ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARI BÖLÜM(2)

3
813

ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARI BÖLÜM(2)

Merhaba değerli okurlar bugün sizi Dilek ile yaşadığım seks maceralarımdan etkilendiğim ikinci kısmı anlatacağım. Bildiğiniz gibi üst kat komşum ile kendi evdin de bir seks maceram olmuştu. O günden sonra artık Dilek ile sevgili hatta bir metres hayatı yaşamaya başladım. Bana seks konusundaki bütün fantezilerini anlatıyor, doyumsuz seksler isteyen bir kadın olduğunu gösteriyordu. Neredeyse her gün beni tatmin eden bir kadın olarak, kıskançlıkları da ilişkimize ayrı bir hava katıyor bana her zaman seni değişik seks ortamlarına sokacağım diyordu.

İtfaiye de çalıştığım için benden daha çok etkilendiğini söyler, bununla ilgili fantezilerini anlatmaya devam ederdi. O hafta Dilek birkaç günlüğüne şehir dışında olacağını söylemişti, benim için aslında iyi idi artık Dileğin doyumsuzluğundan oldukça yorulmuştum. Bu birkaç gün bana iyi geleceğini dinleneceğimi biliyordum. O akşam havalimanına götürdüm Dileği bana her zamanki gibi sakın ben yokken bir yaramazlık yapma gözlerini oyarım diyordu. Dilek gitmişti evime geldim, rahattım ama boş yatağa girince resmen gözlerim doldu. Hemen aradım uçaktan indim otelime gidiyorum diyordu, seni özledim dedim.

Böyle olacağını bildiğim için sana bir hediye bıraktım, çekmeceden alırsın dedi. Merakla çekmeceyi açtım Dilek çıplak ve seksi resimlerini yanında da ilk sikişimizdeki kombinezon nu bırakmış. Heyecanla sarıldım resimleri tek tek inceliyor bütün kıvrımlarını ezberliyordum, sabah olmuş işe gitmiştim. Dilek ile devamlı telefonda sadece seks ile ilgili konuşuyorduk, bana porno film isimleri söylüyor bunları izle ben gelene kadar diyordu. Eve gitmemle filmleri izlemeye başlıyordum, Dilek dört gün sonra geldi. Havalimanından doğru eve gelmiştik, içeri girmemiz ile dudaklarına yapışmam bir oldu.

Dilek bekle bir duş almak istiyorum dedi, duşa girmişti sabırsızca çıkmasını bekliyordum. Duştan çıktığında bana kötü bir haber verdi regl olmuşum aşkım dedi, yıkılmıştım kaç gündür bekliyordum. Dilek ateşini birazda olsa alacağım senin deyip bana sakso çekmeye başladı, ama ben Dileğin içine girmek onu sikmek istiyordum. Beni sakso ile boşalmıştı hiç rahatlamamıştım, beş gün boyunca bana sakso çekti. Artık sikmek istiyorum dedim, merak etme çok güzel sikeceksin müthiş bir fantezim var dedi. Beş gün bitmişti itfaiyede oturuyor akşam olmasını bekliyordum, Dilek beni aradı regl biti bugün benimsin diyordu.

O gün son günümdü iki günlük izine çıkıyordum, bu harika olmuştu eve uçarak geldim resmen. Hemen üst kata Dileğin yanına gittim, içeri girmemle üzerine atlamam bir oldu Dilek bekle burada sikişmeyeceğiz git hazırlan kampa gidiyoruz dedi. Bir orman fantezisi yapacağız demişti, ben ise ormanda da yaparız sen burada bir kere ver bana diyordum. Olmaz dedi aşağıya daireme indim, sabırsızlıkla arabamı kullanıyor Dileğin söylediği yere doğru gidiyorduk. Ormanın en derin yerlerine gelmiştik, sadece kuş sesleri vardı hemen çadır kurup kamp ateşi yakmıştık.

