ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARI BÖLÜM(1)

3
1025

ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARI BÖLÜM(1)

Merhaba değerli okurlar ben Fatih 29 yaşında bir itfaiye görevlisiyim, üst kat komşum Dilek ile yaşadığım seks maceraları‘nı sizlerle paylaşmak istedim. O kadar çok maceramız oldu ki tek seferde bunları yazmam çok zor olacaktı, bende bölümler halinde sizlerle yaşadıklarımı paylaşacağım. Ben şehre küçük bir kasabadan geldim, burada yaşayan ablam eniştem sayesinde sınavlara girerek itfaiyeci olmuştum. Tabi o zaman 24 yaşında bir gençtim ablamlar la fazla uzun süre kalamadım, işe başlar başlamaz ilk maaşım ile kendime küçük bir daire kiraladım.

Hem işe yakın olması hem de yalnızlığı sevmemdendi, işten Dilek ile bu arada tanışmıştım. Aslında kendisi benden beş yaş büyük evlenip boşanmış bir kadındı, üst kat komşumdu kendisi ile apartmanın toplantısında tanışıp ahbap olmuştuk. Başlarda kendisine karşı her han gibi bir seks düşüncem olmamış hatta kendisini kendime bir akıl hocası bir abla yapmaya çalışıyordum. Ama Dilek bana karşı düşüncelerinin farklı olduğunu göstermeye başlamıştı, genellikle benim evimde vakit geçiriyorduk. Beraber içki içer sohbet eder güzel saatler geçirirdik, bana evlenmeyi düşünüp düşünmediğimi sormuştu.

Henüz öyle bir düşüncem yok diyordum zaten yaşım daha küçük hayatın tadanı çıkaracağım gönlümce eğleneceğim diyordum. Tam benim kafamdansın derdi, aradan yaklaşık üç ay kadar bir zaman geçmişti. Bendede seks kaşıntıları başlamıştı, Dileğin bana karşı tavırlarını beklide ilk o zaman keşfettim. Bakışları konuşması hatta beni ellemesi bile, ama dediğim gibi ben bir kasabada büyümüştüm utangaçlık vardı üzerimde. O akşam Dileği yemeğe götürmek istedim, telefon açmıştım tamam ben hazırlanayım akşam beni alırsın dedi. Üzerimde inanılmaz bir baskı vardı heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibiydi.

Arkadaşlara bana güzel bir restoran söyleyin dedim, hemen bir rezervasyon yaptırdık. Akşam olmuştu Dileği almaya gittim kapı çalmıştım, Dilek mini dar bir elbise giymiş saçlarını yaptırmış hafif bir makyaj ile gördüğüm en güzel kadındı. Uzun boylu bir kadındı ve uzun topuklu ayakkabıları ile benden uzun olmuştu, yanımda tam bir affet vardı. Başlarda kendimi küçümsüyor bu kadın bana neden baksın diyordum, yemeğe gitmiştik Dilek mekanı çok beğendi. Yemek yiyip az alkol almıştık Dilek araba kullanacağım için çok içmeme izin vermedi, yemeğimiz bitmiş dışarı çıkmıştık.

Araca bindik sahil yoluna çıkmıştım hiç konuşmuyor acaba söylemeli miyim diyordum kendime, Dilek bu sessizlik nedir böyle dedi. Aracı güzel bir manzara karşısına çektim artık tepkisi ne olursa olsun söyleyeceğim diyordum. Dileğe karşı dönüp sana bir şey söylemek istiyorum dedi, söyle artık sende bende rahatlayalım dedi. Senden çok etkileniyorum dedim ilk defa bir kadın ile böyle konuşuyordum, biraz kızarmıştım tabi. Çenemi tutup bunda utanılacak bir şey yok bebeyim dedi, hislerimiz aynı seni tanıdığım günden beri ben senden bunu duymayı bekliyordum dedi.

Arabanın içinde donup kalmıştım ne yapacağımı bilmiyordum içimden seviniyordum ama ne diyeceğimi bilmiyordum. Bana eve sür dedi eve gitmiştik daha önce hiçbir kadınla beraber oldun mu diye sordu senin gibi bir kadınla olmadım dedim. Tamam o zaman deyip beni koltuğa oturdu sen bekle aşkım ben hemen geleceğim deyip yatak odasına geçti. Heyecandan ter kan içinde kalmıştım, hemen kendime bir viski doldurdum heyecanımı bastırmam lazımdı. On dakika sonra Dilek odaya üzerinde siyah bir kombinezon ile geldi, bütün vücut hatları ortadaydı.

Yanıma yaklaştı hazır mısın dedi evet dedim öpüşmeye başlamıştık. Sana her şeyi öğreteceğim diyordu ve elini pantolonumdan içeri sokmuş sikimi okşuyordu. Sanki kırılgan bir camı okşuyor gibi kibar ve nazikti, bende kalçalarını okşamaya başladım. Götü kaya gibiydi sertliği hoşuma gitmişti, yukarı doğru kalmış memeleri kombinezon nun üzerinde emmeye başladım. Ben bu güne kadar hiç meme emmemişim dedim bu kadar tatlı ve güzel şeyleri ilk defa görüyordum. Soyunmaya başlamıştık her şey artık benim için çok farklı olacaktı, oturma odasının ortasında sevişiyorduk.

Dilek beni tamamen soydu ve kombinezon çıkardı bembeyaz bir teni vardı, koltuğa otur dedi. Sikimi emmeye başladı mutluluktan havalara uçmuştum Dilek sikimi yalıyor emiyor taşaklarıma kadar sömürüyordu, sakın boşalma dedi isteseydi bile boşalmazdım. Üzerime çıkıp sikimi içine almaya başladı kucağımda zıplarken bende memelerini yalıyordum. Kalçalarından tutup havaya kaldırdım Dilek zevkten inliyor beni sevdiğini söylüyordu, koltuğa yatırmış bacaklarını havaya dikmiştim. İçine saplıyor Dileğin yılan gibi kıvrılmasını izliyordum, Dilek önümde domalmıştı sikmeye devam et dedi.

Bütün gücümle sikmeye devam ediyordum, onu hiç bırakmak istemiyordum ama patlama noktasına gelmiştim. Dilek anladı sırt üstü yatıp memelerinim arasına sok sikini dedi, ve orada ileri geri gidip gelerek suratına kadar boşalmıştım. İkimizde rahatlamıştık duşa girip temizlendik, yatak da uzanırken Dilek bana macera yeni başlıyor aşkım dedi. Bir sonraki seks maceram için takip de kalmaya devam edin…

Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 2 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 3 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 4 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 5 Bölümü İçin Tıkla

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here