SİNEMA DA TANIŞTIĞIM KADINI PARA KARŞILIĞI SİKTİM

0
227

SİNEMA DA TANIŞTIĞIM KADINI PARA KARŞILIĞI SİKTİM

Kendi hayatını sürdüren bir gencim, annem babamı küçük yaşta kaybettiğim den hayatımı hep kendim kurdum. Askerden sonra tanıştığım benimle aynı kaderi paylaşan kız arkadaşım Nazan la beraber mutlu bir yuva hayali kurarken, kendimizi hayatın güzelliklerinden mahrum ettik. Nazan beni seks konusunda üzmeyen biriydi mutluyduk beraber yaşıyor ama hayatımızı tamamen bir düzene sokmadan evliliği düşünmüyorduk. Hayatımda olduğu için kaçamak yapmayı etik bulmuyordum, Nazan ı aldatmak doğru değildi zaten istediğim her şeyi veren beni mutlu etmesini bilen neşe dolu bir kızdı.

Bazen iş gereği şehir dışına çıkıyordu, istemediğim bir durumdu ama sonuçta işi buydu dışarıdan bakılınca oldukça monoton ve sıradan bir hayatım vardı. Ama mutluydum ilk tanışmamız hiç aklımdan çıkmaz aynı yerde çalışıyorduk o zaman kimsesiz olması erkeklerin hoşuna gidiyor, Nazan ı kullanabileceklerini sanıyorlardı. Bir gün müdürümüz Nazan ı sıkıştırırken gördüm ya bana istediğimi verirsin ya da seni kapının önüne koyarım diyordu. Nazan ağlıyor sizde hiç merhamet yok mu diyordu, müdür ben merhamet falan bilmem işine gelirse bugün benimle geleceksin yoksa kendine iş ara tazminatını da unut diyordu.

Müdür odasına gidince dayanamadım yanına gittim benimde kimsem olmadığından eziliyordum ama bu sefer ben onu ezecektim, yaptığın şeyi gördüm yanlış yapıyorsun o kızın peşini bırakmazsan senin için hiç iyi olmaz dedim. Sen beni tehdit mi ediyorsun piç dedi piç kelimesini duyunca kendimden geçiyordum. Müdüre odasında saldırdım üzerine atlamış yumrukluyordum kaçmaya çalışıyordu suratı kan içindeydi, tamam bırak yeter artık diyordu herkes başımıza toplandı ayırdılar ama ben hırsımı alamamıştım Nazan yanıma geldi durumu anlamıştı. Daha öncelerden ettiğimiz sohbetler vardı ikimizde aynıydık benim için bunu yapmana gerek yoktu dedi, o adam senin tek gözyaşı tanenden daha değerli değil dedim.

Dışarı çıktık işten kovulduğumuz kesindi ve iki saat sonra telefonla arandık ikimizde çıkarılmıştık Nazan ile birbirimize iyice ısınmaya başladık, kısa bir sürede de sevgili olduk. Nazan bana taşınmıştı üç aylık sevgililik süremizce ona dokunmamış ayrı yataklarda yatıyorduk, ikimizde iş bulmuş çalışıp para biriktiriyorduk. O gün benim doğum günümdü aramızda ufak bir kutlama yaptık beni kendi yatak odasına götürdü, seni seviyorum ve sana güveniyorum dedi beni öpmeye başlamıştı. Senin olmak istiyorum karı koca gibi olmak istiyorum seninle dedi, sevişmeye başladık Nazan daha önce herhangi bir ilişki yaşamamış bir bakire idi.

Çok nazik davranıyordum beni mutlu edebilmek için izlediği porno filimler den gördüklerini yapıyordu, amatördü ama hoşuma gidiyordu. O gece Nazan bakireliğini bana verdi ve sabah doğum günü hediyeni beğendin mi dedi, mutluyduk artık beraber yatıyorduk. Günlerimiz böylece geçiyordu, Nazan şehir dışına çıkması lazımdı on günlük bir işi vardı gitmişti. Yalnızdım gündüzleri iş geceleri sevgilim ile telefonda geçiyordum, o gün işteyken beklediğim bir film sinemaya gelmişti. Nazan ile konuştum filme gideceğim demiştim. Nazan ise yorgun olduğunu yatacağını söyledi sinemaya gitmiştim, film başlamak üzereydi salon oldukça boş idi yanımdaki koltuğa bir kadın oturdu.