Yanımızda kocaman bir göl vardı hava kararmaya başlamış, Dilek ise yiyecek bir şeyler hazırlıyordu. Benim aklımda bir an önce Dilek ile bütünleşmek vardı, artık içinin derinliklerine inmek istiyordum. Yemek yiyip rakı içmeye başladık, kafamız çakır olmuştu artık Dilek çadıra girdi. On dakika sonra üzerinde deri mini bir elbise vardı, saçlarını arkadan sıkıca bağlamış siyah ince çorapları ve kırmızı topuklu ayakkabıları ile tam bir seks makinesi gibiydi. Hazır mısın köleni sikmeye dedi, hazırım dedim. Tamam o zaman hadi beni biraz döv o zaman dedi, şaşırdım ben sana kıyamam dedim.

Kıyarsın ben senin kölenim ve ben bir ceza işledim seninle kaç gündür sikişmiyorum suçluyum döv beni dedi. Dilek yeni fantezisi ile beni şaşırtmıştı, istediğini yapmalıydım yavaş tokatlar atmaya başladım. Dilek sert ol yapıştır beni yerden yere diyordu, sert tokatlar atmaya başladım. Yere düşüyor ben kaldırıp tokatlar atmaya devam ediyordum, küfür etmemi istiyor tam bir sadist gibi davranıyordu. Attığım tokatlardan yorulmuştu artık yere düştü saçından kaldırdım, dizlerimin üzerine yatırıp kıçını deri elbisenin üzerinden tokatlamaya başladım.

Dilek artık inlemeye başlamıştı, bana döndü bugün beni cezalandır amımı bırak götüme sapla aşkım dedi. Dileğin götünü sikmek beklediğim bir andı, çadıra sokmuştum hemen domaltıp çorabını yırtmış götünü yalamaya başlamıştım. Dilek çok canım yanacak diyordu biraz götünü yaladıktan sonra ağzına verdim. Dilek sikimi sömürüyor bu gece beni bu ormanda bağırtarak sik diyordu. Hiç vakit kaybetmeden götüne dayadım, dar bir deliği vardı içine girmekte zorlanıyordum. Sikimin kafasını içine sokmuştum, Dileğin attığı çığlık ormanda yankılanıyordu.

Ayaklarımın üstünde Dileğin götüne yükleniyor kalçalarına tokatlar atıyordum, artık dibine kadar inmiştim. Dilek azda olsa rahatlamış acı çığlıklarının yerini zevk inlemeleri almıştı, büyük bir zevk ile önümdeki götü sikiyordum. Kucağıma oturmak istedi hemen kucağıma aldım, üzerimde zıplarken memelerini tokatlıyordum. Kucağımdan inip sikimi yalamaya devam etti, saçlarından tutup çadırdan dışarı çakardım. Dilek tam bir köle gibi davranıyordu bir ağaca dayayıp götüne sokmaya devam ettim. Bırakma sakın sik diyordu Dilek bende bırakma gibi bir niyetim yoktu zaten.

Toprağın üzerine yatırıp üzerinde gidip gelerek sertçe sikmeye davam ettim, pozisyonlar sürekli değişmeye başladı. Çatırda başladığımız sikişimiz artık göl kenarına kadar gelmişti, Dilek doy artık götüm çok sızlıyor diyordu. Konuşma diye tokatlamaya başladım, ve kafasını yere koyup bacaklarını havaya kaldırdım. Götünü sikerek rahatlıyordum Dilek artık beni ikiye böleceksin yeter demeye başladı. Artık bende yorulmuştum ve ağzına boşaldım, iki gece ormanda kamp yaptık neredeyse aralıksız seviştik. Evimize gelmiştik Dilek bana iki gün görüşmeyelim götümü dağıttın üzerine oturamıyorum diyordu. Böylelikle bir macera daha bitmişti. Gelecek bölümde Dileğin bana sürpriz ini anlatacağım takibe devam…

Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 1 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 3 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 4 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 5 Bölümü İçin Tıkla

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here