ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARIM BÖLÜM (3)

0
809

ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARIM BÖLÜM (3)

Merhaba değerli takipçiler hatırladığınız gibi Dilek ile olan seks maceralarımı burada sizlerle paylaşmaktayım, Dilek ile seks konusunda düzenli bir birlikteliğimiz ve fantezilerimiz devam ediyor. Bu arada Dilek yüzünden itfaiyeden de atıldım Dileğin yakın bir akrabası sayesinde kendi işimi kurmaya başlamıştım, maddi olarak Dilekte yardım ediyor kendi işimin patronu olursam kendisine daha çok zaman ayıracağımı biliyordu. Dilek gene kendisini aşan fantezi koleksiyonundan inanılmaz bir gece geçirmiş ve memleketine bazı maddi işlerini halletmeye gitmişti.

Ben ise Dileğe bir sürpriz yapıp peşinden gittim hemen bir otele yerleşmiş dileğe haber vermiştim, dayanamadın dimi bensizliğe peşimden buraya kadar geldin dedi. Yanıma geldi işleri buradan hallederim artık diyordu, aklımda bir şeyler var onları da uygulayacağız dedi. Sürpriz yapmayı sevdiği için ne olacağını hiç sormadım galiba ikici gecemizdi hazır mısın dedi bu sekse doyacaksın dedi, hazırım demiştim kapıyı açtı içeriye uzun boylu sarışın bir hatun girdi. Kuzenim Aslı dedi bu gece ikimizi de becereceksin dayanabilecek misin diye sordu amınıza bile koyacağım dedim, Aslı kocaman dudakları ile resmen ağzımı kaplayarak benimle öpüşmeye başladı.

Dilek yavaş ol kahpe dedi erkeğimi bitireceksin bana bir şey kalmayacak diyordu, ama abla sende dedi bu erkek ikimize de fazlasıyla yeter merak etme sen dedi. İkisiyle de öpüşmeye başladım Dilek seksi liğini sergilerken ben Aslının koca götüne kitlenmiş tim, Aslı bu gece çok uzun olacak aşkım dedi. Dilek ne aşkı orospu o benim aşkım sen bu gece bizim fahişemizsin dedi, Aslı kendini kaptırmak istiyordu ama Dilek izin vermiyordu. Bu sikişin önde geleni kendi olmaya çalışıyor devamlı üstünlüğünü gösteriyordu, Aslı önümde diz çöküp kalkmış sikimi yalamaya başladı.

Koca dudakları ile ateşli bir şekilde önümde bana sakso çekiyordu, Dilek ise kafamı memelerinin arasına sokmuş adeta beni emziriyordu. Dilek çantasından kocaman bir vibratör çıkardı bunu şimdi sana sokacağım dedi, sikerim lan dedim bu ne biçim fantezi ona bana sokamasın demiştim. Vibratör kolum kadar kalındı aklım gitti resmen sikim söndü bir anda kızlar kahkahalarla gülmeye başladılar, Dilek ne kadar kıymetli bir götün varmış diyordu. Sinirlenmeye başlamıştım korkma sana değil bu Aslıya sokacağım götü biraz açılsın orospunun dedi, vibratörü yalamaya başladı.

Aslı ise arkasını döndü elleri ile götünü ayırmıştı göt deliği yok denecek kadar küçüktü Dilek deliği tükürükleyip vibratörü sokmaya başladı. Aslı inliyor bağırıyordu abla çok acıyor yavaş ol yırtacaksın diyordu, Dilek ise tam bir işkenceci gibiydi sus lan orospu diyordu. Vibratörü Aslıyı bağırtarak dibine kadar soktu, iki kuzen bana sakso çekmeye devam ettiler. Sanki birbirleri ile yarışıyor gibiydiler Aslı bütün sikimi yutuyordu Dilek ise taşaklarımı ile ağzına sokmaya çalışıyordu. Artık sıkılmıştım Dileği yatırıp bacaklarını ayırdım amına dalmıştım bütün gücümle pompalarken, Aslı arkamda devam et aşkım diyordu.

Aslıyı Dileğin üzerine koydum onunda amına sokuyordum Aslı götündeki vibratör ve benim sikmemle bayılma noktasına gelmişti. Dilek ise alttan Aslının memelerini sıkıyor güzel sikiyor mu erkeğim cevap ver orospu diyordu, ikisini de domaltmış bütün gücümle sikiyorken Dilek bu kadar yeter açılmıştır dedi ve Aslının götündeki vibratörü çıkardı. Aslının göt deliği kocaman olmuştu hiç vakit kaybetmeden içine girdim, Aslının çığlıkları otelin dışına kadar çıkıyordu. Dilek ile öpüşüyorduk arada Aslının götünden çıkarıp Dileğin ağzını sikiyordum, artık Aslı yeter acıyor demeye başladı.

Dileği kucağıma alıp duvara yapıştırmıştım aralıksız sikmeye devam ettim, sonunda kızların ağzına boşalmıştım. Yatağa uzandım yorulmuştum Dilek ise daha bitmedi haberin olsun diyordu, Aslı abla götüm parçalandı daha sikilmek istemiyordum dedi. Korkma dedi amını siker demişti Dilek, yarım saat sonra beni zorla banyoya götürdüler. İkisini de banyoda ayakta becermiştim ve sabah otelden ayrılıp Dilek ile evimize geldik. Dilek öbürkü fantezisini bana söyledi, takibi bırakmayın Dileğin iki erkek tarafından sikilmesini yazacağım…

Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 1 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 2 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 4 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 5 Bölümü İçin Tıkla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here