Film başladı ama kadın telefonuyla uğraşıyor devamlı birileri ile mesajlaşıyordu bir sıkıntısı vardı. Ama anlamamıştım ara olmuştu birisine telefon açtı yarın sabah yola çıkması lazım olduğunu parasının ve kalacak yerin olmadığını söylüyordu. Karşısındaki olmaz diyordu sanırım, kadın lütfen diyordu filmin sonuna doğru telefonu bıraktı ağlıyordu üzülmüştüm aslında. Film bitmişti ama kadın halen ağlıyor ne yapacağım diye mırıldanıyordu, affedersiniz dedim istemeyerek kulak misafiri oldum zor durumdasınız isterseniz size yardımcı olabilirim. Çekinmenize gerek yok dedim kadın teşekkür ederim dedi, olmaz dedim artık bir kere söyledim tek başınıza ne yapacaksınız buyurun çıkalım dedim.

Ayağa kalkınca ışıklarda yanık olduğundan güzelliğini görmüştüm esmer güzeli çok hoş bir kadındı, aç olduğu her halinden belliydi buyurun bir şeyler yiyelim dedim. O kadar açmış ki hiç yok demedi yemekte durumunu anlattı evden kaçmış sevgilisi bu kadını sikip sokağa atmış, peş parasız evine gidecek otobüs parası olmadığından buradaki akrabalarını aramış kimse yardımcı olmamış. Üzülmüştüm tamam dedim bak bu gece bende kalırsın sabah senin biletini alırım evine dönersin dedim. Sevinçten gözleri büyüdü eve geldik iki gündür sokakta yattığını banyoyu kullanmak istediğini söyledi. Banyoyu gösterdim Nazan ı kıyafetlerinden ayarlayıp verdim, yıkanınca güzelliği tamamen ortaya çıkmıştı.

Acaba bana verir mi diye düşünüyordum bir yandan da bu nasıl iyilik yapmak diye kendime kızıyordum, sana yatağını göstereyim dedim odaya götürdüm. Burada yatarsın dedim yatağa oturdu tam çıkıyorken dur bekle dedi, yanıma gel diyordu heyecan sarmıştı beni elimi tuttu kimseye borçlu kalmam dedi saçmalama dedim bunun için sana para vermiyorum diyordum. O zaman bunun için olduğunu say dedi beni aşağıya çekti öpüşmeye başlamıştık, kulağıma eğilip beni bir fahişe olarak düşün dedi aklım gitmişti. Sikimi okşuyor memelerini dışarıya çıkarıyordu, eğilip yalamaya başladı pembe bir amı vardı yalamak istiyordum ama bir an önce içinde olmak istedim, yatağa yatırıp üstüne çıktım elleri ile omuzlarıma masaj yapıyordu.

Yavaşça içine girmeye başladım zevkten inliyordu sert bir şekilde vurmaya başladım verdiğin paranın karşılığını al amıma koy benim diyordu. Yan yatırıp ikiye katladım resmen içinden hiç çıkmıyordum, inlemesi beni tahrik ediyor sikmeye devam ediyordum. Üstüme çıkıp zıplamaya başladı memelerini okşuyordum oda benim göğüs bölgeme masaj yapıyordu. Domaltmıştım sikim ileri geri aralıksız sikmeye devam ediyordum, yorulmuştum artık önünü çevirip memelerine boşaldım. O gece sabaha kadar durmadan sikiştik sabah olmuştu otogara gittik biletini aldım yolculuk vakti gelmişti, telefon numarasını istedim. Dün gece borcumu ödedim sana dedi ve gitti iki gün sonra Nazan gelmişti korku ve mutluluk vardı içimde beş ay sonra evlendik. Kendime bir söz verdim artık karımı aldatmayacaktım. Bakalım sözümü

tutabilecek miyim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here