ÜST KAT KOMŞUMUN GÖTÜNÜ MINDAR ETTİM

0
277

ÜST KAT KOMŞUMUN GÖTÜNÜ MINDAR ETTİM

Merhaba değerli okurlar ben Süleyman 26 yaşında bir inşaat mühendisiyim, çalıştığım şirket tarafından Almanya da bir şantiyeye gönderilmiştim. O yıl belki de benim hayatımı tamamen değiştirecek olan bir projeydi bu benim için kendimi, ülkemde özellikle seks konusunda hep eksik hissederdim. Ama başımdan geçen olaylardan sonra eksik olan ben değil kızların olduğunu anladım bizler hep naz kapris denilen kızların silahının önündeymişiz.

Avrupa bu konuda oldukça şeffaf bir yer bir erkeğin öz güvenini kazanabileceği bir yer olan bambaşka bir yer Avrupa. Benim içinde aynen öyle olmuştu neden bilmem ama oranın havasından mı suyundan mı bir öz güven patlaması yaşıyordum. Bu beni her geçen gün daha çok isteğe sevk ederken kendime yeni hedefler belirlemeye bile başlamıştım. Günlerim şantiyede sadece 3 4 saat geçerken Almanya da girmediğim çıkmadığım ortam kalmamıştı, orada yaşayan kendi vatandaşlarım ile tanışmış daha fazla yol kat etmiştim.

Evet orada yaşayan kendi ülkemin kızları bile tirip atmayı marifet sanırken çoğu kız bu yüzden evde kalmış, veya memleketindeki yakın akrabası ile evlendirilmişti. Üzülüyordum aslında ot gibi yaşıyor ve istemedikleri bir erkek ile evlendiriliyorlardı, belki de hiç tanımadıkları görmedikleri biri ile evlenmek Avrupa nın ortasında böyle yaşamak hayattan sadece tirip atmak için vaz geçen zavallı kızlar. Halen daha onlara üzülürüm o aralar Helga diye sarışın koca memeli bir Alman kızla tanışmıştım Helga daha 24 yaşında olmasına rağmen, seks konusunda çok iddalı ve cömert idi.

Seks yapmayı bir sanata çevirmişti adeta bembeyaz vücudu yuvarlak hatları ile sanki büyüleyici bir güzelliğe sahip idi. Seks konusunda ise yatak odasının kraliçesi ve gerçek bir hocasıydı. Helga dan seks konusunda çok şeyler öğrenmiştim artık seks benim için her anı değişik duygular beslen bir hobi olmuştu. Helga ile takılırken kıskanmıyor ama bana olan ilgisini de saklamıyordu, bu arada yaşadığım apartmanda benden başka bir Türk aile daha vardı. 23 yaşında ikiz kızları ile yaşıyorlardı evin hanımı Ayten ise 45 yaşında uzun boylu affet bir dişiydi, yatak odalarımız altlı üstlüydü kocasıyla sevişmesini zevkle dinlerdim.

Ayten bütün dişiliğini kullanırdı kocası o aralar memleketine gitmesi lazımdı Ayten ile selamlaşırdık. Bir iki kere evime gelmişliği bana yemek getir mişliği vardı seksi olduğu kadar da iyi bir insandı, onu sikmeyi çok istiyordum ama nedense suratına bakınca kendimden geçiyordum. O hafta dediğim gibi kocası memleketine gitti Ayten kızları ile yalnız kalmışlardı, ertesi akşam kapım çalıntı Helga geldiğini sandım. Kapıyı açınca Ayten ve kızlarını gördüm Ayten ağlamaklıydı sorun mu var dedim içeri girebilir miyiz dedi.

Tabi gelin dedim kızlar içeri girdi alt Alman komşu Ayten nin kocası gidince kapıya dayanmış, Ayten i kızları ile sikmek istemiş. Koltuğa oturdular daha önceden de taciz etmiş ama kocası ülkeden kovarlar diye bir şey diyememiş, ama ben mühendistim bu ülke bana bir şey diyemeyeceğini biliyordum. Hemen aşağıya indin Ayten bırakmak istemedi ama ben gittim adamın kapısını çaldım, açar açmaz adama saldırdım kafasını patlattım resmen. Tabi ki hemen polis geldi karakol falan derken sorun çözüldü.

Eve gelmiştim Ayten ve kızları bendelerdi halen Ayten bana başını derde soktun falan diyordu, ben ise yorgundum Ayten e sen kızların ile burada kal bir iki gün ben sizin evde uyuyayım biraz dedim. Tamam dedi ben eve çıktım bir duş aldım salona geldiğimde gözlerime inanamadım, Ayten seksi bir jartiyer ile koltuğa uzanmış sana teşekküre geldim erkeğim diyordu. Hiç ikilemeden yanına gittim zaten istediğim sendin dedim öpüşmeye başlamıştık, Ayten dilini boğazıma kadar sokuyor sik beni aşkım erkeğim diyordu.

Geldiğin günden beri gözüm senin üstündeydi benden ne istiyorsan alacaksın diyordu, beni iyice tahrik etmişti. Kafasını tutup arka deliğini istiyorum dedim bütün deliklerim senin artık benim kocam sensin dedi bana, kocaman memelerini yalamaya başlamıştım. Saçlarından çekip ağzına verdim Ayten sikimi gırtlaklarken beni farklı dünyalara taşımıştı, yuvarlak kalçalarını okşuyor kafasını sikime tamamen bastırıyordum.

Ayten i koltuğa yatırıp amını ve götünü yalamaya başladım Ayten zevkten inleyerek bir yılan misali kıvranıyordu. Bacaklarını ayırıp arasına girdim Ayten hayvan gibisi kocaman sikin var lütfen yavaş sok içime dedi, amına dayamış içine girerken Ayten ince bir çığlık attı. Ne olur yavaş ol çok acıyor götüme nasıl girecek bu sik diyordu, köklemiştim Ayten e üzerinde pompalarken bana sıkıca na sarılmış bacaklarını belime dolamış inlemeye devam ediyordu. Artık bütün gücümle yükleniyordum amına orta parmağımı göt deliğine sokmuştum.

Ayten götünün sikileceği zamanın geldiğini anlamış kendisini kasmaya başlamıştı, rahat ol aşkım diyordum. Ayten korkuyorum dedi arkasını çevirip götünü yalamaya başladım ağzıma ver dedi o siki tükürükleyim yoksa girmez diyordu. Ağzına verdim ıslatmıştı götüne dayadığımda Ayten korkudan götünü sıkmaya çalışıyordu. Bırak amına koyduğumun kendini dedim içine girmeye başladığımda Ayten yastığı ısırıyordu.

Dibine kadar inmiştim ama terden boğulacak gibi oluyordum, içinde pompalarken taşaklarıma kadar sokuyordum. Kucağıma çıktı Ayten üzerimde zıplarken koca memeleri aşağı yukarı zıplıyordu, pozisyonları değiştirip sikmeye devam ettim Ayten alışmıştı. Ben ise çok yorulmuştum Ayten yere diz çöküp sikimi emmeye başladı ağzıma boşal kocacığım diyordu. İçimde ne varsa ağzına doldurdum. O gece bize Helga da katıldı sınırsız doyumsuz bir gece geçirdim, yaklaşık bir yıldır buradayım her gün Ayten ve Helga ile birlikte oluyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here