TEMİZLİKCİSİ OLDUĞUM EVİN OĞLUNA BANYODA AMIMI GÖTÜMÜ DAĞITTIRDIM

0
150

TEMİZLİKCİSİ OLDUĞUM EVİN OĞLUNA BANYODA AMIMI GÖTÜMÜ DAĞITTIRDIM

Merhabalar ben Ceren 25 yaşında evli bir çocuk annesi uzun boylu yuvarlak hatlı seksi bir kadınım. Eşim ile 18 yaşında tanışıp bir yıl içinde evlenmiştik eşimin maddi durumu çok iyi idi kendisine ait bir şirketi vardı. Büyük güzel havuzlu bir villada yaşıyor maddi olarak hiçbir sıkıntı yaşamıyorduk. Ama işler hep böyle gitmiyor eşimin işleri gün geçtikçe kötüye gidiyordu, evi arabaları ve benim takılarımı satmak zorunda kalmıştık. Bir türlü eşim işleri düzeltemiyor gün geçtikçe daha kötüye gidiyordu.

Zengin arkadaşları yardım etmiyor ve şerefsizce bana yürüyorlardı, kocanın kurtarırız ama her şeyin karşılığı var diyorlardı. Böyle pislik heriflerin altına yatacağıma gece kondu da yaşarım diyordum, beklediğimiz olmuştu eşim bir gün geldi ve iflas verdim dedi. Borçlar çoktu haciz için geliyorlardı resmen evde hiçbir şey kalmamıştı, borçlar bitmiyor eşim ise ne yapacağını bilmiyordu. Bir süre eşimin ailesinin yanında yaşamaya karar vermiştik eşimin küçük kardeşi ise beni hiç rahat bırakmıyor devamlı taciz ediyordu.

Bu durumu eşime anlatamıyordum morali zaten bozuktu sıkıntı vermek kardeşleri birbirlerine düşürmek istemiyordum. Şerefsiz Metin ise beni nerde yalnız görse resmen üzerime atlıyordu, bana ver şu istediğimi artık dedi. Ağabeyimden boşanırsın sana bir ev satın alırım çocuğunla bu sefaletten kurtulursun diyordu, bende o kadar paran varsa ağabeyine yardım diyordum. Metin istersen onun bütün borcunu öderim diyordu ama önce benim istediğimi ver diyerek benle pazarlık ediyordu.

Daha fazla dayanamamış durumu kayın babama anlatmıştım kayınbabam ise kocana bir şey söyleme Metin ile birlikte ol dedi. Şok olmuştum adeta eşim ile konuştum bu evde kalmak istemiyorum dedim, ya bir ev bulursun yada ben babamın evine giderim diyordum. Eşim aslında kardeşinin durumunun farkındaydı ama sesini çıkarmıyordu. Metin eşime arada harçlık niyetine para veriyordu, eşimin işine geliyordu benim tehditlerim sonucunda eşim bir ev kiralamıştı. Durumun böyle gitmeyeceğini anlamıştım bende çalışmaya karar verdim.

İlk okul mevzunu bir kadındım ne iş yapacaktım önce bir fabrikaya girdim bütün her kez bana askıntı oluyordu. Zaten çocuğum için vardiyalı bir işte çalışamıyordum işi bırakıp bir arkadaşıma gittim, bana pavyonda bir iş bulabileceğini güzelliğimi kullanırsam yakız zamanda feraha kavuşacağımı anlattı. Kabul etmedim sonra gündelik temizlik işi var dedi istesen ayarlarım diyordu, temizlik işini kabul ettim ertesi gün beni bir eve yolladı. Ellili yaşlarda bir kadının eviydi 22 yaşında oğluyla beraber oturuyorlardı, temizliğini yapmış işimi bitirmiştim.

Kadın benden memnun olmuştu yarın gene gel dedi ertesi gün gittiğimde kadın bana bir teklifte bulundu, sabit benle çalış dedi gene işini bitirince evine gidersin sigortada yaparım sana demişti. Kabul etmiştim maaşta anlaştık her gün düzenli gelip temizliğimi yapacaktım benim için daha iyi olmuştu her gün değişik evlere gitmektense sabit iş benim için daha iyi olacaktı. Ev sahibinin oğlu Rafet ise 22 yaşında çok edepli sesiz birisiydi, benimle her zaman abla diyerek konuşur temizlik esnasında asla odasından çıkmazdı.

Hukuk fakültesi öğrencisi yakışıklı bir gençti asla bana yürümeyen asılmayan biriydi, seviyordum Rafet i bana karşı çok iyi olması ve askıntı olmaması hoşuma gidiyordu. Bir gün giderken kızımı bırakacak bir yer bulamamıştım yanımda götürmek zorunda kaldım, Rafet bütün gün kızımla ilgilenmiş kendi odasında televizyon izletip oyun oynamıştı hatta kızıma dışarıdan yemek bile söylemişti. Nedense o gün Rafet e biraz yükselmiştim eşim ise beni çalışmamı resmen fırsat bilerek bütün gününü kahvede geçiriyor iş bulamadım diyordu.

