TEYZEMİN MİLF ARKADAŞINI ÇAMAŞIRHENEDE SİKTİM

0
506

TEYZEMİN MİLF ARKADAŞINI ÇAMAŞIRHENEDE SİKTİM

Ben Bartu 25 yaşında bakımlı ve yakışıklı bir gencim kendimi fazla tanıtmaya gerek duymuyorum. Ailemi çocuk yaşta kaybetmiştim beni teyzem büyüttü bende ona karşı göstereceğim bütün saygı ve sevgimi gösteriyordum, eniştemin kendine ait şirketleri vardı. Çocukları olmadığı için beni çocuklarının yerine koymuşlardı ama ben saygımı ve sevgimi asla yetirmiyordum onlara karşı, okulum bitmiş eniştemin yanında çalışmaya başlamıştım. Eniştem ise bunu istemiyor git istediğin gibi yaşa hayatın tadını çıkar diyordu, beni maddi olarak aşırı derecede desteklen teyzem ve enişteme her zaman gerek yok size olan borcumu böyle ödeyeyim diyordum.

Her zaman bize bir borcun yok diyorlardı ama sonuçta ben onların yeğeniydim bunu hiçbir zaman unutmadım. Üniversite den tanıştığım çok sevimli bir kız arkadaşım vardı Cansu ile yaklaşık iki yıldır sevgiliydik, sevgimiz gerçekten büyük bir aşktı kendimize saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşıyorduk. Zaman geçerken Cansu bana daha farklı yaklaşıyor her zaman benimle birlikte olmak istiyordu, ben ise zamanın bize ne göstereceğini bilmeden böyle bir ilişkiye girerek Cansu yu hüsrana uğratmak istemiyordum.

Tabi ki bir yandan da erkeklik hormonlarım beni bırakmıyor devamlı üzerime geliyordu, bu konuyu ucuz kızlarla hallederken Cansu bu konuda çok üzerime geliyor benimde ihtiyaçlarım var diyordu. Yanlış bir şey yapmak istemiyor hatta Cansu yu kırmak hiç istemiyordum, zaman geçerken artık bir karar vermem lazımdı, sevdiğim kız benden istediğini alamazsa beni terk edecekti. Bende bu duruma bir çare bulamıyordum Cansu nun istediği oluyordu sen nasıl istersen dedim, birlikte olacaktık. O gece garip bir heyecan vardı üzerimde istediğim bu muydu acaba diye düşünmeden duramıyordum.

Cansu nun yanına gitmiştim kendisine ait bir evi vardı benimle orada buluşacaktı eve gittiğimde Cansu oradaydı, benim için hazırlanmış süslenmiş seks kıyafetleri ile göz dolduruyordu. Hiç beklemeden üzerime atladı öpüşmesi bile değişmişti seni istiyorum sadece diyordu, kucağımda yatak odasına kadar götürdüm. Kibar olmak istiyordum ama Cansu bu kibarlığımdan anlamıyor sert olmam için her yolu deniyordu bakire olduğuna bile neredeyse inanmayacaktım. Benim sevdiğim kız resmen gitmiş yerine ucuz bir fahişe gelmişti yatağa uzandım ve Cansu sikimi yalamaya başladı.

Daha öncelerden de bana sakso çekmişti ama bu sefer başka bir Cansu vardı sanki, yatağa yatırıp amına girmeye başladığımda Cansu çığlık atmaya başladı. Bakireliği bozuluyordu o gece Cansu kızlığını bana vermiş ve rahatlamıştı, artık her gün beraber oluyorduk. İki ay sonra Cansu ailesi ile yurt dışına tatile gitti, Cansu nun gitmesi ile azgınlığım bir ada tavan yaptı. Vücudum sekse çok fena alışmıştı seks olmadan adeta yerimde duramıyordum, düz duvara tırmanıyor kendime hakim olamıyordum. Ucuz kızlar fahişeler beni Cansu gibi tatmin edemiyordu.

Bir gün eve geldiğimde orta yaşlarda sarışın yuvarlak hatlı bir hatun gördüm üzerinde dar bir kot pantolon ile yuvarlak kalçalarını sergiliyordu adeta. Teyzemin bir arkadaşı olduğunu söyledi tanıştık adı Meltem imiş 48 yaşında olgun bir kadındı, görür görmez resmen boşaldım diye bilirim beni benden almış kendimden geçirmişti. Vakit geçerken Meltem in ortalarda gezmesi kendisini sergilemesine dayanamıyordum, şehir dışından gelmişti bir süre kalacağı için mutluydum. O gün teyzem hastaneye gitmişti kesinlikle o gün gelmeyeceğini biliyordum bende boş durmak istemiyordum.

Melteme zaten iki gündür işliyordum o gün benim için çok önemli idi ne yapıp yapacak Melteme sahip olacaktım. Orospunun hareketleri bir vereceğim gibiydi bir olmaz derdi duşa girdim üzerimde sadece bir havlu ile çıkmıştım, Meltem mutfakta telefonla konuşuyordu gözümü karartıp yanına gittim. Meltem bana bakarken havluyu indirip sikimi gösterdim bir anda telefonla konuşurken bana sakso çekmeye başladı, oldukça kolay olmuştu hem sikimi yalıyor hemde telefonuna cevap verebiliyordu.

Telefonu kapatınca daha fazla sikime yumuldu saçlarından tutup çamaşırhaneye götürdüm Meltemi sikmenin isteği ile içimde fırtınalar kopuyordu. Sikimi yalatmaya devam edip sırt üstü yere yatırdım bacaklarının arasına girdiğimde amının sıcaklığı bacaklarına vurmuştu. İçine girmeye başladığımda inlemeleri ile beni tahrik etmeye devam ediyordu, üzerinde Melteme pompalarken sikimin dışarı çıkmasını hiç istemiyordum.

Ayağa kaldırıp çamaşır makinasına dayadım içine girerken aldığım zevkin sınırı yoktu Meltem seks konusunda oldukça tecrübeli idi ve bunu kullanmaktan hiç çekinmiyordu. Üzerime çıktı sikimi tek seferde içine almıştı, sikişmeye doyamayan aç bir kadındı üzerimde zıplarken iri memeleri adeta kafasına kadar değiyordu. Saçlarından kendime kadar çektim memelerini emmeye başladım, Meltem yavaş ol hayvan süt çıkaracaksın diyordu.

Göt deliğini parmaklamaya başlamıştım parmağımın içinde olmasından çok zevk almaya başlamıştı, dibine kadar sokuyor aralıksız sikiyordum. Meltem artık boşal hayvan gibisin yetişemiyorum sana zaten teyzen gelecek erkeğim diyordu. Beni ayağa kaldırıp ağzına aldı yalamaya başlayarak beni boşaltacaktı, ve sonunda dayanamayıp ağzına boşaldım Meltem hemen duşa girdi. Ben ise halen açlığımı doyuramamıştım o gece herkes uyuyunca Meltem yanıma geldi sabaha kadar seviştik. Şimdi ben Cansu ile nişanlıyım ama arada Meltemin yanına gitmeyi ihmal etmiyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here