ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARIM BÖLÜM (4)

0
634

ÜST KOMŞUM İLE YAŞADIĞIM SEKS MACERALARIM BÖLÜM (4)

Merhaba değerli takipçiler hatırladığınız gibi üst kat komşum ile en ilginç ve seksi seks maceraları anlatmaya devam ediyorum. İtfaiyeden atıldık dan sonra Dileğin akrabası sayesinde atıldığım ticaret hayatında kendimi bir üst seviyeye çıkarmayı başarmıştım. Son anlattığım maceramda hatırladığınız gibi Dilek ve kuzenini aynı yatak da sikişmiştim, bu grup seks işi beni epey sarmıştı. Bu arada Dileğin doyumsuz seks arzularını tatmin ederken bir yandan da bir grup macerası daha yaşar mıyız diye bekliyordum, o günlerden memleketten ailem gelmiş ablamlar da kalıyorlardı.

Ziyarete gittiğim zaman beklemediğim bir olay oldu annem bana bizim köye yakın bir köyden bir kız bulmuş ve aileler arasında benden habersiz konuşmuşlardı. Bu duruma oldukça kızmıştım hangi devirde yaşıyoruz siz benden habersiz nasıl söz verirsin dedim, ablamın desteğini de alan ailem beni köye götürmek zorunda bıraktı. Dileğe durumu anlatmıştım oda git getir şu orospuyu istediğin grubu kuralım diyordu, aileme bu işi bozmaya geliyorum diyerek hep beraber yola çıktık. Köye varmıştık ertesi gün diğer köye kız görmeye gidiyorduk, çiçek ve çikolata almış aileme tam bir kız isteme havası estiriyordu.

Sinirlenmiş hepsini sokağa atmıştım köye gittik babam bu iş olmasa seni ret ederim diyordu, bende ne yaparsan yap dedim bu iş olmayacak annemin yalandan ağlamalarına kanmıyor işi bozmaya gittiğimi açıkça söylüyordum. Köye gelmiştik hemen eve gittik oldukça zengin bir aileydi adamın köy ağası olduğunu bile söyleyebilirim, ben kızı gelmesini bekliyordum kendimi hazırladım söyleyeceklerimi oda duysun dedim. Kız gelmişti ve benim dilim resmen tutuldu bakımlı seksi bir kızdı, bir köy kızı olmadığı her halinden belliydi çok iyi bir Türkçesi ve müthiş bir fiziği vardı.

Hiçbir şey söyleyemedim o an dışarı çıktım sigara içiyordum aklımda Dilek ne yapacağımı düşünüyordum, kız yanıma geldi oğlum bu iş bitti dedim kendime. Bana sizden bir ricada bulunabilir miyim dedi tabi dedim, bana bu işi bozabilir misin benim sevdiğim biri var dedi. Babam duyarsa benim için iyi olmaz diyordu, tamam dedim akılım bir anda başıma geldi içeri geçtim ve bu iş olmaz dedim. Kızı beğenmedim benim hayatımda biri var buraya ailemin zoruyla geldim falan kendimi kızın ailesine iyice soğuttum bizi resmen evden kovdular. Tabi ki o gece babamda beni kovdu, çok umurumda değip yola çıktım.

Sabah evime Dileğime kovuşmuştum Dilek bana hazır mısın dedi ne için dedim grup için ne için olacaktı dedi, tabi ki hazırım dedim. O halde bu gece yeni bir fanteziye hazır ol bakalım dedi, ben heyecandan akşamın olmasını bekliyor yerimde duramıyordum. Gece olmuştu Dilek beni aradı bana çık dedi merdivenleri ikişer çıkmıştım, yerimde duramıyordum içeri girdim kız nerede dedim gelir dedi. Bir saat sonra kapı çaldı uzun boylu yakışıklı genç biri geldi, kimsin sen dedim Dilek hanıma bakmıştım dedi. Dilek geldi canım içeri gir bekleme kapıda deyince vay amına koyayım dedim, bu grupta iki tane kız olmayacağını anladım.

Hemen Dileğin yanına gittim ben seni bununla sikmek seni buna da siktirmem dedim, Dilek ise neden sen beni kuzenimle sikerken sorun yok şimdimi sorun var dedi. Bırak kıskanmayı zevk almaya başla dedi, yapacak bir şey yoktu Dilek haklıydı sonuçta karım değildi. Üçümüz beraber eğlenmeye başladık, alkol alıyor dans ediyorduk. Dilek bu kadar yeter sikilmeye ihtiyacım var dedi, yatak odasına geçtik Dilek ikimizle de öpüşüyordu akışına bıraktım her şeyi. Önümüzde diz çöküp sakso çekmeye başladı kıskanıyordum ama hoşuma da gidiyordu, Dilek beni yatırdı üzerime çıkıp sikimi amanı soktu.

Arkasını döndü suratıma bakma götüme sapla bakalım genç dedi, öteki arkadaşa çocuk denecek yaştaydı. Biraz uğraştı içine giremeyince Dilek sinirlendi seni buraya getirende kabahat demişti. Ben geçireyim dedim Dilek ötekini yatırıp onun üzerine çıktı ben ise arkasına geçip sikimi Dileğin götüne saplamıştım iki erkek arasında dost oluyordu. Adeta acımasızca sikiyordum Dileği alta kalmak istemiyordum, yatağın üzerine çıkıp Dileğin ağzına verdim. Sikimi yalarken bir yandan da genç çocuğun üzerinde zıplıyordu, saçalarından tutup ayağa kaldırdım kucağıma alıp ayaklarını yerden kesmiştim.

Amına geçirirken öteki çocuk götüne girebilişti önlü arkalı sikilen Dilek zevk çığlıkları ile seksi süslüyordu, yatağa atıp bacaklarını havaya diktim. Çocuğa sen ağzına ver dedim ve Dileğin iki deliğini de tokmaklıyordum, Dilek ise ağzında sikle zevkten kendinden geçiyordu. Pozisyonları değiştirip sikişe devam etikti, ve Dileği sperm e boğarak boşaldık. Dilek duş alıp genci yolladı bir daha iki erkekle olmayacağım özellikle böyle tecrübesiz erkeklerle dedi. Daha doymamıştı bunu belli ediyordu Dileği sabaha kadar sike doyurdum, bir sonraki seks maceramızda yurt dışında yaşadığımız olayları anlatacağım takibe devam…

Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 1 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 2 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 3 Bölümü İçin Tıkla
Üst Komşum İle Yaşadığım Sex Mecaramın 5 Bölümü İçin Tıkla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here