SINIFI GEÇMEK İÇİN SİKMEK GEREKLİYMİŞ

0
816

SINIFI GEÇMEK İÇİN SİKMEK GEREKLİYMİŞ

Okul yıllarım seks düşkünlüğüm yüzünden kötü geçmişti. Okulu bitirememiştim okul yıllarında yurt da kalmıyor bir arkadaşımla ev kiralamış beraber kalıyorduk. Arkadaşımda benim kafada idi, yurt saatini kaçıran kızlara, kapımız daima açıktı. Şartlar açık ve netti bizde kalacaksanız ve istediğimiz zaman seks yapacağız.. Hemen her gün geliyordu kızlar ders çalışmak yerine kızların üzerinde deneyler yapıyorduk. O sene son senemiz olduğunu biliyordum, üç senedir birinci sınıfta olduğum için, babam kesinlikle okul işi bitti diyecekti. Başlarda bu konfordan vazgeçmemek için derslere asılmış idim.

Sınıfı geçip okula devam yani sekse devam edecektim. Ama bu azmim kısa sürmüştü benden adam olmaz deyip, kitapları elimden attığım günü halen hatırlarım. Biz arkadaşımla yine aynı kafa takılmaya devam ediyorduk. Okulların bitmesine az bir zaman kalmıştı, artık toparlanalım dedik. Okul maceramız bitmişti. İkimizde okul biter bitmez askere gidecektik artık tescil yaptıramazdık, o akşam kapı çaldı. Arkadaş kızlar gelmiştir yine dedi, kapıyı açmaya gitti içeri fizik ve yabancı dil öğretmenleri girdi. Ayça ve Betül şaşırmıştım buyurun hocam dedim eğlenmeye geldik dediler, ne eğlenmesi hocam dedim. Bildiğin eğlence lan dedi ellerinde poşetler içlerinde bira çerez bize vermeye gelmişlerdi.

İkisinin de kafası güzeldi yarı çıplak bir halde koltuğa oturdular, her yerleri meydanda idi. Evet ne yapıyoruz şimdi diye sordu Ayça, bende siz ne isterseniz o olacak dedim. Biralarımızı içip eğlenmeye başladık. Kızlar bizim kucağımızda şarkı söylüyorlar öpüyorlardı. Ayça beni seçmişti eteğinden içeri elimi soktum amı su içindeydi. Yavaş ol bakalım dedi her şeyin bir zamanı var, dans etmeye başladı kızlar. Birbirleri ile çok samimiydiler öpüşüyorlar birbirlerini okşuyorlardı. Artık dayanamıyordum iki azgın öğretmen karşımda birbirlerini yiyorlardı. Bira içmekten kafam dönmeye başlamıştı kendimi bastırmak için hiç durmadan içiyordum.

Artık ne olacaksa olsun dedim ayağa kalkıp Ayçayı kucağıma aldım, beni banyoya götür bakalım dedi. kızları banyoya kadar kucağımızda taşıdık. Şimdi burada bizi izleyin dediler duşa girip birbirlerinin amını yalıyorlardı. Tam bir işkence idi duştan çıktılar oturma odasına götürün bizi dediler. Köle gibi kullanıyorlardı bizi, orospular koltuklara oturduk kızlar sikimizi okşamaya başladı. Burada yapacağız bizi burada değiştirip sikeceksiniz tamamı dediler, bize her yol uyardı siklerimizi çıkarıp okşamaya başladılar. Ayça bana sakso çekiyordu iki fahişe sik yalıyor birbirlerini değiştiriyordu. İkisi de koltuğa yattı bacakları havada amlarının sikilmesini bekliyordu. Bizde kızları önce yalamaya başladık. Zevkten birbirleri ile öpüşüyorlardı, artık sikme zamanı gelmişti.

Ayçanın amına dayamış idim içine girmeye başladım, ince bir çığlık attı sert ol dedi, canımı daha çok yak diyordu. Amına sert ve hızlı bir şekilde girdim, dibine kadar batırmıştım sikimi. Kızların inlemesi yükselmiş birbirlerini okşamaya başlamışlardı. Betül değişik artık dedi hemen eş değiştirmiştik pozisyonu bozmuyor idik. Betül ün amı daha dardı Ayçaya göre bütün gücümle yükleniyor idim. Kızlar pozisyon değiştirmek istedi Betül domalıp Ayça ise tamamen uzanmıştı. Suratları birbirlerine bakıyordu, biz onları sikerken onlar öpüşüyor memelerini emiyordu. Ayça beni yere yatırdı üzerime çıkıp sik imi içine alıp zıplamaya başladı. Betül ise arkadaşıma sakso çekiyordu.

Kızlar kudurmuş köpek gibiydiler, kaç kere boşaldılar sayamadım. İkisini de değişik pozisyonlarda değiştirerek sik meye devam ettik. Suratlarına boşaldığı mız zaman biz bitmiştik bile bu seks sabaha kadar kızların zorlamasıyla devam etti. İki gün sonra okula gittiğimizde şok olmuştuk ikimizde bütün derslerden geçmiştik. Amına koyayım dedim daha önce neredeydiniz bir sik sayesinde hiç girmediğimiz derslerden tam not almıştık Ayça ve Betül halletmişti. Okullar başladığında Ayça ve Betül okulda yoktu başka okullara gitmişlerdi. Tabi biz yine sınıfta kalmış okula ve seks dolu günlere veda etmiştik…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here