ŞOFÖRÜM EŞİME SULANINCA CAZASINI KARISININ GÖTÜNE KESTİM

0
1390

ŞOFÖRÜM EŞİME SULANINCA CAZASINI KARISININ GÖTÜNE KESTİM

Merhaba ben Tolga 41 yaşında bir iş adamıyım, küçükken babamın küçük bakkalından bugünkü servetime geldim. Kendime sürekli hedefler koyarak her işin altından kalktım eşim ile yirmili yaşların sonunda tanışmış ve birbirimizi çok sevmiştik. Hemen evlendik iki çocuk verdi bana birbirimize olan aşkımız her gün daha da büyüyor, eşimin bana verdiği destekle bugünkü seviyeme yükseliyordum. Eşimi hiç aldatmadım ona olan saygım ve sevgim bunun her zaman önüne geçti, birbirimizi sever ve korurduk. Pek çok sekreterim oldu seksi ve ateşli kızlardı kendilerini siktirmek için ellerinden geleni yapıyorlar bana metres olabilmek için adeta yarışıyorlardı.

Her zaman eşime olan sevgim beni frenliyordu bekarlık döneminde de zaten çok çapkın bir adam sayılmazdım, dediğim gibi hedeflerim vardı. Askerlik dönemim bitmiş evime gelmiştim beklide hayatımdaki evlilik öncesi tek düzgün ilişkim Arzu isminde bir kızla idi, arkadaş çevresinde tanışmıştık. Tekstil işi ile uğraşan bir ev kızı görünümünde fahişenin tekiydi sonradan öğrenmiştim, yatmadığı adam kalmamış meğer Arzu ile günümüzü gün ediyor ona olan aşkımı bir fahişe olduğundan habersiz içimde büyütüyordum. Hedeflerimi askıya almış Arzu ile günlerimi geçiriyorken evlilik teklifi yapmayı düşünüyordum.

Bizi tanıştıran arkadaşıma durumu anlattım bana acele etme hiç iyi şeyler duymuyorum Arzu hakkında demişti, milletin dedikodusudur dedim. Sen gene de bekle bunca yıllık arkadaşız benim yüzümden sıkıntı yaşamanı istemem dedi, içime bir kurt düşürmüştü içime kemiriyor Arzu ya sormak istiyordum. Ama kırılmasından benden soğumasından korkuyor sabırsızca arkadaşımı bekliyordum, üç veya dört gün sonra arkadaşım aradı bizim mahalleye gel konuşacaklarımız var dedi. Hemen yola çıktım arkadaşımın yanında tanımadığım Sema isimli bir kız vardı, Arzuyu iyi tanıdığını söylüyordu.

Sema bana her şeyi anlatmaya başladı yıkılmıştım böyle bir şey olamaz diyordum, Sema o kız tam bir orospudur yatmadığı adam kalmadı. Büyük ihtimalle kendisini sana yamayacak dikkatli ol dedi, oturduğum yerden kalkamadım ispatlaya bilir misin dedim. Evet tanıdığım biri var bekle çağırıyım gelsin dedim, yirmi yaşında biri geldi Arzunun eski sevgilisiyim evet beraber olduk dedi. Olduğumuzda bakire değildi dedi ben ise halen inanamıyordum istersen arayayım dinle demişti, aradı Arzuya sikiş günlerinden bahsediyordu Arzu ise onlar geçmişte kaldı benimle evlenecek bir sazan buldum dedi.

Çok kırgındım o akşam Arzuyu işten aldım sahil kenarına gittim kuytu bir yer bulup Arzuya sokulmaya başladım, amacım sikip bırakmaktı. Zorda olsa Arzu bana amını verdi ve o dakika o fahişeyi terk ettim, artık evlenmem derken eşimle tanıştım ve evlendim. İşlerim büyüdü Arzu ise bir randevu evinde çalıştığını öğrendim hakkettiğini bulmuştu orospu, yıllar böylece geçti. Uzun süre benim makam şoförlüğümü yapan İsmet dayı artık emekli olmak istediğini çok yorulduğunu söyledi, ben senin gibi güveneceğim birini bulamam olmaz dedim. Sen merak etme patron dedi benim bir yeğenim var yetiştiririm güvenebileceğin biri dedi.

Sonuçta yeğeni idi tamam dedim yeğeni Adnan ile beni tanıştırdı 24 yaşında iyi bir gençti başı önünde evli karı kızla işi olmayan işini severek yapacak bir genç olduğunu söyledi İsmet dayı sen kefilsen sorun yok dedim. Aradan üç ay geçmişti İsmet dayı gitti bazen eşimin işleri olur şoförü çağırırdı, bir gün eve geldim eşim bana Adnan nın işten çıkar dedi. Neden ne oldu dedim bir şey söylemiyordu sadece çıkar gitsin dedi, olmaz bana bir neden söylemelisin dedim. Evde çalışan hizmetçi Açelya bana durumu anlattı Adnan şerefsizi eşime asılmış, beynimden vuruldum amına koyacaktım piçin hemen evine gittim.

Eşim İsmet dayıyı arayıp durumu bildirmiş Adnan a evden kaç ananı siker yoksa senin demiş İsmet dayı, eve gitmiştim kapıyı çaldım. Karısı açtı kocan nerede dedim kaçtı dedi inanmadım eve girdim, ara orospu çocuğunu gelsin dedim tabiî ki açmadı. Karısına döndüm cezayı sana kestim bana götünü vereceksin dedim, yapmayın falan diyordu ama artık benim gözüm dönmüştü. Kadın fazla itiraz etmedi ama götten yapmayın demişti hayır götünü sikeceğim dedim, soyunmasını izliyordum bembeyaz bir vücudu vardı çıkık götü yuvarlak kalçaları iri memeleri ile sikimi hemen kaldırdı.

Gel buraya sikimi yala dedim bana sakso çekmeye başladı bilerek yapıyordu ve istekliydi zorlamıyordum neredeyse hiç yani bir tecavüz değil sadece seks idi, saçlarından kaldırıp koltuğa domalttım. Ufacık bir deliği vardı masada duran kremi deliğine boşaltıp sikimi dayamıştım, gergindi amdan olmaz mı diyordu halen olmaz dedim. İçine girmeye başlayınca çığlık atmaya başladı acıdan gözlerinden yaşlar geliyordu, dibine kadar batırdım bütün hırsımla pompalıyordum götüne. Artık rahatlamaya başlamıştı sırt üstü yatırdım bacaklarını katlayıp götüne saplamaya devam ettim zevkten inlerken altımda yılan gibi kıvranıyordu.

Acımadan sikiyordum ama kadın zevk alıyor amını okşuyor parmaklıyordu çok uzun zamandır, böyle sikilmemiştim teşekkür ederim diyordu orospu bana götünden çıkarıp ağzına veriyor değişik pozisyonlarda sikmeye devam ediyordum. Eşimi aldatmanın hissi beni daha çok tahrik etmişti iri memelerinin üzerine boşalarak, işimi bitirdim kadın ise gitmemem için bana yalvarıyordu adeta olmaz deyip evime gittim. Eşim suratıma bakınca utanıyordum ama intikamımı almıştım evdeki hizmetçinin ağabeyini on gün sonra işe aldım durumu anlattım bana güvene bilirsiniz dedi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here