Bu yüzden eşime çok kızgındım neredeyse aradan bir yıl geçmişti hiçbir iş yaptığı yoktu biriktirdiğim bütün parayı kumarda yemeye başlamıştı. Artık dayanamıyordum konuşmaya başlamıştık bir akşam ortam hararetleniyordu, bana bir kere Metin ile birlikte olmak zor geldi dimi sana dedi. Birlikte olsaydın bütün borçlarımızı kapatacak bana sermaye verecekti deyince dayanamadım, ertesi gün bütün eşyalarımı toplayım kızımı da aldım yanıma baba evine geri dönemezdim babam sorunlu bir kişi idi beni asla eve almazdı.

Çalıştığım eve gittim ev sahibinden önce Rafet ile konuştum sorun yapma tanıdığım avukat arkadaşlarım var boşanırsın tek celsede dedi. Annemle konuşurum kızınla beraber burada yaşarsınız üzülmene değmez dedi, annesi ile konuşmuş bizim evde kalma işimizi halletmişti kızımla beraber başımızı sokacağımız bir yerimiz vardı. Rafet avukat arkadaşını ayarlamış benim boşanma işimi hallediyordu, eşim ise bir kere kapıya gelmişti Rafet eşi etraftaki arkadaşlarına sağlam bir şekilde dövdürmüştü.

Rafet den artık iyice etkilenmeye başlamıştım uzun süredir ise seks yapmamam beni Rafet e daha fazla yaklaştırıyordu, bütün dişiliğimi kullanıyordum Rafet i etkilemek için ama Rafet hiç oralı olmuyor hatta suratıma bile bakmıyordu. Terbiyesini asla bozmuyordu artık Rafet ile birlikte olmayı kafaya koymuştum ne yapacak yapacak Rafet ile sevişecektim. Hiçbir beklentim yoktu maddi olarak etkilenmiştim sadece, bir gün kızı okula götürmüştüm ev sahibimiz ise şehir dışındaydı. Bu benim için büyük bir fırsattı Rafet uyanınca duşa girer kahvaltısını yapar ve okula yada staj yaptığı şirkete giderdi.

Rafet uyanmadan ben kendi hazırlığımı yapmıştım seksi iç çamaşırlarımı giyinmiş elimden geldiği kadar seksi olmuştum, Rafet uyanmış duşa girmişti hemen banyoya girip duşa kabini açtım. Refet abla ne yapıyorsun sen dedi kapıyı kapatmaya çalışıyordu ben ise sıkıca tutuyordum, içeri girdim başlatma lan ablana dedim sen ne biçim erkeksin ağzına giriyorum senin suratım bakmıyorsun diyordum. Abla ben sana bunun için yardım etmedim falan derken dudaklarına yapıştım.

Rafet yapmayalım falan derken ben sakso ya başlamıştım bile Rafet kendisini salmıştı beni ayağa kaldırıp sen istedin dedi. Benimde gözüm sende idi ama bir türlü fırsat bulamıyordum deyip dudaklarıma yapıştı, her yerimi okşayarak beni soyuyordu yere yatırıp bacaklarımı ayırdı üzerimize duştan su akarken Refet amımı yalayarak çok tatlısın diyordu. Artık tamamen kendimi bırakmıştım azgınlığımdan sularım akıyordu, Rafet amımı götümü yalayarak memelerimi okşamaya devam etti. Dizlerinin üzerine oturdu koca sikini amıma dayamıştı heyecandan her yerim titriyordu.

İçime girmeye başladığında canımın yanması zevkimin üzerine çıkamıyordu, Rafet içime tamamen girmiş ileri geri pompalarken tek elli ile götümü parmaklıyordu. Zevkten bayılacaktım artık arkamı dönüp domaldım, Rafet azgın bir boğa gibi beni sikmeye devam ederken ben zevk inlemeleri ile onu tahrik ediyordum. Rafet ise aralıksız pompalamaya devam ederken beni ayağa kaldırıp güçlü kolları ile ayaklarımı yerden kesmiş duvara dayayarak sikmeye devam ediyordu. Boynuna sarılmış her yerini öpüyor kendimi sikilmekten alamıyordum hiç bitmesini istemiyordum, beni yere bıraktığında ben sakso çekmeye devam ettim taşaklarına kadar yalıyordum.

Artık zevk mutluluk heyecan hepsi birbirine karışmıştı uzun süredir yaşamadığım bir tadı bir banyo küvetinde yaşıyordum. Refet i köşeye doğru oturtup üzerine çıktım sikini içime alıp boynuna sıkıca sarılmıştım, bütün gücümle zıplayarak kendimi becermeye devam ettim. Pozisyonları Rafet sürekli değiştiriyordu, bir süre sonra götüme girmeye çalıştığını fark ettim. Götüme biraz sabun sürerek rahat girmesini sağladım o acıyı ve zevki asla unutamam, koca siki götüme saplamıştı bir süre gidip geldikten sonra götümün içine boşaldı.

O gün kızım okuldan gelene kadar seviştik Rafet ile geceleri kızımı uyutup yanına gidiyordum, artık hep beraber uyumaya başlamıştık. Rafet bana tamamen alışmış okuldan çıkar çıkmaz eve geliyordu, yaklaşık beş ay sonra bana evlenme teklifinde bulundu kabul etmedim. Annesinin yanlış anlamasını istemiyorum Rafet ise annemle ben konuştum her şeyi biliyor ve kabul ediyor dedi. Şimdi evliyiz ve Rafet okulu bitirip avukat oldu kaynanam bize bir villa aldı ben eski günlerime dönerken eski eşim ve ailesi tamamen battığını şerefsiz Metin ise bir pavyonda kapı fedaisi olduğunu öğrendim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here