TEK EŞLİLİĞE KARŞI OLAN SEVGİLİMİN SEKS FANTEZİLERİ

0
493

TEK EŞLİLİĞE KARŞI OLAN SEVGİLİMİN SEKS FANTEZİLERİ

Kendi ayaklarımın üzerinde durduğumdan beri kendi işlerimi yaptım hiçbir zaman el kapılarında kendimi parçalamadım. Bu yüzdende hep bir adım önde olmayı başardım, normal hayatımda ve seks hayatımda. Kaçan kovalanır formülüne hiçbir zaman inanmadım, kendi yöntemlerim ve kendi arzularım ile devamlı hareket ettim. Beğendiğim bir kadın olursa her yolu denedim onu elde edebilmek adına çoğu zaman başarılı oldum, seks benim için sadece sikişmek değil bir aşk olmuştu her zaman sadece partnerimin amına girmek ağzına vermek olmadı.

Bir aşkla tutku ile yaptığım seksler beni arzularımın şelalesine itiyor açlığımı tıka basa doyuruyordu, tek eşliliğe de inancım olmadığı için uzun vadeli birlikteliklerden kaçınır evliliği ise hiç düşünmezdim. Bu nedenle düzenli bir hayat kurmak gibi bir lüksüm olmadı hiç maddi rahatlığım ve belki de aşırı egom beni bu yola itti, o sene biraz kafa dağıtmak için güneye inmeye karar verdim. Yanıma yeni tanıştığım Öykü yü alacaktım daha yeni tanıştığım bir kızdı uzun boylu sarışın seksi bir hatun idi, 23 yaşında olan Öykü adeta bir taş bebek gibiydi. Ailesi tarafından rahat yetiştirilmiş özgür bir kızdı.

Beraber tatile çıkmıştık güzel büyük bir otele gittik kendimize rahat bir ortam hazırlayıp tatilimizi deniz alkol ve seks üçlüsü ile geçirecektik, tatil on numara giderken Öykü nün yatak da resmen fırtınalar yaratması beni benden alıyordu. Yaşına göre profesyonel bir porno yıldızı gibiydi, seks konusunda adeta bilmediği hiçbir şey yoktu. Yatağın hakimi olmayı seven sikiş dersi veren bir taş bebek idi yuvarlak kalçaları beni etkiler küçük göt deliğini yalamaya bayılırdım. Tatilimizin üçüncü günü idi Öykü bana bir fantezi yaşamak istiyorum dedi, merakla nedir dedim.

Bir tekne kirala ıssız bir koya gidelim dedi hemen otelden kullanabileceğim bir tekne kiraladım, yalnız kalabileceğimiz koyları öğrendim. Öykü ile koya gitmiştik fantezisi ilginçti denizde götten sikilmek istiyordu, bağırarak becerilmek özgürce sikilmek istiyordu. Zor bir durumdu Öykü nün götüne koca sikimi denizde nasıl sokacaktım acaba, Öykü sen sıkıntı yapma ben hallederim dedi. Burada bile üstünlüğü ele geçirmeyi başarmıştı teknede bir süre sevişmiş ve Öykü bana efsane bir sakso çekmişti, çırılçıplak denize girmiştik suyun içinde bile sikimi yalıyordu.

Arkasını döndü parmaklarını götüme geçir aşkım dedi genişlet o küçücük deliğimi diyordu, parmaklarımı daldırdım Öykü nün çığlıkları koyda yankılanıyor adeta bir şölen havasına dönüyordu. Bir süre sonra suyun içinde sikimi okşayarak götüne yerleştirdi Öykü içine girerken aldığım hazzı hiçbir zaman almamıştım, dibine kadar oturdum bütün gücümle sikiyordum Öykü ise daha çok daha çok diye bağırıyordu. Memelerini sıkıyor dayanamıyorum çok güzel diyor amını parmaklıyordu, götünü parçalarcasına sikerken Öykü ise sakın içime boşalma ağzıma boşal götümün tadına bakacağım diyerek beni daha çok tahrik ediyordu.

Artık sikişin sonuna gelmiştim boşalacağım orospu dedim Öykü hemen kafasını suya sokup sikimi ağzına aldı, içimde ne varsa Öykü nün ağzına bırakmıştım. Tekneye çıktığımızda bile sikimi yalamayı ihmal etmiyordu. O gün o koyda sabahladık aralıksız sevişiyor sikişiyorduk sabah olmuş otele dönmüştük, fahişe halen doymadım diyordu. Üzerime çıkmış artık kalkmayan sikimi içine alıyor beni tahrik etmenin peşine düşmüştü, üzerimden atıp yeter amına koyduğumun öldürecek misin beni dedim. Otelde bir haftadan fazla kaldık her gün Öykünün değişik fantezileri ile değişik seks maceraları yaşadık.

Eve döndüğümüzde aklımdaki fikirler değişmeye başlamıştı, Öykü ye aşık olamaya başlıyordum. Öykü ise bana arkadaşlarını kuzenlerini getirip grup seks yaptırıyor tek eşli olma sakın diyordu…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here