orospuya. Sonrada götürüp sokağa attım fahişeyi sonradan duydum ki memleketine gitmiş orospuluğu bırakmış. Şimdi onun gibi bir orospu arıyorum bu arada da kuzenleri sikiyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here