Sex Düşkünü Evli Bir İş Adamıyım

0
480

Sex Düşkünü Evli Bir İş Adamıyım

Ben Cengiz 45 yaşında uzun boylu kendini daima genç hisseden maddi durumu çok iyi seks düşkünü bir iş adamıyım. Gençliğimden beri hatta çocukluğumdan diyim çalışıyorum. Para hırsım beni bugün ki servetime ve hayatıma kovuşturdu, ama seks benim için çok önemli gençliğimi çalışmanın yanı sıra sikişmeyle de geçirdim diye bilirim. Çok kez hayati tehlike atlattım kocam gelmeyecek deyip eve çağıran hanımlar baskın olunca ne yapacaklarını şaşırıyor. Senide yanıltıyor ama şu bir gerçek ki benim açımdan hayatımın hiçbir bölümünde tek eşlilikten yana olmadım. Benim gibi düşünen kadınları hep bir araya topladım ve bu konuda her zaman kendimden çok gurur duydum. Hatta öyle ki benimle aynı fikirde olan eşim Reyhan ile evlendim.

Hatta bununla da yetinmedim evime metres olarak eşimin yakın arkadaşı Züleyha ve eski sevgilim Olcay da alıp üçlü bir şekilde metreslerimle yaşamaya başladım. Eşim ise bu durumdan oldukça mutluydu, ama ben son zamanlarda sadece resmi karımı siktiğim için diğer kızlar onu çok kıskanıyordu. Ve bunun bir son bulması için ellerinden geleni yapacaklardı. Çok çaresiz kalan Züleyha ve Olcay en çok sikişen kadını alıp zorla orgazm ederek seks yapmamasını sağlayacaklardı, ben o sabah ev den çıkıp şirketime gidiyordum. Kızlar her zamanki gibi kapıda beni yolcu etmek için bekliyordu.

Üçüyle de öpüşmüştük Züleyha ve Olcay bir şeyler yapacak gibi durmuyorlardı. Aracıma binip gitmeye başlamıştım, kızlar arkamdan el sallıyordu benim için her şey normal seyrinde ilerliyordu Züleyha ve Olcay planlarını işleme koymuşlardı. Reyhan temizlik yaparken ikisi birden bir olup Reyhanı becerecekti. Ben ise işe giderken metreslerime haksızlık yaptığımı düşünüyordum, karımı aynı yatak da beceriyordum onları gezmeye götürecekken Reyhan ile sikişiyordum, metreslerime vakit ayıramıyordum. Bu haksız konuyu çözmem gerekiyordu kızlara daha fazla zaman ayırmam, eşit davranmam gerekiyordu.

Onlara bir sürpriz yapacaktım tatile götürecektim üçünü de ve eşit sikecektim ayrım yapmadan, o gün eve biraz geç gidecektim işlerimi bitirip tatile çıkabilmek için. Evde ise metreslerim karımı zorla becermeye başlamışlardı bile olanları sonra güvenlik kamerasından ve yatak odasına koyduğum fantezi kamerasından izledim. Salondaki masada başlamışlardı önce karımı masaya yatırıp elbiselerini yırtmış biri tutarken öbürü amını parmaklıyordu, yere atıp amlarını yalatıyorlar am ve göt deliğini parmaklayım orgazm etmeye çalışıyorlardı. İzlerken boşaldığım sahnelerdi, Reyhan ise bağırıyor yapamazsınız beni kocamdan soğutamazsınız diyordu.

Metresler ise bütün güçleri ile beceriyorlardı, o salonda tam üç kez boşaltılar Reyhanı zorla yatak odasına götürdüler sandalyeye bağlamışlardı. Götüne ve amına vibratör sokmuşlar porno film izletip karşısında sevişiyorlar Reyhan çığlıklar atarak boşalıyor, tamam bırakın Cengiz e elimi sürmem bu gece istediğiniz kadar siksin sizi çözün beni diyordu. Ama fahişeler doymak bilmiyordu Reyhanı resmen parçalamışlardı. Akşam olmuştu bütün işlerimi bitirdim güzel bir dağ evi kiralamıştım. Kızları bağırtarak sikecektim eve gittim Reyhan suratı asık karşıladı beni ne oldu diyordum, kızlardan korkusuna bir şey diyemiyordu anlamıştım.

Sizi tatile dağ evine götüreceğim dedim Züleyha ve Olcay sevinçten havalara uçmuş Reyhan ise tepki vermemişti. Yatak odasına çıktım Reyhan başta gelmek istemedi zorla kolundan tutup çıkardım söylemiyordu dövmeye başladım, dayak yiyor olanları anlatmıyordu aşağıya inip Züleyha ve Olcay ile konuşmak istedim. Onlarda bir şey anlatmadı onları da dövüyordum kimseden bilgi alamadım o sinirle yola çıktık, alışveriş yapmamız lazımda bir markette durdum ihtiyaçlar alındı ertesi gün varmıştık dağ evine. Yolda kızlara sırayla sikimi yalatmıştım eve girince şömineyi yaktım su için kazan vardı onu yaktım, duş almak istiyordum.

Kızlar yiyecek bir şeyler hazırlıyordu ben duşumu almıştım. Masaya oturdum gene her zamanki gibi üçü de bana elleri ile yediriyordu. Ama çok yorgun ve bitkindim yemek yedim televizyonun karşısında iki üç bira içtikten sonra yatağa zorla gittim, uymak istiyordum orospular beni bırakmıyor sikimi yalıyor becersene bizi diyordu. Uyanınca dedim uyuya kaldım kaldığımda üçü de yanımda çırılçıplak yatıyordu, kendime gelmiştim. Uyanın fahişeler dedim sikimi yalamaya başladılar. Reyhan ile öpüşüyorduk üçünün de amına koyacaktım zorlu bir sikiş için hazırdım. İlk önce Olcay dan başladım yatağa yatırıp sikiyordum, biri kafasını Olcay ın karnına koymuş ağzı açık bekliyor biri arkanda beni öpüyordu.

Sırayla yatırıp sikmeye devam ettim domaltmıştım üçünü de nefes aldırmadan sikiyordum ağızlarına veriyordum. Kızlar zevkten kulübeyi yıkacaktı çığlıkları ile beni sevdiklerini ve sik bizi diyorlardı. Üçünü üst üste koydum dolatma pozisyonunda sıra ile amlarını yaladım, en üste Züleyha vardı onun memeleri kocamandı onları sıkmak tokatlamak çok hoşuma gidiyordu. Reyhan da bir değişiklik yoktu fahişelerin planı tutmamıştı, halen istekliydi sıra ile üçünü de baştan aşağı sikiyordum. Züleyha ile öpüşüyordum kızlar nefes nefese kalmıştı bağırmaktan inlemekten Reyhan ve Olcay yere diz çöktü Züleyha ise ayakta tek bacağı havada sikiyordum.

Artık boşalacaktım bir saat den fazla olmuştu üçünü de sikiyordum, Züleyha da kızların yanına diz çöktü Olcay eline aldı sikimi üçünün de ağzı açık bekliyorlardı. Çekerek emerek boşaltılar beni üçünün de ağzına boşalmıştım. Bir hafta boyunca dağ evinde kaldık her gün her saat sikiş vardı sadece artık üçüne de eşit davranıyorum aralarında husumet olmuyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here