SEVGİLİMİ KOCASI EVDEYKEN SİKTİM

0
609

SEVGİLİMİ KOCASI EVDEYKEN SİKTİM

Her hangi bir iş güç sahibi değilim, hayatımı zengin ve evli sevgililerimden geçinerek idare ediyorum. Biraz jigololuk gibi ama değil, bu kadınlar yaşlı olmaz asla genç ve seksi kadınlar. Başım kaç kere derde girmiştir sayısı belli değil. Kaç kere seks yaparken kocaları geldi, kaç kere don atlet kaçmak zorunda kaldım. Kendimi asla bir kadına bağlamayacağıma dair kendime söz vermiştim. Tek eşlilik denilen duygusuz düşünce asla bana göre olamazdı. Devamlı av peşinde olmalıydım, zengin yaşlı orta yaşlı ahmak adamların genç ve seksi karıları.

İşte benim avlarım bunlardı, bu konuda bana yardımcı olan tek akıl hocama internetti. Bu kadınları bulur tanışır siker paralarını yerdim. Bazen tanıştığım bir kadının arkadaşı veya kardeşi benim için para varsa, gerisi teferruat. Kadınların istediği şeyler belliydi biraz sevgi ve bol seks, kocalarında bulmadıklarını benimle yaşıyorlardı. Kendime bir kız arkadaş bile yapmıyordum, dediğim gibi bağlanmak hele bir kadına bağlanmak bana göre değildi asla. O sene Asya diye 60 yaşında zengin bir adamın karısı bana tatile gitme teklifinde bulundu. Kocası arkadaşları ile kamp tarzında bir yere gidiyormuş her sene, yaklaşık bir hafta eve gelmiyormuş bu durumu değerlendirelim dedi.

Bana uyar dedim otel ve rezervasyonları ayarladı Asya, tatile çıkıyorduk. Asya oldukça ateşli bir hatundu hatta kuzeni ile tanıştırmıştı. Kuzeni de zengin bir adamla evliydi, yaşlı para babası bir moruk. Asya ve kuzeni ile grup seviştiğimiz ( grup sex ) bile olmuştu, yola çıkmış şehirden uzaklaşmıştık. Asya dayanamıyorum deyip sikimi emmeye başladı, yapma kaza yapacağız dedim. Hava kararmıştı hemen otel gibi bir yer bul dedi, acele etme otelimize gidince seni bol bol sikeceğim zaten dedim. Dayanamıyorum hemen sik beni diyordu, beni de kudurtmuştu otele gerek yok deyip orman yoluna daldım.

Müsait bir yer buldum arabada Asya ile sevişiyorduk. İstediğini almış rahatlamıştı, yolumuza devam ettik. Otelimize vardığımızda odaya girmemizle sevişmeye başlamamız bir oldu, beş günlük tatilde yatak dan çıkmadık desem yalan olmaz. Evimize gelmiştik çok yorgundum, hemen bir duş alıp yattım. Aradan 3 4 saat geçmiş diki, telefonum çaldı başka bir sevgilim daha vardı Asya dan o arıyordu. Neredesin sen dedi biraz işlerim vardı aşkım diyordum, çok sinirliydi tatil boyunca Meral i hiç aramadım. Sikilemediği için sinirliydi hemen yanıma gel kocam evde yok dedi. Neredeyse şehrin dışında oldukça büyük bir köşkleri vardı, kocası para zenginlik konusunda oldukça iyiydi.

Meral beni maddi olarak fazlası ile tatmin ederdi. O yüzden Meral gel dediği zaman hayır diyemezdim. Meral beni eve bahçenin arkasında kendimizin yaptığı bir delikten içeri alırdı, kapıda korumlar güvenlik olduğu için böyle bir formül bulmuştuk. İçeri girmemizle dudaklarıma yapışması bir oldu Meralin, hemen kucağıma aldım masaya oturtup en sevdiği seks hareketini yapmaya başladım. Amını yalıyordum Meral inliyor silikonlu memelerini sıkıyordu. O esnada bir ses geldi, Meral saçlarımdan tutup beni çekti bekle kocam geldi diyordu. Ne yapacağız ben hemen kaçayım dedim, beni bodrum katta indirip bir odaya getirdi. Burada beni bekle geleceğim hemen diyordu, yarım saat sonra Meral geldi.

Ne oldu kocan gitti mi dedim, hayır o yatak odasında bizi burada duyamaz dedi. Manyak mısın sen dedim bak sen çok bağırıyorsun sikilirken duyarsa kötü olur diyordum. Karı gibi korkma dedi, ne korkacağım amına koyduğum dedim. Koltuğa ittim pantolonumun düğmelerini açmaya başladı. Yuvarlak kalçalarını tokatlıyor göt deliğini parmaklıyordum, Meral ise sikimi yalamaya başlamıştı. Dibine kadar çekiyordu sırt üstü yatırıp bacaklarının arasına girmiştim. Sikimi amına sürterek içine girmeye başladım, Meral yine zevk çığlığı atıyor altımda yılan misali kıvranıyordu.

Sikimin üzerinde zıplamaya bayılırdı, hemen pozisyon değiştirmişti sikimi içine alıp üzerinde zıplıyor koca memelerini resmen ağzına dayamış yalıyordu. Ben zevk ve korku arasında kalmıştım, kocası gelirse diye tedirgindim. İşimi bir an önce bitirip o yerden uzaklaşmak istiyordum. Meral ise doyumsuz bir fahişe idi artık daha sert ve hızlı olmaya başlamıştım, Meral sakın boşalma amımı parçala diyordu. Yere yatırıp bacaklarını kafasına kadar götürmüştüm, amına sert bir şekilde pompalıyor suratına tokatlar atıyordum. Meral ise ağzıma ver amımın tadını özledim diyordu. Bu orospuyu doyuramadan yakalanacağım diyordum içimden, sikimi yalamaya başlamıştı.

Bir iki pozisyon sonra boşalmıştım, fazla vakit harcamadan üzerimi giyindim. Meral sabahlığının cebinden bir tomar para çıkarıp bana verdi. Ben ise hemen gitmek istiyordum dışarı çıktık, orospu halen beni öpüyor gitme diye yalvarıyordu. Yarın söz geleceğim deyip gittim, üç gün sonra gitmiştim bir daha yanına evde kocası varken benimle olmuştu orospu ben ise o korkudan sonra bile halen tek eşliliğe inanmıyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here